Gophers baseballers بودند بارگذاری یک اتوبوس برای سفر به فرودگاه اواخر پنج شنبه صبح.

آنها تا به حال بازی 14 بازی در 19 روز در ایالات متحده بانک ورزشگاه و در حال حاضر در راس بودند به کلرادو اسپرینگز به بازی سه بازی آخر هفته سری در برابر آکادمی نیروی هوایی.

مربی جان اندرسون صحبت کرده بود به کارفرمایان خود در midmorning و “همه چیز است.”

اندرسون نیز آگاه بود از این: “یک بار NBA تعطیل روز چهارشنبه شما می دانستم که همه چیز به سرعت در حال تغییر. که هنوز هم در پشت ذهن من زمانی که من تماس بگیرید در 11:30 گفتن من نیست که تیم ما را در این سفر است.”

فوری ناامیدی بود دو برابر برای بازیکنان است. نه تنها Gophers از دست دادن یک شانس برای بازی سه بازی در منظره Falcon زمینه اما میزبان قول داده بود یک تور کامل از آکادمی نیروی هوایی امکانات.

اخبار گریم بیشتر شد بعد پنج شنبه زمانی که اعلام شد NCAA نه تنها خاموش کردن آن ورزش های زمستانی مسابقات — آنها تعطیل زمستان های ورزشی در کل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است و بعد فورا رفت واز به بخش عمده ای از برنامه و سپس شما انجام می شود” اندرسون گفت. “این یک درس در واقعیت برای همه ما — و یک یادآوری است که این یک امتیاز برای قرار دادن بر روی لباس. هرگز آن را نمی دانیم.”

روز جمعه NCAA ثابت کرد که می توان آن را منطقی در زمان. یکی از آن کمیته توصیه می شود که در سال 2020 به حساب نمی به عنوان یک سال از واجد شرایط بودن برای ورزشکاران در فصل بهار ،

آنچه باید توجه داشت این است که وجود دارد تعداد بسیار کمی از سواری رایگان در بهار ورزش است. فوتبال و مردان و زنان بسکتبال فراوان بورسیه و همه تامین مالی 100%. مردان و زنان هاکی — کامل و قابل توجهی partials.

در بیس بال وجود دارد معادل 11.7 کمک هزینه تحصیلی برای یک زمان فهرستی از 34 بازیکن که بدان معنی است که:

ارائه یک سال دیگر از واجد شرایط بودن برای یک بازیکن بیس بال است نه معادل ارائه یک سال دیگر به گفتن گیب Kalscheur چرا که او از دست رفته را در بازی دیگری یا دو در ده بزرگ مردان مسابقات بسکتبال.

“ما بازیکنان بیشتری را صرف رفتن به دانشگاه مینه سوتا از آنها دریافت پول کمک هزینه تحصیلی به بازی بیس بال” اندرسون گفت. “ماندن یک سال دیگر در مدرسه است که بیش از یک رقابتی تصمیم برای ما دانشجو-ورزشکاران است. آن را نیز یک تصمیم مالی.

“اردن Kozicky است ما فقط ارشد و او یک سال پنجم ارشد. ما به او پیشنهاد یک فرصت برای پیاده روی در خارج از دبیرستان و او redshirted. او خود را از نظر مالی که در آن سال با کمک از پدر و مادر اختصاص داده شده است که غنی است.

“در نهایت ما قادر به اردن کمک برخی از, اما او هنوز هم پرداخت پول زیادی برای رفتن به مدرسه. بنابراین او می خواهید برای رفتن بیشتر در بدهی به اصلاح این دست آخر فصل با ما در 2021? خیلی زود است.”

Kozicky شده است داستان موفقیت شگفت انگیز: از مینیاپولیس غرب لژیون توپ در تابستان, هیچ, ویترین, حوادث. او در پایان مدت طولانی عکس و تبدیل به یک ابزار بازیکن از ارزش بسیار زیادی.

“اردن انجام داده است همه چیز را برای ما چنان متنوع است که ما تا به حال با او کار در گیر” اندرسون گفت. “با اردن را تایید, من به دنبال بود در اواسط هفته nonconference بازی در Siebert زمینه برای او به بازی نه همه موقعیت.”

این طرح از بین رفته است و همچنین هر فرصتی که Gophers’ به طور کلی تبادل گرفتن می تواند با آنچه که خوب ضربه زدن به یک توسری خور اجرا در ده عنوان است.

“ما هشت سه سری بازی در کنفرانس” اندرسون گفت. “ماکس مایر است که ما شب جمعه پارچ و یکی از بهترین ها در بیس بال. ما برنده تمام کسانی که بازی های تقسیم شده در روز شنبه و یکشنبه … ما می توانست حق در آن است.”

خوش حالات چه در حفظ و مربیان رفتن و این اندرسون 39 فصل به عنوان سرمربی.

به جز که “است” در روز پنج شنبه شد “بود” و در حال حاضر اندرسون می پیوندد بقیه ورزش جهان در بزرگ ناشناخته است.

یک یقین است که آیا در طول فصل ارائه شده توسط NCAA خواهد شد که هیچ تاثیری بر مایر یک کاربر righthander از وودبری.

او ace نزدیک به عنوان یک دانشجوی سال اول شد شماره 1 شروع به عنوان یک دانشجوی سال دوم و او را در پایان 3-1 با 1.95 عصر و 46 strikeouts در 27⅔ نوبت به عنوان یک تازه وارد.

دفعه بعد مایر دیده خواهد شد تبادل نظر در مینیاپولیس این آمار و ارقام می شود و یا در مقابل ،

“نشانه من هستند که حداکثر خواهد شد در بالای 15 در ماه ژوئن پیش نویس” اندرسون گفت. “اگر آن اتفاق می افتد در ماه ژوئن. شاید آنها به شما فشار آن را به عقب. کسی چه می داند؟”

درست است. آینده ورزشی در جمعه 13 مارس سال 2020? ما می دانیم که هیچ چیز نیست.

 

نوشتن به پاتریک Reusse توسط e-پستی sports@startribune.com و از جمله نام خود را در خط موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im