Gophers کارتر کولین کمال مارتین برای آماده سازی پیش نویس NFL

– کارتر کولین و کمال مارتین با هم دوباره و این بار به عنوان هم اتاقی در NFL سراغ ترکیب.

سابق Gophers linebackers و دوستان دوران کودکی هستند که در تلاش برای اثبات به تیم آنها ارزش میدارد در مارس پیش نویس.

به طور کلی مدیران می دانم که آنها یک معامله بسته درسته ؟

“است که می تواند طرح” مارتین گفت: پنج شنبه. “اما ما شوخی در مورد آن در همه زمان ها به خاطر ما شده است هم اتاقی از ماه ژوئن سال 2016 و آن را متوقف کرده است. ما هر دو امضا شده با همان عامل. ما هر دو اتاق با هم که در آن ما در حال آموزش و rooming اینجا. این یک بازی خنده دار و دیوانه داستان است.”

مصاحبه با مربیان و پیشاهنگی و همچنین ارزیابی پزشکی توسط تیم پزشکان به آن مشغول نگه داشته. آزمایش های پزشکی ممکن است حیاتی برای مارتین پیش نویس سهام پس از تحت عمل جراحی زانو است که به نگه داشتن او را از شنبه شب در میدان ورزشی تست. کولین سوم در Gophers تاریخ با 22.5 کیسه اجرا خواهد شد آموزش به عنوان یک linebacker. او را مشتاق خود را به اثبات ورزشکاری در تست سرعت مانند 40 yard dash.

“آن را به سریع تر از تیم فکر می کنم” کولین گفت.

کولین از ادن پریری و مارتین از Burnsville, غافلگیر شد, در طول جلسات رسمی با وایکینگ ها به دیدن هم تیمی سابق نیک Rallisیک وایکینگ دفاعی کنترل کیفیت مربی و “برادر بزرگ” زمانی که آنها اول و او ارشد.

“بازگشت هنگامی که کمال و من نمی دانم آنچه که ما انجام می دهند” کولین گفت: “تنها دلیلی که ما می تواند بازی بود چرا که نیک بود به ما گفتن قبل از ضربه محکم و ناگهانی آنچه که ما قرار است انجام دهد.”

‘من امیدوارم که او آن را می سازد’

کیکر دن بیلی و توپ/دارنده Britton Colquitt در حال برنامه ریزی برای تبدیل شدن به نامحدود رایگان عوامل مارس 18, اما Vikings مربی مایک زیمر گفت که او می خواهم برای دیدن هر دو دوباره به امضا رسید و پس از جانبازان تثبیت هر دو موقعیت و زمینه-هدف عملیات. وایکینگ ها و رتبه چهارم در زمینه هدف تلاش در صد (93.1%) خود را بهترین نشان از سال 2012.

“هر دو از این بچه ها هم واقعا خوب همراه با [طولانی اهمیت Austin] برش,” زیمر گفت. “من دوست دارم که هر دو از آن دو بچه پشت, اگر من می توانم. شما می دانید که در نهایت برای اولین بار در شش سال من نمی بگو: “من امیدوارم که او آن را می سازد.’ “

پشتیبان QB بازار ؟

کارفرمایی شان Mannion نیز تنظیم برای تبدیل شدن به یک عامل رایگان در مارس. وایکینگ ها صدا به احتمال زیاد در بازار برای جایگزینی از طریق آژانس و یا نادر در اواخر دور انتخاب کنید و پس از Mannion خود را از دست داد تنها در شروع و در طول فصل آخر در برابر خرس با پشتیبان گیری جرم. او به اتمام 12 از 21 می گذرد برای 126 متری و دو interceptions.

“ما می خواهیم قادر به کسی که اگر او را به رفتن برای سه بازی می تواند به پیروزی در این سه بازی” زیمر گفت. “این به مربی دیگری برای کرک باشه ؟ این برای کسی است که می تواند به شما کمک کند با آن است اما در پایان روز او قادر به بازی بیش از حد.”

جوان ماس

تالار مشاهیر درس هدایت LSU تنگ پایان Kate Moss از طریق ترکیب این هفته به عنوان پدر خود Randy Mossسابق Vikings گیرنده به یک چشم انداز و یک مزیت منحصر به فرد در ایندیاناپولیس. خزه تصمیم گرفتند برای رقابت در پنج شنبه شب را در زمینه آموزش صرفه جویی در آنها را برای LSU طرفدار بعد در آوریل 3. او را به عنوان یک صورتحساب hard-nosed مسدود کننده با علامت تجاری خزه لبه.

“او را از طریق بسیاری بوده است و زیادی دیده” Kate Moss گفت. “این فرایند خود به خود آن چیز جدید. آن چیز را تغییر داد. او در پاسخ به همه چیز. من با تکیه بر او در طول این زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>