گوگل وعده $1M به پنج مینه سوتا غیر انتفاعی شرکت های

گوگل این هفته متعهد $1 میلیون به پنج مینه سوتا اجتماعی شرکت.

پنج هستند برندگان Google.org تاثیر چالش مینه سوتا, رقابت, راه اندازی در پاییز گذشته که با هدف نوآوری نیروی کار و توسعه محیط زیست کار مراقبت از کودک و کار های دیگر.

یک میلیون دلار به اشتراک گذاشته شده توسط این سازمان های غیر انتفاعی انتخاب شده توسط یک پانل از کسب و کار محلی و قضات است تغییر کنده برای گوگل.

حروف الفبای انگلیسی Google شرکت مادر است که به ارزش $1 تریلیون دلار توسط سرمایه گذاران. آن را به دست آورده $34 میلیارد دلار بیش از سال گذشته و متعهد در سال 2017 به کمک حداقل 1 میلیارد دلار در pretax سود بیش از پنج سال به محیطی آموزشی حقوق بشر و سازمان های دیگر.

که مقدار به حدود 1 درصد از سود سالانه به دست آمده توسط گوگل.

اما 1 میلیون دلار کمک مالی توسط گوگل نشان دهنده خیلی بیشتر به مینه سوتا سازمان های غیر انتفاعی.

هر یک از پنج دوقلو شهرستانها سازمان دریافت $175,000. به عنوان grand-برنده جایزه Genesys آثار شهرهای دوقلو دریافت اضافی $125,000.

وجود دارد بیش از 100 رقبا.

“این است که واقعا برای ما مهم است” گفت: مدیر عامل آماندا لاگرانژ از تکنولوژی کمپرسی چندین سال refurbisher و recycler از تجهیزات الکترونیکی است که در مورد استخدام 60 نفر از جمله 80 درصد کسانی که سابقه جنایی یا وابستگی به مواد شیمیایی مشکلات.

“این دلار به ما کمک خواهد کرد به طور قابل توجهی رشد آموزش رهبری برای سرپرستان. شده است که در یک, بزرگ, بی پروا, هدف,” او گفت:. “و بسیاری از ما سرپرستان سابق کارآموزان که درک چالش های ‘re-entry’ ” از زندان برای پیدا کردن آموزش اشتغال و مسکن در حالی که نقض آزادی مشروط او گفت:.

تکنولوژی کمپرسی تولید خود را 4 میلیون دلار درآمد سالانه از فروش از مرمت لپ تاپ ها و تلفن های همراه و دیگر محصولات از طریق آن, تکنولوژی, تخفیف, کسب و کار و خرید و فروش از بازیافت قراضه.

“هیچ راه ما می تواند جریان نقدی این از ما مدل کسب و کار” لاگرانژ گفت. “بنابراین این انسان دوستی تحول است. این اجازه خواهد داد که ما برای آموزش یک خلبان از حدود 20 و هشت به 10 نفر که از طریق این بر اساس مداوم سالانه است. هنگامی که ما به شکل مناسب برنامه درسی … ما ممکن است قادر به کار با دیگر سازمان های غیر انتفاعی.”

لاگرانژ سابق مدیر مالی در General Mills, پیوست فناوری روگرفت از تعهد خود برای جلوگیری از زباله های الکترونیکی و کار با دوم chancers.

و تکنولوژی کمپرسی که با این نسخهها کار از دو مکان refurbishes یا بازیافت 20,000 تن از مصرف کننده و کار الکترونیک در سال است.

دن Harbeke گوگل میانه امور عمومی رهبر گفت, مینه سوتا, کمک, گوگل, یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد این نوع از تفاوت.

“ما فقط انجام یک تعداد انگشت شماری از گوگل ‘تاثیر چالش ها’ در یک تعداد انگشت شماری از کشورها تا کنون’ Harbeke گفت. “و ما تا به حال مینه سوتا قضات تصمیم گیری در برندگان. ما همچنین در حال ارائه برخی از ویژگی های آموزش و حمایت از سازمان های غیر انتفاعی. ما می خواهیم این کمک های مالی به معنی دار است.”

Genesys آثار این مدرسه سال بیش از 350 کم درآمد نامتناسب اقلیت دانش آموزان دبیرستان کار کارآموزی با شهرهای دوقلو شرکت هایی که پرداخت تا $10,000.

“با این سرمایه گذاری از گوگل ما را گسترش خواهد ما چند مسیر برنامه نویسی برای ما جوان و حرفه ای به طوری که آنها می تواند دست آوردن دسترسی به در خواست کسب و کار فرصت های فناوری” گفت: مدیر عامل شرکت کارن Marben از Genesys کار می کند. “این سرمایه گذاری در Genesys آثار ما را قادر به کلی نگر تجهیز دانش آموزان ما برای رسیدن به موفقیت اقتصادی و شکستن چرخه نسل فقر است.”

300.000 دلار مجموع جایزه به Genesys آثار قابل توجه است: آن برابر است با نزدیک به 25 درصد از آن سالانه جمع آوری کمک های مالی.

پس از آغاز به کار در 2018, Genesys شهرهای دوقلو و شریک کارفرمایان ارائه شده 2,100 دانش آموزان با مدرسه-سال کارآموزی ارائه شده است که تجربه ارزشمند از جمله هفته از Genesys آموزش شغل دائمی در دستمزد خوب و بورس های تحصیلی کالج.

سه دیگر غیر انتفاعی برندگان جایزه شد:

• * * * اول کودکان سرمایه گذاری که استخر محلی منابع سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی و دولتی به افزایش تعداد کودکان مراقبت از اسلات در دسترس خانواده ها در مناطق روستایی است.

• همونگ آمریکایی انجمن های کشاورزان است که راه اندازی یک جامعه-پشتیبانی کشاورزی جعبه فراهم می کند که یک هفته عرضه به صورت محلی رشد مواد غذایی به خانواده های کم درآمد در شهرهای دوقلو.

• این BrandLab کمک می کند که افزایش فرصت ها برای افراد جوان از رنگ برای ورود و موفقیت در بازاریابی مشاغل.

محلی قضات شامل سوزان ماروین از ماروین شرکت Gersson Rosas از تیمبرولوز تونی Sertich از Northland پایه و سابق مینیاپولیس مدیر عامل بنیاد ساندرا وارگاس در حال حاضر یک همکار در هامفری مدرسه در دانشگاه مینه سوتا است.

گوگل گفت: در پاییز گذشته که در سال 2018, 20,000, مینه سوتا, کسب و کار تولید حدود 6.4 میلیارد دلار با استفاده از گوگل جستجو و تبلیغات ابزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>