اوباما سناتور. لامار الکساندر را تایید نکرده و سرزنش

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. در روز سه شنبه حاضر به پاسخگویی در مورد حمایت از سرزنش قطعنامه پیشنهاد شده توسط سناتور. Joe Manchin D-W. Va., بعد گفت: هفته گذشته که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار “نامناسب” تپه گزارش.

الکساندر گفت: او گفت: “آنچه که من باید بگویم در مورد همه این” وقتی پرسیده شد که در مورد Manchin قطعنامه. خواه یکی از چهار نوروزی در نظر گرفتن رای گیری به حکم اضافی شهود و اسناد و مدارک در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

“آن را نامناسب برای رئیس جمهور بپرسید خارجی رهبر به بررسی حریف سیاسی و خودداری ایالات متحده کمک به تشویق که تحقیقات” الکساندر گفت: پنج شنبه گذشته در بیانیه ای. “هنگامی که مقامات منتخب نامناسب تداخل با تحقیقات از جمله آن تضعیف اصل عدالت مساوی تحت قانون است.”

او گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” که مغلوب ساختن پیشی جستن “نباید آن را انجام داده اند” و “اشتباه شد” اما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات “یک راه طولانی از خیانت رشوه بالا جنایات و جنحه” است که وادار سنا برای حذف او را از دفتر.

این سناتور گفت: او هیچ چیز بیشتر به آن اضافه کنید.

“در واقع من فکر می کنم آنچه به من گفت راهی است که اکثر مردم احساس می کنند که رئیس جمهور آن را انجام داد آن را نامناسب برای او به انجام آن است و مردم باید برای تصمیم گیری چه باید بکنید در مورد آن در این انتخابات که در حال حاضر آغاز شده که قرار بود برای شروع [دوشنبه],” او گفت:. “بنابراین من گفت: آنچه که من تا به حال به می گویند و من نیازی به بیان خودم هر بیشتر بر روی آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر