همین هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که رای گیری از طریق پست است “فاسد” و “رسیده برای تقلب” حزب خودش بود با ارسال یک پیام متفاوت به رای دهندگان جمهوری خواه در ایالت پنسیلوانیا.

“رای گیری توسط ایمیل آسان و راحت و مطمئن به بازیگران خود رای” خواندن یک قطعه الکترونیکی کمیته ملی حزب جمهوری خواه توزیع شده در سراسر کیستون دولت است. “بازگشت متصل رسمی حزب جمهوری خواه پست الکترونیکی-در رای گیری نرم افزار برای جلوگیری از خط و محافظت از خودتان را از جمعیت زیادی در روز انتخابات.”

با وجود این رئیس جمهور شعارهای, دولت, رهبران حزب در سراسر کشور هستند به شدت ترغیب رای دهندگان خود را به بازیگران برگه های رای توسط پست ایران با مقامات تایید. علاوه بر این جمهوری خواه officeholders در حداقل 16 آمده است که لازم نیست تمام الکترونیکی انتخابات در حال تشویق مردم به رای دادن غایب در حال انجام coronavirus گیر با توجه به شمارش توسط واشنگتن پست.

در میان آنها فرمانداران جمهوریخواه یا وزرای امور خارجه در گرجستان, اوهایو, نیوهمپشایر و آیوا که اعلام کرد در روزهای اخیر است که آنها اجازه می دهد گسترده رای گیری توسط پست الکترونیکی در انتخابات آینده.

حرکت خود را پس از چند دهه که در آن جمهوری خواهان را تشویق رای دهندگان خود را به استفاده از absentee ballot قوانین پیچیده در حال اجرا برنامه های پست الکترونیکی است که هدف عربستان از حامیان به احتمال زیاد برای رای دادن از خانه.

این تعارض ظاهری مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به پست الکترونیکی-در رای گیری و حزب او را در آغوش تاکتیک می آید به عنوان بحران بهداشت و درمان موجب دموکرات و حقوق مدنی گروه های فشار به شل محدودیت در پست الکترونیکی رای گیری در بسیاری از حوزه های قضایی است.

“جمهوری خواهان مانند پست الکترونیکی رای گیری زمانی که آن را مورد استفاده توسط افراد با خانه دوم” گفت: sfmoma سابق ویرجینیا و استاندار سابق کمیته ملی حزب دموکرات رئیس “اما نه توسط مردم با شغل دوم.”

مقامات جمهوری خواه می گویند هیچ ناهماهنگی بین رئیس جمهور و بلاغت و آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است. آنها می گویند تهمت مخالف تمام الکترونیکی انتخابات است که در آن هر ثبت نام رای دهندگان فرستاده شده است رای گیری از طریق پست و همچنین به عنوان تمرین از رای گیری “برداشت” که در آن اشخاص ثالث مجاز به جمع آوری و تکمیل برگه های رای از رای دهندگان و آنها را به نوبه خود در. هر دو بیش از حد مستعد ابتلا به تقلب آنها می گویند.

“وجود دارد یک تفاوت آشکار بین درخواست یک غایب رای گیری زمانی که شما خواهد بود قادر به رای دادن در فرد مقابل به طور خودکار هر پستی ثبت نام رای دهندگان انتخابات گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی تیم Murtaugh. “ارسال هر کس یک رای گیری باز می شود تا امکانات گسترده ای را برای رای گیری به ره برای رای گیری به سرقت از صندوق های پستی و یا به صورت رای برداشت رخ می دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که رای غایب در فلوریدا اولیه در ماه گذشته گفت که او “از آنجا که من مجاز به” و اضافه کرد که او در کاخ سفید و در نتیجه خارج از دولت است. او که در مقایسه با آنچه که او ادعا کرد “هزاران و هزاران نفر از مردم نشسته در کسی اتاق نشیمن امضای برگه های رای در همه جا.”

کارشناسان گفت که ایمیل انتخابات ایجاد خطر تقلب توسط شل کردن زنجیره ای از بازداشت آرای اما آنها اشاره کرد که از جمله قسمت های نادر است. برجسته ترین نمونه های اخیر در یک سال 2018 کنگره نژاد در کارولینای شمالی زمانی که یک توافق عمل شد و به اتهام جنایات به عنوان بخشی از یک رای گیری دستکاری عملیات که هنوز تحت بررسی است.

متحده با گسترده پست الکترونیکی-سیستم انتخابات را تصویب کرده اند پادمان از جمله امضا نیاز است که چنین تقلب عملا وجود ندارد با توجه به جمهوریخواه و دموکرات انتخابات.

دموکرات و حقوق مدنی طرفداران می گویند تهمت و حزب او در حال تلاش برای تضعیف اعتماد به نفس در رای گیری از طریق پست و سرکوب مردم در انتخابات حتی به عنوان آنها را تشویق خود رای دهندگان با خوبی روغن ایمیل عملیات.

آنها می گویند برخی از محدودیت های جمهوری خواهان می خواهند در محل را نامتناسب اثر در جوامع اقلیت و افراد جوان – عمدی تلاش آنها می گویند به سرکوب مردم در انتخابات در میان رای دهندگانی که تمایل به رای دادن برای دموکرات ها.

“حزب جمهوری خواه در حال حاضر گفت: از رئیس جمهور به رئیس مجلس گرجستان مجمع که آنها نمی توانند برنده انتخابات اگر همه آرا” گفت: Marc الیاس یک District of Columbia مبتنی بر انتخابات وکیل برای کمیته ملی حزب دموکرات. “به طوری که آنها از جان گذشته به اطمینان حاصل شود که میزان مشارکت کم است در میان رای دهندگان جوان و اقلیت رای دهندگان.”

این برخورد نشان می دهد که چگونه هر دو طرف امیدوار هستند برای به دست آوردن مزیت به عنوان coronavirus upends سیاسی تقویم — پویا که رای گیری طرفداران نگرانی می تواند تداخل با توانایی برای پیدا کردن اجماع در امن رای گیری شیوه در میان همه گیر.

جمهوری خواهان به سابقه طولانی قانع کردن رای دهندگان خود را به بازیگران برگه از طریق پست. هیلی باربور سابق RNC رئیس و فرماندار می سی سی پی گفت: این حزب رای توسط پست الکترونیکی عملیات “بلند predated” تصدی خود در این حزب راس از سال 1993 تا 1997.

تلاش در نظر گرفته شده برای افزایش مشارکت مردم در میان اوباما رای دهندگان که ممکن است ترجیح می دهند برای رای دادن از خانه از جمله سالمندان است. جمهوری خواهان شده اند موفق به خصوص در کشورهای از جمله فلوریدا که در آن رای دهندگان خود را در آغوش گزینه است.

حدود یک سوم از ایالت ها اجازه می دهد ایمیل انتخابات تنها بهانه با برخی از اعطای بهانه به گروه هایی که به شدت لاغر جمهوری خواه مانند افراد مسن.

در این صورت از coronavirus مقامات جمهوری خواه در بسیاری از کشورهای در حال شل شدن برخی از این محدودیت است. در غرب ویرجینیا, آیداهو, داکوتای جنوبی و نبراسکا برای مثال اوباما در انتخابات هستند فعالانه پستی ثبت نام رای دهندگان غایب رای گیری فرم های درخواست.

“اگر شما احساس می کنید راحت تر رای گیری غایب به دلیل شیوع بیماری و یا ناتوانی خود را و یا عصبانیت در مورد فقط ظاهر شدن در فرد به, رای, شما می توانید رای غایب و به دست آوردن یک absentee ballot” گفت: New Hampshire رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu یک جمهوری خواه او روز پنجشنبه اعلام کرد که دولت اجازه خواهد داد که رای دهندگان به استناد این ویروس به عنوان بهانه ای برای فرستادن یک پست الکترونیکی-در رای گیری در ماه نوامبر.

دموکرات ها و برخی از رای گیری کارشناسان می گویند برخی از مقامات جمهوری خواه در حال پیدا کردن راه هایی برای محدود کردن پست الکترونیکی-در رای گیری به نفع خود.

یک نقطه مرکزی اختلاف است که آیا به پست الکترونیکی رای گیری برای رای دهندگان — و یا فقط کسانی که درخواست آنها.

جمهوری خواهان استدلال می کنند که رای گیری رول شدید نادرست در برخی از ایالت ها از جمله مردم مرده تکراری و یا رای دهندگان که باید نقل مکان کرد. پستی یک رای برای هر ثبت نام رای دهندگان که می گویند باز کردن خطر از برگه های رای در حال سقوط به دست اشتباه و متقلبانه پر کردن.

“ایالات متحده باید مقاومت در برابر طرح های پیشنهادی که برای باز کردن درب به رای گیری تقلب, مانند, پستی, رای گیری برای رای دهندگان که نمی خواست یک” گفت: جاستین, Clark, ارشد, سیاسی, مشاور مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

مایکل مک دونالد یک انتخابات متخصص در دانشگاه فلوریدا گفت: رای گیری درخواست سیستم به معنی “در اصل شما باید برای ثبت نام اگر شما مایل به رای قبل از هر انتخابات است.” او همچنین گفت: این ناعادلانه است به مجازات رای دهندگان برای ضعیف حفظ رای گیری رول.

در گرجستان, وزیر امور خارجه, براد Raffensperger یک جمهوری خواه اعلام کرد در ماه گذشته که او را به ارسال یک ایمیل به رای گیری نرم افزار برای هر رای دهنده — اما تنها به فعال رای دهندگان نه همه ثبت نام رای دهندگان. این برنامه توسعه داده شد در هماهنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمیته با توجه به مبارزات انتخاباتی رسمی.

که رویکرد به معنی برنامه نمی خواهد به کسانی که رای دادند و یا در پاسخ به رسمی انتخابات مخاطبین در پنج سال. که محروم خواهد شد حدود 300000 از گرجستان 7.2 میلیون رای دهندگان با توجه به دولت داده است. از آن 24 درصد 30 و زیر و 40 درصد nonwhite.

“این راه را امتحان کنید به شکل رای دهندگان” مک دونالد گفت.

Raffensperger تاکید کرد مسدود کردن تقلب به جای افزایش دسترسی داشته باشید. در یک کنفرانس خبری هفته گذشته اعلام کرد که تشکیل یک “Absentee Ballot تقلب نیروی کار” با دادستان و دیگر اجرای قانون به اطمینان حاصل شود که توسعه پست الکترونیکی انتخابات منجر نمی شود به تقلب.

وظیفه نیروی Raffensperger گفت: خواهد “بررسی هر امضای عدم تطابق که باقی می ماند uncured مصاحبه رای دهندگان با حساب نشده برای رای های متعدد از همان آدرس و ساخت قوانین در اطراف بررسی nonresidential آدرس استفاده می شود به ثبت نام آدرس.”

لورن Groh-Wargo سابق مدیر کمپین برای 2018 دموکرات فرمانداری مدعی استیسی آبرامز گفت: این تلاش ها به احتمال زیاد به ارعاب رای دهندگان و سرکوب مشارکت در پست الکترونیکی انتخابات.

“آنها در حال صحبت کردن در مورد جرم یک عدم تطابق امضا” گفت: Groh-Wargo که در حال حاضر منجر آبرامز-تاسیس رای گیری-حقوق گروه مبارزه عادلانه عمل است. “این است که چرا رای دهندگان سرکوب بسیار موذی است. شما دست کشیدن بر 10 نفر را درب در یک محله به دلیل امضای خود را مطابقت ندارد. هیچ چیز خواهد شد به احتمال زیاد از آن آمده اما در این میان مردم متهم به جنحه یا جنایت و گسترش آن virally که رای گیری از طریق پست و خطرناک است.”

Raffensperger را نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. در بیانیه وزیر امور خارجه گفت: “کسانی که مایل به استفاده از ما در این زمانه پر از رنج و تضعیف قدرت دموکراسی در گرجستان باید forewarned می شود. اقداماتی که سلب مشروعیت یکپارچگی رای در گرجستان تحمل نخواهد شد.”

احزاب نیز به شدت تقسیم در مورد اینکه آیا برای فدرال دستور یونیفرم رای-با-ایمیل های استاندارد برای تمام متحده — پیشنهاد و پشتیبانی توسط سناتور. ctq D-Minn. در یک مصاحبه Klobuchar گفت که حداقل کنگره باید آمد تا با پول بیشتر برای کمک به کشورهای جلوگیری از هرج و مرج به عنوان میلیون ها آمریکایی های بیشتری آماده برای رای دادن از طریق پست.

“شما باید تعدادی از دموکرات و جمهوری خواه به مقامات منتخب در سراسر کشور و استثنا وجود دارد البته که می خواهید برای انجام رای گیری از طریق پست” Klobuchar گفت. “و آنها می خواهند بودجه برای رای دادن از طریق پست.”

اما مقامات عربستان باید در برابر هر بودجه می آید که با الزامات مورد نحوه اجرای رای توسط برنامه ایمیل با استناد به پتانسیل برای تقلب.

حزبی تنش مشهود بود پنج شنبه در یک کنفرانس تلفنی برگزار شده توسط Klobuchar برای رسانه ها به شنیدن از هشت وزرای امور خارجه.

دو خواهان — Kyle Ardoin لوئیزیانا و مک وارنر از غرب ویرجینیا — ابراز نگرانی می کند که یک سطح شیب دار تا از رای گیری جهانی توسط ایمیل را در کشورهای خود را در معرض تقلب در انتخابات.

“شما باید به اعتماد آن دسته از مقامات محلی که می گویند” من نمی خواهم به گسترش فرصت ها برای سوء استفاده از انتخابات,’ ” وارنر گفت. “و ما داریم که وضعیت در اینجا در غرب ویرجینیا. من نمی خواهم هر یک از خرید آرا. من نمی خواهم کمک های ساخته شده آسان تر برای مردم را به اجازه دادن به دیگران برای کمک به آنها رای, و غیره.”

به خود جلب کرد که یک تاول ملامت از کلرادو وزیر امور خارجه ینا Griswold یک دموکرات که او را به نام دولت تمام الکترونیکی انتخابات نظام “securest در کشور است.”

مکزیک جدید وزیر خارجه مگی تولوز الیور خواست انتخابات مدیران برای جلوگیری از چنین استدلال کرد و گفت که آنها تنها در خدمت بیشتر به تقسیم آمریکایی و تضعیف ایمان در انتخابات است.

“این است که زمان یا مکان برای ما به شکستن در میان هر یک از دیگر در امتداد خطوط حزبی” او گفت:.

خیلی از بحث با تمرکز بر خطر ابتلا به رای و برداشت است که غیر قانونی در بسیاری از کشورهای.

پس از این عملیات کشف و در سال 2018 کنگره نژاد در کارولینای شمالی, نمایندگان مجلس با تصویب عمده انتخابات-قانون اصلاحات در دولت از جمله دقیق مورد نیاز است که رای دهندگان به دست آوردن دو شاهد امضا قبل از پستی خود را رای.

دموکرات ها و دولت های انتخاباتی که به حمایت از حکومت جدید در آن زمان در حال حاضر می خواهم به آن را عقب و گفت: این بیماری همه گیر را تهدید رای دهندگان دسترسی داشته باشید. جمهوری خواهان که کنترل قوه مقننه را تا کنون رد و متهم دموکرات تلاش برای فعال کردن این نوع تقلب که آلوده 2018 مسابقه.

“نگرانی من این است که اگر آنچه شما انجام می دهند چیزی است که کاهش اعتماد به نفس در نتیجه انتخابات پس از آن من فکر می کنم ما باید بسیار مراقب باشید در مورد رفتن در این جهت گفت:” کارولینای شمالی به رئیس جمهور فیل برگر یک جمهوری خواه است.

الیاس که رهبری حزب دموکرات تلاش در دادگاه به عقب محدودیت در رای گیری از طریق پست اذعان کرد که شخص ثالث رای گیری مجموعه ای است که در میان DNC اهداف. این حزب نیز به دنبال پستی رایگان این فرصت را برای رای دهندگان برای رفع رد رای و تغییر حکومت در ایالات متحده است که نیاز به رای گیری برای دریافت, روز انتخابات به جای اجازه می دهد آنها را به شهریور که روز است.

الیاس گفت: این انتخابات به احتمال زیاد برنده و یا از دست رفته در حاشیه این معنی که آن نوع از قوانین مهم خواهد بود. پستی به عنوان مثال مسئله می شود برای کاهش درآمد رای دهندگان جوان یا افراد عادت به استفاده از پست الکترونیکی. مناسب برای رفع رای گیری برای از دست رفته و یا عدم تطابق امضا مهم است که برای محافظت در برابر شیوه های ناعادلانه و یا ندیده نظرسنجی کارگران, او گفت:.

دموکرات ها باید شکایت کرد بیش از این قوانین برنده شدن در فلوریدا و تامین امنیت حل و فصل در گرجستان برای اطمینان از مناسب برای یک رای “درمان است.” الیاس گفت: او در حال آماده سازی دادخواهی در تعدادی از کشورهای دیگر که در حال حاضر پست الکترونیکی انتخابات است به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به محبوب تر.

دولت دموکرات ها در حال حاضر ثبت کت و شلوار در تگزاس که در آن رای دهندگان باید یک دلیلی از جمله ناتوانی سن و یا سفر به رای دادن از طریق پست و که در آن رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه است در برابر تماس به گسترش پست الکترونیکی انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de