گودیر, استخدام جدید رئیس پلیس ماه پس از آخرین رئیس اخراج شد

گودیر در روز دوشنبه به نام سانتیاگو رودریگز رئیس پلیس ماه پس از شهر اخراج رئیس پلیس سابق شهر جری با geier برای “نقض سیاستهای اجرایی.”

رودریگز کار کرده است برای گودیر اداره پلیس پس از سال 1998 و به عنوان اقدام ارشد از اکتبر زمانی که با geier برای اولین بار قرار داده و در پرداخت را ترک کنند. پس از پیوستن به اداره پلیس او را به عنوان یک گشت افسر گروهبان ستوان معاون و سرپرست ارشد.

رودریگز کار کرده است در بسیاری از بخش های بخش; گشت, ترافیک, مدرسه, منابع افسران K-9 unit, آموزش, استخدام و استخدام و داوطلب واحد.

“من خیلی احترام و افتخار برای این فرصت” رودریگز در بیانیه ای گفت. “من افتخار می کنم که قادر به رهبری یک تیم اختصاصی در اجرای قانون در یک شهر را دوست دارم.”

رودریگز است همکاران مدرک علمی کاربردی در اجرای قانون و تکنولوژی از ریو Salado کالج و فارغ التحصیل از FBI آکادمی ملی و بین المللی Association of Chiefs of Police.

او می آموزد در Glendale Community College اجرای قانون آکادمی آموزش. او کمک کرد تا به بدن کم به گودیر اداره پلیس.

“او اختصاص داده شده است بنده که بسیار مورد احترام در جامعه اجرای قانون است و دارای یک پیشینه ثابت از یک تعهد قوی به جامعه محور پلیس” شهر مدیر جولی Arendall در بیانیه ای گفت.

آخرین رئیس متهم به دروغ گفتن به محققان

با geier سابق گودیر رئیس پلیس اخراج شد در ماه دسامبر برای “نقض سیاستهای اجرایی.” یک محقق در فوریه تجدید نظر شنوایی متهم با geier پنهان افسر سوء رفتار و دروغ گفتن به محققان.

این شهر را تایید کرد او شلیک در ماه آوریل است.

با geier که در پیوست این گروه در سال 2012 متهم شده بود:

  • تشویق بخش مدیران به گزارش جنایی اتهام علیه یک گودیر گروهبان.
  • دروغ گفتن به محققان در مورد آن حادثه.
  • اجازه می دهد گودیر پلیس برای رفتن به ققنوس و قضایی به دنبال مامور اف بی آی از معاون جاستین هیوز که ادعا رفت از دست رفته در حالی که جلسه محرمانه خبرچین. در نهایت او امن است.

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در [email protected] یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im