Gophers آگهی علامت Coyle دریافت دو سال تمدید قرارداد, پرداخت افزایش

دو تا از قابل رویت ترین اعضای Gophers ورزشی بخش دریافت قرارداد پسوند جمعه که شد تایید شده توسط دانشگاه Board of Regents در آن جلسه ماهانه.

Gophers مدیر ورزشی علامت Coyle دریافت دو سال تمدید و $125,000 سالانه پرداخت افزایش گسترش از طریق 2026 یک معامله است که در حال حاضر او می پردازد پایه حقوق و دستمزد $975,000.

و Gophers بسکتبال زنان مربی لیندسی واندن — یکی از Coyle بزرگترین استخدام — دریافت یک سال تمدید خواهد کرد که نگه داشتن او تحت قرارداد از طریق 2023-24 فصل.

استخدام دور از سیراکیوز در سال 2016 Coyle دریافت سه سال تمدید قرارداد در سال 2018 که خود را نگه داشته و دستمزد پایه در $850,000 با یک شانس برای به دست آوردن یکی دیگر از 150.000 دلار در انگیزه های مبتنی بر تیم’ اجرای نتایج علمی و عوامل دیگر.

Coyle قرارداد جدید شامل به $225,000 سالانه برای کسانی که مشوق و وجود دارد ساخته شده است در 2.5 درصد افزایش برای حقوق و دستمزد پایه در هر سال.

“لاک پشت نقب زن دو و میدانی سرآمد تحت مدیر Coyle, رهبری نه تنها برنده شدن در رقابت اما مهمتر از رکورد در کلاس درس و سرمایه گذاری ساعت های بی شماری در خدمات اجتماعی” رئيس دانشگاه جوآن Gabel گفت: در انتشار اخبار.

Coyle افزود: “من فوق العاده سپاسگزار برای حمایت از رئیس جمهور Gabel و هیئت رجنت. خود باور و اعتماد ما گروه فوق العاده ای بوده و قابل توجهی است دلیل که چرا ما موفق بوده است.”

واندن در سال دوم به عنوان سر مربی در مادر آلما شروع با یک پایه حقوق و دستمزد $400,000 و رفت 21-11 در فصل اول با Gophers.

او در حال ساخت $457,500 این فصل و Gophers هستند 15-10. آن بوده است تا حدودی از آشفته دوم سال برای واندن که به حالت تعلیق پیشرو گلزن سرنوشت پیتز در ماه گذشته. پیتز, تاریخ و پس از آن در سمت چپ این تیم و گفت: او قصد دارد برای انتقال.

واندن باید تزریق استعداد فصل آینده به لطف علاوه بر این از سیراکیوز انتقال Kadiatou سیسوکو و قوی ورودی استخدام در کلاس.

واندن فرمت حمل خود را از طریق ارشد فصول کسانی که ورودی سال اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر