دانیل Oturu پیشرفت از جامد دانشجوی سال اول برای همه-امریکا-کالیبر دوم شده است یکی از قابل توجه ترین دستاوردهای بزرگ در این ده سال.

هنوز Gophers مرکز به سمت چپ خاموش همه بزرگ ده تیم اول زمانی که لیگ برتری اعلام شد دوشنبه.

در حالی که او تنها بازیکن در کشور به طور متوسط 20 امتیاز و 11 پرتاب ریباند Oturu بود تیم دوم انتخاب توسط رسانه ها و مربیان. Gophers’ رکورد 14-16, 8-12 ده بزرگ — و به احتمال زیاد تا به حال چیزی برای انجام با او بودن نام در میان این کنفرانس پنج بهترین بازیکنان.

Oturu نامگذاری شد به همه تیم دفاعی و دوم گارد مارکوس Carr نامگذاری شد و به تیم سوم توسط رسانه ها.

“این نوع از ناعادلانه است که [Oturu] دریافت نمی کند یک فرصت به اولین تیم” بزرگ ده شبکه تحلیلگر Stephen باردو گفت: در این اطلاعیه نشان می دهد. “چه اتفاقی می افتد زمانی که شما یک مجموعهای از بازیکنان مانند ما در ده شما باید برای رفتن به عوامل مختلف است. من فاکتور شد من در موفقیت تیم به دلیل آن است که یک تیم ورزشی است.”

آیووا مرکز لوکا Garza شد نام بازیکن سال توسط رسانه ها و مربیان پس از به طور متوسط 23.9 امتیاز و 9.8 ریباند در هر بازی. او اولین Hawkeye به نام کنفرانس بازیکن برتر از سال 1968.

ویسکانسین گرگ Gard مفتخر به کسب عنوان مربی سال است. حواصیل مریلند Jalen Smith, Michigan State را Cassius وینستون و پن استیت را Lamar Stevens بودند نام هر دو تیم اول. ایلینویز’ Ayo Dosunmu شد رسانه های پنجم انتخاب کنید در حالی که مربیان انتخاب شده مریلند آنتونی کوان.

“او بدیهی است که یکی از سازنده ترین سال برای یک مرد بزرگ در Gophers تاریخ” Gophers مربی ریچارد Pitino گفت: از Oturu در روز دوشنبه.

6-پا-10, 240 پوند Cretin-Derham Hall محصول به پایان رسید دوم در ده در به ثمر (20.0) و برای اولین بار در rebounding (11.6), میدان-هدف درصد (56.2) و بلوک (2.6). آخرین بزرگ ده بازیکن را به پایان برساند برای اولین بار در دومی سه دسته بود Greg Oden در سال 2007 ایالت اوهایو مرکز شماره 1 انتخاب کنید در NBA پیش نویس است.

“من فکر کردم 5 بهترین بازیکنان باید 1st تیم؟” Oturu در توئیتر نوشت: با کنجکاو emoji پس از ده بزرگ ساخته شده اعلام آن است. او بعد از آن حذف شده که صدای جیر جیر.

Gophers تا به حال برخی از هیولا بازی ها از Oturu در این فصل است. او انباشت اشیاء بدست آمده تا 29 امتیاز و 18 ریباند در دو وقت اضافه از دست دادن در پوردو در Jan. 2. او تا به حال دو 30-نقطه بازی ها از جمله حرفه ای-بالا 32 امتیاز و 16 ریباند Feb. 8 در پن استیت.

“ما قطعا قرار داده و در تاکید بر گرفتن او توپ” Pitino گفت. “و او شده است بسیار سازنده است. من فکر می کنم بزرگترین بهبود او تا به حال است که استقامت خود را. او را قادر به ماندن در دادگاه و بازی را از طریق خستگی.”

Oturu به ثمر رساند 20 امتیاز یا بیشتر از 17 بار در این فصل با 12 بازی با حداقل 20 امتیاز و 10 ریباند گره خورده است برای دوم در مدرسه تک فصل با تاریخچه Kris Humphries در 2003-04. او همچنین 17-برای-50 از سه نقطه محدوده پس از ساخت تنها یکی از دو سه اشاره گر به عنوان یک دانشجوی سال اول.

در 2018-19, Oturu به طور متوسط 10.8 امتیاز 7.0 ریباند و 1.3 بلوک در مسابقات NCAA تیم. در حال حاضر او است که پیش بینی می شود اولین Gophers بازیکن پیش نویس پس از Humphries.

“من فکر می کنم من بازی گرفته شده یک گام بزرگ رو به جلو” Oturu گفت. “بازی با اعتماد به نفس بیشتر و تیراندازی توپ خیلی بیشتر نشان من محیط را لمس کنید. در حال حاضر که من نشان داده که توانایی به ساقه و ساقه پرش عکس های من می توانید به من مدافع کردن دریبل و فضای بیشتری برای کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im