جوئل Maturi زد Gophers ورزشی بخش برای یک دهه. او مواجه می شوند سهم خود را از چالش های مالی و آشفته لحظات اما چیزی که در مقایسه با واقعیت های خشن ناشی از این بیماری همه گیر. او نمی تواند تصور کنید که مدیر ورزشی در شرایط فعلی است.

“این یکی از دلایل خوب برای قدیمی بودن” او به شوخی از بازنشستگی.

مانند بسیاری از او در مورد دولت از دو و میدانی و پیامدهای مالی از درآمد از دست رفته به خصوص اگر این بحران طولانی طول می کشد به اندازه کافی به تاثیر فصل فوتبال. که خواهد بود یک مشکل مهم چون فوتبال را نگه می دارد بسیاری از بخش های شناور مالی.

Maturi میراث به عنوان تبلیغ این است که او دفاع و پشتیبانی المپیک nonrevenue ورزشی. او نگرانی در مورد سرنوشت کسانی که ورزش به عنوان بخش در همه جا — از قدرت پنج همایش به بخش سوم مدارس — مقابله با از دست دادن درآمد.

“من نمی دانم هر آگهی که می خواهد به قطع ورزشی,” او گفت:. “[اما] شما باید به دنبال در هر گزینه ای که در دسترس شما است.”

COVID-19 تغییر خواهد کرد راه کالج ورزشی به کار گیرند. که نه قابل بحث در این نقطه است. درست مثل با هر صنعت و شغل در امریکا است. تنها سوال این است که درجه که تغییر اتفاق می افتد.

Gophers نشان داد یک نگاه اجمالی از مخمصه خود را روز سه شنبه در هیئت مدیره از رجنت نشست. حتی در خوش بینانه ترین چشم انداز جدی است.

مدرسه تخمین می زند که ورزشی در بخش بهترین سناریو می ایستد به از دست دادن 10 میلیون دلار درآمد. چه هیئت مدیره بداند به عنوان یک “نسیم” پیش بینی — مسابقات ورزشی شروع دوباره در پاییز بدون طرفداران در حضور و غیاب — ایجاد انتظار از دست دادن درآمد از $30 میلیون. که شکل خواهد پرش به مبلغ 75 میلیون دلار تحت شدید سناریو است که در آن همه گیر باعث خاموش شدن است که گسترش به سال آینده.

$10 میلیون ضربه از 130 میلیون دلار بودجه دردناک است. از دست دادن درآمد است که می رود به طور قابل توجهی بالاتر می تواند مضر.

حالا در نظر بگیرید که Gophers در حال شکل بسیار بهتر از بسیاری از ورزشی است که بخش ندارد سود مالی از بودن در یک کنفرانس قدرت های پشتیبانی شده توسط خود شبکه های تلویزیونی و کابل مشارکت.

Gophers مدیر ورزشی علامت Coyle خود کارکنان ارشد و برخی از مربیان در نظر گرفتن داوطلبانه پرداخت کاهش انعکاس یک تصمیم اخیر توسط ایالت آیووا آگهی جیمی پولارد که برقرار کاهش برای خود کارکنان و مربیان برای صرفه جویی 3 میلیون دلار در حقوق و دستمزد.

حدس می زنم در اینجا این است که Coyle خواهد از همه سر خود را به مربیان به قبول پرداخت کاهش در آنچه که به احتمال زیاد تبدیل به یک مشترک هزینه-صرفه جویی در اندازه گیری در بخش ورزشی در سراسر کشور است.

که نمی خواهد به اندازه کافی حتی در بهترین سناریو مورد. ورزشی ادارات در صورت تصمیم گیری های دشوار در figuring چگونه به کار با پول کمتر است. کارکنان اندازه و محدودیت های مسافرتی و دیگر بودجه سبك هستند گزینه های منطقی.

کسانی که تصمیم گیری تبدیل خواهد شد حتی سخت تر است اگر همه گیر بر فوتبال به طور خاص در آن حضور. را طرفداران هنوز هم احساس میل به خودرا برای امتحان اماده به استادیوم این سقوط, حتی اگر زندگی بازگشته است به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی در نظر قادر به ترک خانه برای بیش از کارهای ضروری?

فوتبال کالج است گاو پول نقد. برای ادارات به عنوان آنها قبل از همه گیر, فوتبال, درآمد, نیاز به باقی می ماند قوی از طریق فروش بلیط و رسانه های حقوق. آن را غیر ممکن است برای پیش بینی که چگونه به سرعت اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن و چه تاثیری که ممکن است در شرکت های بزرگ حمایت های مالی و کمک های مالی, بلیط, خرید سوئیت اجاره و….

بنابراین بسیاری از سوالات است که نمی تواند پاسخ داده شود اما آن سخت است برای پیش بینی کاهش از مسابقه تسلیحاتی — حداقل برای آینده قابل پیش بینی — که تبدیل کالج ورزشی بیش از دو دهه گذشته.

تلویزیون قرارداد باید پمپ میلیارد به ورزش این امکان ورزشی ادارات به طور مداوم تا حول و حوش در امکانات حقوق و دستمزد نیروی انسانی و زیرساخت ها است. Gophers’ 2018-19 بودجه نشان می دهد آنها reeled $43.7 میلیون در رسانه ها, حقوق, درآمد, از جمله سهم خود را از بزرگ ده شبکه سود در یک سال تحصیلی به تنهایی.

نوار هرگز حل و فصل در یک نقطه. آن را فقط می شود در حفظ و گرفتن مطرح و بالاتر, پس, مدارس همیشه تعقیب برای حفظ سرعت. داشته ندار تعقیب دارا. دارا تعقیب کرده اند-آداب و رسوم.

مربیگری حقوق و ورزشی در بودجه در حال حاضر در مقایسه با یک دهه پیش یک مسابقه متفاوت است. این بحران را ایجاد یک واقعیت جدید برای مدارس.

“کالج ورزشی به عنوان ما می دانیم که آن را نمی خواهد همان” Maturi گفت.

بیانیه ای که نیست به معنای به عنوان مبالغه بیشتر از واقعیت. کل جهان تغییر کرده است. کالج, ورزشی متفاوت هستند. مختلف چگونه است که هنوز مشخص نشده است اما به احتمال زیاد خواهد بود قابل توجه است.

تراشه Scoggins chip.scoggins@startribune.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net