این فرصت را برای Gophers مردان هاکی تیم نشسته است وجود دارد و در سطح آن خیلی ساده است: برنده یک زن و شوهر از بازی در جاده ها و در ده بزرگ به طور منظم فصل قهرمانی.

“ما نمی خواهید در هر وضعیت دیگر” تاریخ و جناح Brannon McManus گفت. “این چیزی است که ما می خواهیم برای بازی — لحظه مثل این.”

یک مشکل: که سفر جاده ای است که به State College, Pa., که در آن در روز جمعه و شنبه Gophers صورت خود, کینه جویی, Penn State, در خانه وحشت, Pegula یخ آرنا در یک رقابت بزرگ ده co-رهبران. پس از شروع 2017-18 فصل Nittany Lions خود 10-2 رکورد برابر مینه سوتا است. و پن استیت تسلط بیش از Gophers در Pegula شده است و حتی بیشتر قابل توجه با Nittany Lions برنده گذشته شش ترکیب 35-13.

“چه ما در حال تلاش برای مته خانه آنها whupped ته ما قبلا در این سال” Gophers مربی باب Motzko گفت: با اشاره به Penn State نوامبر رفت و برگشت با 8-2 و 6-3 نمرات در مینیاپولیس. “بیایید ببینیم که اگر ما بسته فاصله. … آن را به یک چوب اندازه گیری به ببینید که چقدر ما آمده ایم.”

قطعا Gophers آمده است یک راه طولانی از نیمه اول فصل زمانی که یک تیم است که نه اول منینگ به طور منظم نقش تلاش برای یک 5-9-4 شروع می شود. ابتدا با Mariucci کلاسیک قهرمانی در اواخر ماه دسامبر مینه سوتا شده است در یک 9-2-1 رول.

که فعال است Gophers (9-6-5-4 ده بزرگ) به حرکت به یک مکان کراوات با پن استیت (11-8-3) در این کنفرانس با 36 امتیاز در هر. Gophers حمل یک مزیت هر چند داشتن چهار بازی باقی مانده در کنفرانس بازی در حالی که Nittany Lions تنها آخر این هفته سری. مقام سوم میشیگان با 31 امتیاز و در یک 8-1-1 ماه مارس بسته در مینه سوتا آخر هفته آینده.

پن استیت که رفت 7-3 در 10 بازی های کنفرانس آمده است به بسته با 3-4-3 بزرگ ده علامت پس Jan. 17. هنوز Nittany Lions میانگین 3.59 اهداف در هر بازی (ششم سراسر کشور) و ملت دوم-بهترین بازی قدرت (27.36%).

این جایزه که در Gophers مناظر دو قسم است. باید آنها برنده شدن در این کنفرانس به طور منظم فصل عنوان — است که می تواند اتفاق می افتد در زیر برخی از حالات آخر این هفته — آنها خداحافظی به تک حذف کنفرانس مسابقات نیمه نهایی و در روند تقویت جایگاه خود در دو به دو رتبه از فرمول های ریاضی استفاده می شود توسط NCAA به پر کردن آن 16 تیم مسابقات زمینه است.

Gophers وارد این سری در شماره 17 در دو به دو هنوز هم در خارج از علامت گذاری به کسب NCAA در بزرگ پیشنهاد داد. نتایج مثبت در مقابل Penn State رتبه شماره 10 در دو به دو می حرکت مینه سوتا ، به یاد داشته باشید: کنفرانس برندگان مسابقات نه به طور منظم فصل شانزه کسب اتوماتیک NCAA مناقصه پس از بانکی در یکی از 10 در بزرگ مناقصه را دو به دو در Nos. 12-15 محدوده مخاطره آمیز است.

با ضرب و شتم Gophers جذب شده اند به تازگی از Nittany Lions بازیکنان در حال حمل یک تراشه بر روی شانه خود را.

“من یک فن از پن استیت در همه. آنها قطعا ما رو شماره من شماره” گفت: Gophers ارشد defenseman Ryan Zuhlsdorf یادآوری پایان 2017-18 فصل زمانی که پن استیت برنده چهار بازی متوالی در کالج ایالتی به انکار مینه سوتا یک NCAA tournament اسکله. “ما دو تیم در ده بزرگ در حال حاضر. این آخر هفته است ginormous برای ما یا آنها. ما واقعا گرسنه به بیش از شماره 1 است.”

دانشجوی سال دوم به جلو بلیک مک لافلین حواس خشم از اولین دیدار این فصل زمانی که پن استیت منجر 8-2 در بازی نهایی دقیقه ارسال آن بالا قدرت-بازی بازی های واحد.

“آنها نوع لگد ما در اطراف بیت در آغاز سال” مک لافلین گفت. “… ما می خواهیم گیری به صورت که به دلیل وجود دارد هیچ نیازی نیست برای آن است.”

هر چند Motzko می خواهد تماس گرفته شده-در و شدید تیم در این آخر هفته او می داند که کلسیم می تواند تنها تا کنون.

“شما می توانید عصبانی همه شما می خواهید. شما رو به بهتر تیم هاکی” او گفت:. “ما نمی توانیم اشتباه کنیم. آنها استعداد بیش از حد, بیش از حد بسیاری از بچه های بزرگتر که شده خود را از طریق جنگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net