اوباما در ایالت جری موران می پیوندد حزب دموکرات برای جنگ قدرت رای

دیگر سناتور جمهوری خواه اتحاد پیوست دموکرات ها در تلاش برای محدود کردن قوه مجریه را جنگ قدرت است.

سناتور. جری موران R-Kan., اعلام حمایت سه شنبه قطعنامه ای به رهبری سناتور. Tim Kaine, D-Va.

“قانون اساسی در مقاله من فراهم می کند کنگره این قدرت را به اعلام جنگ — مسئولیت من را به طور جدی” مورن گفت, به گزارش هیل. “چشم انداز اقدام نظامی علیه ایران عواقب که باید در نظر گرفته شود کامل کنگره به نمایندگی از مردم آن را نشان دهنده.

“در حمایت از جنگ قدرت با وضوح من احترام رئیس جمهور را موظف به دفاع در برابر تهدید قریب الوقوع در حالی که مطمئن شوید هیچ عمل اضافی است که به درستی مورد بحث و تصویب شده توسط کنگره به عنوان مورد نیاز توسط قانون اساسی است.”

یک رای در این قطعنامه که به جنگ قدرت عمل است که انتظار می رود روز شنبه. از آن نیاز به تنها یک اکثریت ساده به تصویب. چهار دیگر جمهوری خواهان در حال حاضر متعهد به حمایت از آن: سنسور. سوزان کالینز R-مین; Mike Lee, R-یوتا; Rand Paul, R-Ky; و تاد جوان R-Ind.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل خواسته جمهوری خواهان برای رای دادن در برابر این قطعنامه که او خواستار “بلانت و دست و پا چلفتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>