Gophers خود را کامل نیم فصل هنگامی که آنها به آن نیاز ترین شب چهارشنبه اما آنها نیاز به قرار دادن دور ده بزرگ-پیشرو در مریلند است.

و این اتفاق نمی افتد.

وجود ندارد بسیاری از خانه بازی زمانی که همه چیز به نظر می رسید برای رفتن به نفع خود. حتی زمانی که ریچارد Pitino این تیم بود بازی بسیار خوبی را در نهایت رفت جنوب.

مینه سوتا, طرفداران تا به حال تجربه کرده فرو می ریزد پایین کشش به تازگی در back-to-back ضرر و زیان به آیووا و ایندیانا که صدمه دیده خود تیم NCAA مسابقات امیدوار است.

که ترش مزه فرصت های از دست رفته ادامه داد: با Gophers از دست دادن 74-73 به شماره 9 Terrapins.

دانیل Oturu به ثمر رساند 28 امتیاز اما حتی ستاره مرکز قابل توجه تلاش نمی کند آن را آسان به تماشای سوتا 17-نقطه منجر تبخیر در نیمه دوم.

Joseph p. Morsell را سرقت و غوطه دادن با 6:37 چپ به بازی خود جلب کرد این jeers از جمعیت اصلی که Gophers به سختی به برگزاری یک 64-60 مزیت است.

Pitino درمانده به نظر می رسید در حاشیه هنگامی که بازیکن خود را در سقوط از هم جدا بودن خالی در طی چند ساعت در روده غم انگیز ضرر و زیان به Hawkeyes و پشه کوچک در انبار.

به نظر می رسید مانند یک مورد از dejavu زمانی که Oturu و شرکت در تلاش برای رسیدگی به مریلند فشار در اواخر نیمه دوم. مارکوس Carr شکست مدرسه رکورد برای یک فصل با کمک یک ظرف به گیب Kalscheur برای 54-38 سرب در 15:54

اما Carr پنجم گردش مالی بازی برانگیخته Terrapins دیر شارژ. Oturu دنبال کرد و با یک پاس ره توسط Morsell در midcourt اما او در پاسخ با یک چرخش حرکت لیآپ برای 66-60 سرب در 5:29.

Carr پاسخ با یک درایو قوی به همراه ناپاک به گسترش آن به 68-62 دو دقیقه بعد.

در اولین هفت به علاوه دقیقه Gophers شروع به پریدن کرد به 21-8 سرب با شش از هفت زمینه اهداف در سه اشاره گر از جمله چهار مستقیم threes برای باز کردن بازی.□

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im