– بازی به پایان رسید دقیقا راه آن آغاز شد و این یک مشکل است.

حفر یک سوراخ برای شروع و هدف قرار دادن یک دیوار دیر Gophers به پایان رسید اقامت خود در ده بزرگ مسابقات بسکتبال زنان در روز 2 با 77-56 دست دادن به ایالت اوهایو.

“ما فقط نمی تواند ضربه عکس,” ارشد گارد یاس Brunson گفت: یک عبارت تکرار در Gophers اتاق قفل است. “ما متوقف می شود اما ما فقط نمی تواند آمار عکس.”

ششم-کشت Buckeyes (19-11) باز و بسته بازی با 23-6 اجرا می شود. اولین مجبور 11th-کشت Gophers (16-15) به صرف دو به علاوه چهارم تلاش به عقب بر گردیم به بازی. هنگامی که آنها این همه تضعیف دور دوباره.

پایین 17 با بازی سختی 9 دقیقه قدیمی, Gophers روشن به یک منطقه دفاع که شامل دانشجوی سال اول مرکز Klarke Sconiers و رفت و به مبارزه با به عقب. آنها سوار توسط شش در نیمه و دوباره بعد از سه چهارم. این زمانی است که Gadiva هوبارد آمار دو پرتاب آزاد ثانیه به سه ماهه چهارم به جلو و مینه سوتا در چهار.

تنها به Buckeyes قرار دادن پدال پایین.

ایالت اوهایو به ثمر رساند 14 مستقیم پس از آن رایگان می اندازد.

“ما رو متوقف می شود اما ما نمی تواند, تبدیل,” هوبارد گفت. “اما پس از آن آنها شروع به تبدیل و این زمانی است که حاشیه شروع به بزرگتر شدن.”

چهار Buckeyes استارت به ثمر رساند در دو چهره رهبری عالیه Patty و Jacy شلدون که 15 به ثمر رساند هر. Braxtin میلر به حال هشت دزد و Dorka Juhasz تا به حال 16 ریباند و چهار بلوک.

یاس پاول به ثمر رساند 14 امتیاز به رهبری Gophers که به ضرب گلوله یک ترکیب 7-برای-26 در اول و چهارم. Brunson تا به حال 11 و هوبارد 10. Sconiers دیدن او گسترده ترین اقدام از این فصل تا به حال هفت ریباند و سه بلوک.

Ohio State بازی خواهد کرد آیووا در روز جمعه یک چهارم نهایی. Gophers? آنها را سر خانه و در انتظار یک امکان تماس از زنان ابتلای.

Gophers مربی لیندسی واندن هنوز به فکر فرصت را از دست داد پس از این بازی شانس Gophers تا به حال به نمره پس از آن ساخت یک بازی در اوایل سه ماهه پایانی. اما:

“در حال حاضر ما خواهید بروید و صبر کنید و ببینید که چه ما می شنویم” واندن گفت.

این Buckeyes بودند تا 13 در اواخر سومین اما Gophers برخی از توقف رو به دادگاه باز و رفت و در اجرا کمی. سارا Scalia آمار سه اشاره گر. پس از یک ایالت اوهایو از دست Taiye Bello سوار گل شد خراب و ساخته شده است پرتاب آزاد با 1:17 چپ در سه ماهه. این Buckeyes پاسخ با دو قبل از پاول آمار سه اشاره گر به پایان رساندن یک 9-2 اجرا است که منقبض شده که 13 نقطه کسری به شش ورود به چهارم.

هوبارد آمار آن دو پرتاب آزاد 12 ثانیه به چهارم.

و سپس به پایین سقوط کرد دوباره.

ایالت اوهایو قرار دادن بازی دور برای خوب با 4 دقیقه سمت چپ زمانی که شلدون آمار سه اشاره گر برای قرار دادن Buckeyes تا 68-50.

“این آخرین بازی در اینجا من نمی خواهم آن را به بیش خیلی سریع” Brunson گفت: در مورد امکان ابتلای پیشنهاد. “سالمندان ما یک جلسه با مربی Whay برای دیدن آنچه که در آینده برای ما است. اما این امر می تواند سرد انتخاب شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im