جعفر’Net دوبوا که بازی با نشاط همسایه Willona جنگل در “خوب” و تشکیل شده است و سنگ آهنگ تم برای “Jeffersons درگذشت. او 74 گفت: TMZ.

دوبوا ” آهنگ “Movin’ on Up” ارائه یک شادی معرفی برای “Jeffersons” در طول نشان می دهد 10-فصل اجرا شود.

BernNadette Stanis که بازی تلما Evans اندرسون در “زمان خوب” باقی مانده و نزدیک به دوبوا گفت: او آموخته است که مرگ او روز شنبه از بازیگر زن دختر.

“او استفاده می شود به نگه داشتن ما خنده تمام وقت” Stanis گفت: گرمی با یادآوری دوستان خود را. “او بسیار با استعداد است. اگر او نبود آواز … او ایجاد یک شخصیت را به ما میخندند.”

پلیس در گلندیل کالیفرنیا گفت: آنها دریافت گزارش در مورد دوبوا’ مرگ در اواخر روز دوشنبه. او به نظر می رسد به مرگ طبیعی مرده و هیچ تحقیق و بررسی در حال انجام است پلیس گروهبان. دن Stubbs گفت. جزئیات بیشتر از جمله سن او بودند بلافاصله در دسترس است.

Stanis گفت دوبوا به نظر می رسد در سلامت خوب زمانی که آنها به نظر می رسد دو هفته پیش در یک رویداد امضای. تاریخ تولد او چیزی بود که او را نگه داشته و به خودش Stanis گفت.

“هیچ کس واقعا نمی داند گفت:” Stanis که به یاد می آورد گفتن DuBois “” آه شما خیلی خوش شانس. هیچ کس نمی داند شما سن دختر!'”

دوبوا تا به حال حرفه ای پرکار فراتر از 1970s آمار “خوب بار” برنده دو جایزه امی برای صدای او کار بر روی WB سری “سهامی خاص.”

دوبوا’ Willona بود, تک, پورنو همسایه و بهترین دوست برای ستاره استر Rolle فلوریدا ایوانز. هر چند کمدی به حال مقدار زیادی از یک آستر DuBois,’ ظاهر به یک دوز اضافی از کمدی امداد. دوبوا نشان داد بیشتر از مهارت های دراماتیک زمانی که یک جوان Janet Jackson پیوست نشان می دهد به عنوان آزار کودک پنی; دوبوا’ شخصیت را به اتخاذ پنی و خط داستان نیز جعلی یک رابطه نزدیک بین دوبوا و جکسون که رفتن به تبدیل شدن به یک multiplatinum سوپراستار; او دوبوا به عنوان مادر او در سال 1986 “کنترل” تصویری.

جکسون ادای احترام به دوبوا در یک Instagram پست در روز سه شنبه.

“من بسیار غمگین به گوش من دوست دیرین Ja’Net دوبوا در گذشت. من دیدم دست اول چگونه او را شکست کلیشه ها و تغییر چشم انداز برای زنان سیاه پوست در سرگرمی,” او نوشت. “من سپاسگزار هستم در سال های اخیر من تا به حال شانس به او و ایجاد خاطرات ماندگار. من دعا می کنم برای آسایش برای تمام خانواده و دوستان او.”

برنده اسکار ویولا دیویس که نقش فلوریدا در نسخه زنده “خوب بار” است که پخش ABC در ماه دسامبر ارسال شده یک عکس از خودش DuBois Stanis تیفانی Haddish (که بازی Willona) و Corinne فوکس بر روی مجموعه ای از پخش.

“اوه مرد!!! فقط دیدم شما! چه لذت آن برای دیدار با شما,” او نوشت. “شما به شکل خیلی از بهترین خاطرات دوران کودکی من! خدا برکت دهد, Ja’net دوبوا!”

دوبوا بود-بنیانگذار پان آفریقایی, جشنواره که از سال 1992 به نمایش فیلم به منظور ترویج بیشتر درک فرهنگی از مردم آفریقایی تبار.

این جشنواره است که برگزار می شود در لس آنجلس و اجرا می شود از طریق پنج شنبه, در روز سه شنبه منتشر شد, یک تصویر عزاداری, DuBois, تماس او را “بنیانگذار ما در حال حاضر ما فرشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im