گودیر سگ پلیس K-9 Diko کمک افسران پیدا کردن بیش از $20,000 به ارزش متامفتامین در طول توقف ترافیک در روز پنج شنبه مقامات پلیس اعلام کرد در Facebook.

افسران دیدم آبی آئودی مرتکب متعدد نقض ترافیک در نزدیکی 1 بعد از ظهر روز پنج شنبه در منطقه از بین 10 و Litchfield جاده با توجه به اسناد دادگاه.

پس از کشیده شدن بیش راننده خودرو Herber عیسی Salomon, 20 ادعا کرد او در بازدید از خانواده در شهر فینیکس با توجه به این بیانیه.

اسناد دادگاه گفت: Salomon قبلا در آریزونا زندگی می کردند و به حال شده است در مکزیک زندگی می کنند اما خود خودرو ثبت شد در کالیفرنیا پلیس اسناد و مدارک گفت.

Salomon مجاز ماموران به جستجوی وسیله نقلیه خود را. Diko وزارت جدیدترین K-9, کمک در پیدا کردن 5 پوند مت آمفتامین که به ارزش حدود $20,000 در تنه است.

Salomon را بازداشت گرفته شده که در آن او به پلیس گفت که او دستور داده شد توسط یک فرد ناشناخته به درایو از مکزیک به لس آنجلس با توجه به اسناد دادگاه.

پس از ورود در کالیفرنیا او در تماس با یک فرد ناشناخته به ملاقات با افراد ناشناخته را انتخاب کنید تا یک جعبه حاوی مواد مخدر. Salomon گفت که او قرار بود به پرداخت $5,000 برای ارائه جعبه به یک فرد ناشناخته در اوندیل.

Salomon چهره اتهامات احتمالی خطرناک در اختیار داشتن مواد مخدر به قصد استفاده از; خطرناک در اختیار داشتن مواد مخدر برای فروش; خطرناک مواد مخدر حمل و نقل برای فروش; در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات به قصد استفاده از; استفاده از ارتباطات الکترونیکی برای یک معامله مواد مخدر.

Salomon بود به قید وثیقه. خود را در جلسه بعدی برنامه ریزی شده است برای مارس 12.

“با تشکر از شما به گودیر افسران گشت و K9 Diko عالی کار پلیس و برای مصرف مواد مخدر خطرناک از خیابانها” گودیر پلیس در بیانیه ای گفت:.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در Connor.VanLigten@arizonarepublic.com و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im