– حدود سه دقیقه باقی مانده در بهترین سه ماهه Gophers زنان تیم بسکتبال, بازی های برگزار شده است در این فصل که Taiye Bello در زمان عبور از ارشد گارد یاس Brunson در پست تبدیل به ثمر رساند و … خود را از دست داده ،

بازی ادامه داد. بنابراین Bello, در یکی از کفش و جوراب زد و بازی دفاع. کسی که در Gophers نیمکت — هیچ کس گفت که برداشت تا ارشد رو به جلو را طلا کفش کتانی و آن را انداخت در دادگاه است. مربی لیندسی واندن تا به حال به اجرا و با شتاب آن را قبل از اول گارد یاس پاول داشتن مجبور عین حال یکی دیگر از گردش در آمد مسابقه سریع-شکستن لیآپ.

به صداقت, آنچه باید پرتاب شده است در این طبقه بود و یک پرچم سفید, و آن را باید از پن استیت نیمکت. پنج تساوی حاصل کار دو از Gophers blitzed این Nittany Lions با 30-13 سه ماهه سوم — تیم بزرگترین فصل — در راه به یک 85-65 پیروزی در دور اول از ده کنفرانس مسابقات در بانکداران Life Fieldhouse.

“ما باید به پایین و در دفاع از,” واندن گفت: وقتی پرسید که چه اتفاقی بین پایان بدون زرق و برق نیمه اول و شروع پویا دوم برای کمک به شکستن شش بازی از دست دادن خط.

شاید کمی بیشتر از آن. بحث در postgame اتاق قفل بود در مورد چگونگی شدید حاصل کار دو تیم صحبت شد. Brunson که به ثمر رساند یک حرفه ای-بالا 20 امتیاز به نام halftime اتاق قفل “با صدای بلند” با اشاره به طور خاص به واندن و دستیار مربی Carly Thibault-DuDonis.

“مربی Whay و مربی Carly قطعا رو به ما یک کمی” Brunson گفت. “ما خوراک است که ما در واقع آن مورد نیاز است.”

اضافه شده در تاریخ گارد Gadiva هوبارد: “آنها گفتند چیزی جز حقیقت.”

حقیقت این بود که در نیمه اول 11-کشت Gophers (16-14) بودند اجازه پاسداران Kamaria McDaniel و Siyeh Frazier دریافت آنچه آنها می خواستند و آن trickled پایین صف برای 14th-کشت شیرها (7-23). این جفت ارز در 21 امتیاز پنج کمک و چهار دزد در نیمه اول. در نیمه دوم Gophers محدود آنها را به 16 امتیاز صفر گلها و صفر دزد.

Penn State کردم اولین سطل از سه ماهه سوم سال به بالا رفتن هفت. بیش از هفت دقیقه به علاوه آن همه مینه سوتا در یک 28-7 اجرا به Gophers رفت تا 14. شیرها رو دو سریع سطل اما به عنوان زمان در سه ماهه علامت دور پاول آمار یک گام به عقب بلوز به فشار منجر به 67-55 ورود به چهارم. هوبارد (16 امتیاز) افتتاح چهارم با سه اشاره گر و مینه سوتا هرگز از دست کنترل outscoring Penn State 48-23 در فینال 20 دقیقه.

بل و پاول در هر حال 16 امتیاز برای Gophers گرفتن هر هشت در سوم. Brunson تا به حال شش در سه ماهه هوبارد پنج. مینه سوتا شات 11-برای-16 در سه ماهه سوم و 19-برای-32 در نیمه دوم در حالی که برگزاری ایالتی پن به 23 نیمه دوم امتیاز 9-برای-25 تیر اندازی.

“که نام بازی” واندن گفت. “به توقف و, اجرای بازی در بیشتر شکسته-طبقه موقعیت. در برابر یک تیم بود که با دو پویا, بازیکنان, همه چیز در مورد گرفتن به آنها را, آنها را ضربه به کس دیگری.”

و آن را همه چیز در مورد بازی خارج از ذهن خود را. و یا کفش خود را. Bello را 13 ریباند به او 1,001 برای حرفه ای خود را به پنجمین بازیکن در تاریخ برنامه به تصویب که خوانده شده را علامت. او باقی می ماند 33 امتیاز خجالتی 1000. و در حال حاضر Gophers دریافت ششم-کشت ایالتی اوهایو در روز پنج شنبه با شروع در حدود 8 p. m.

“این یک روز جدید و یک بازی جدید” واندن گفت. “ما هیجان زده می شود در حال حرکت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im