توافق برای محدود کردن RNC حضور به عنوان فلوریدا COVID-19 مورد صعود

حزب جمهوری خواه را به محدود کردن تعداد زیادی از مردم حضور آن چهار روز کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در جکسون در ماه آینده به دلیل نگرانی های ایمنی و بهداشت مربوط به کوروناویروس.

سیاسی گزارش روز شنبه صبح که حزب رئیس Ronna McDaniel با ارسال نامه ای به اعضای کمیته ملی حزب جمهوری خواه گفت: حضور محدود خواهد شد به نمایندگان در اوت. 24-26. این حرکت به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در حال افزایش است در فلوریدا.

در اوت. 27 زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که میله میله به ارائه سخنرانی پذیرش خود را نمایندگان اجازه خواهد داشت به همراه یک مهمان. جایگزین نمایندگان نیز دعوت کرد که شب.

“من می خواهم برای روشن است که ما هنوز هم قصد میزبان فوق العاده کنوانسیون جشن در جکسون ویل” McDaniel نوشت: در نامه اش. “ما می تواند جمع آوری و قرار دادن در یک درجه یک رویداد است که جشن های باور نکردنی دستاوردهای رئیس جمهور تهمت به دولت و re-نامزدی برای یک دوره دوم — در حالی که همچنین انجام این کار در شیوه ای امن و مسئول.”

McDaniel گفت: چندین هیت پروتکل خواهد بود در محل از جمله دما چک برای همه شرکت کنندگان COVID-19 تست و افزایش شیوه های بهداشت.

“من می خواهم به تکرار که RNC در حال کار در سراسر ساعت برای اطمینان از کنوانسیون جشن در جکسون است که هنوز هم هیجان انگیز, رویداد,” او نوشت.

کنوانسیون برنامه ریزی شده بود برگزار می شود, در داخل خانه در جکسون VyStar یادبود سربازان عرصه اما در مکانهای دیگر خواهد بود به مخلوط اضافه کنوانسیون میزبان کمیته توضیح داد: در یک یادداشت:

“ما قصد داریم به استفاده از تعداد زیادی از داخل و بیرون سالن در این چند بلوک شعاع جکسون از جمله VyStar یادبود سربازان عرصه TIAA بانک میدان روزانه محل سالن آمفی تئاتر 121 مالی ورزشگاه و چندین نفر دیگر.”

کنوانسیون منتقل شده بود از میزبان اصلی شهر شارلوت در ایالت کارولینای شمالی زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خودداری کردند در دولت خواسته است که شرکت کنندگان مجبور به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله. این RNC و سپس انتخاب جکسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im