گوگل نیویورک شریک برای ایجاد بیکاری وب سایت

گوگل با همکاری ایالت نیویورک به منظور توسعه یک برنامه کاربردی آنلاین پورتال رسیدگی به سیل ناگهانی بیکاری براده با توجه به وزارت کار.

“از آنجا که COVID-19 همه گیر شروع جدید وزارت امور خارجه, وزارت کار را به بیمه بیکاری پر کردن سیستم مواجه شده بی سابقه ای افزایش حجم با اوج هفته شاهد 16,000 درصد افزایش در تماس های تلفنی و 1600% افزایش ترافیک وب سایت در مقایسه با معمولی هفته” نیویورک وزارت کار مطبوعاتی می خواند.

سایت لقب گرفته است “تکنولوژی خروش” و برنامه ریزی شده است برای باز صبح جمعه. این سایت در دسترس خواهد بود از طریق لپ تاپ, تبلت و گوشی های هوشمند و انتظار می رود که قادر به گرفتن بر روی “حجم بالا استفاده می کند.”

همکاری بین فن آوری های غول پیکر و دولت امپراتوری می آید به عنوان نیویورک تا به حال بیش از 450.000 نفر اقدام به درخواست برای مزایای بیکاری در فقط سه هفته گذشته ،

با توجه به رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو سنگین هجوم علیه ساکنان سقوط دولت وزارت کار وب سایت و گرفتگی آن تلفن بانک با یک بار تماس.

گوگل نیز به تازگی راه اندازی یک جستجو از ویژگی های است که نشان می دهد لینک کلیک کنید برای فدرال بیکاری سایت. این برنامه به ارائه ویژگی های مشابه برای دولت, بیکاری, سایت, و همچنین.

“ما همچنان به کار با محلی و ایالتی و فدرال در تعدادی از پروژه های برای کمک به آنها خدمت بهتر به شهروندان در طول COVID-19 همه گیر” یک نماینده گوگل نوشت: در یک ایمیل به CNBC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر