ریچارد Pitino انتظار نیست رقابت با ویسکانسین می شود تا یک طرفه و پس از او برداشت تا مرز جنگ پیروزی در سال اول خود را به عنوان Gophers مربی بسکتبال در سال 2014.

در حال حاضر در فصل هفتم با برنامه Pitino در نهایت ضرب و شتم Badgers دوباره در خانه است.

آن را کمک به Payton ویلیس جستن به عقب از یک آسیب دیدگی شانه به رهبری توهین آمیز تجدید حیات با 21 امتیاز در یک 70-52 پیروزی روز شنبه در مقابل 11,389 در Williams عرصه است.

“من فکر می کردم خیلی در مورد سال 2014” Pitino گفت. “این فوق العاده است برای برنده شدن در اینجا. بدیهی است که این رقابت به معنای بسیار به طرفداران ما به خانه ما دولت است که بدیهی است ، زمانی که شما بازی در انبار آن را به یک تجربه خاص. شما نمی توانید اجازه دهید مردم می آیند در اینجا و خود را ساخت.”

Gophers (12-10, 6-6 ده بزرگ) که به ضرب گلوله 9-برای-22 از سه نقطه محدوده led به اندازه 17 امتیاز در نیمه اول. ویلیس که پس از بازگشت از دست رفته در هفته گذشته را از دست دادن در ایلینویز با یک شانه آسیب به ثمر رساند 13 در نیمه اول.

سابق Vanderbilt انتقال ساخته شده خود را برای اولین بار چهار عکس از این زمینه سه نفر از آنها سه اشاره گر. او به ثمر رساند در دو چهره تنها یک بار در گذشته 10 بازی نیز در حالی که دوره نقاهت بعد از آسیب مچ پا.

“حتی اگر من در رکود بوده است گذشته چند بازی, بچه ها القا اعتماد به نفس در من به شلیک توپ زمانی که من هستم باز” ویلیس گفت. “این هرگز خوب بودن صدمه دیده اما این نوع یک برکت و رحمت در لباس مبدل. من یه چند روز استراحت.”

مارکوس Carr به پایان رسید و با 12 امتیاز و 10 پاس گل و نه پرتاب ریباند. دانیل Oturu تا به حال 17 امتیاز 14 ریباند و چهار بلوک برای Gophers که برداشت مقدار مورد نیاز با کیفیت برنده شدن خود را افزایش, NCAA tournament رزومه.

Badgers (13-10, 6-6) آمدند و یک هفته پر سر و صدا به پایان رسید که با موثری صفحه اصلی پیروزی در برابر ایالت میشیگان است. آنها عاطفی پیروزی هفته گذشته بدون backcourt استارت براد Davison (تعلیق) و کوبه پادشاه (انتقال) اما این حرکت موفق به حمل بیش از.

دیویسون که به حالت تعلیق برای یک unsportsmanlike بازی در برابر آیووا, بازگشت به ترکیب است. اما افرا گراو بومی به ثمر رساند فقط چهار امتیاز در دقیقه 24 برای Badgers که مجاز خود بیشترین امتیاز را در نیم فصل. Gophers led 45-32 در حاصل کار دو تیم پس از تیراندازی 54 درصد از این زمینه با 24 امتیاز در رنگ.

“آنها فیزیکی تر و تهاجمی تر” ویسکانسین مربی گرگ Gard گفت. “است که یک اعتبار به مینه سوتا است.”

حمله یورش ادامه داد: برای باز کردن در نیمه دوم زمانی که گیب Kalscheur و Oturu آمار back-to-back سه اشاره گر به گسترش سوتا منجر به 51-32.

نزدیک به یک هفته بین بازی کمک Gophers لرزش بدترین back-to-back توهین آمیز اجرای این فصل است. آنها گلوله فقط 28 درصد در 18 نقطه از دست دادن خانه به ایالت میشیگان بود و فقط یکی دو شکل گلزن در حال سقوط در ایلینوی. آنها تا به حال چهار بازیکن در دو چهره جمعه.

یکی از عوامل کلیدی در برابر Illinis شد ویلیس نبود. 6-پا-5 آرکانزاس بومی صدمه دیده از شانه خود را در تمرین روز قبل از بازی. او فقط گرفتن کاملا سالم پس از از دست رفته سه بازی به دلیل بد مچ پا. خوشبختانه برای Gophers ویلیس اخیر شکست منجر به بهبود سریعتر.

Gophers شد بدترین تیراندازی سه نقطه تیم در ده بازی در 27.1% قبل از شکستن شنبه با پنج نیمه اول threes.

Pitino برداشت تنها سومین پیروزی برابر Badgers در طول تصدی خود. فصل گذشته Gophers و Badgers تقسیم بازی توسط هر دو برنده در جاده ها است. کسانی که شمارش به عنوان ربع 1 پیروزی به بهترین شکل ممکن رزومه برنده است.

Gophers نیست در این زمینه در هر برجسته NCAA tournament بینی اما خود را برداشت چهارم پردازنده 1 برنده چهار شنبه. متعددی وجود دارد که بیشتر از فرصت های پیش رو برای کمک به آنها است ،

“ما فقط تا به حال به مبارزه برای آنچه که هدف ما این است که برای رسیدن به مسابقات NCAA,” Oturu گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de