جدید “عادی” در کلمبیا باشگاه گلف در مینیاپولیس است که بسیار متفاوت از حالت عادی است. ساختمان و عرشه در حال بسته خدمات مواد غذایی محدود است مردم از هم جدا گسترش هستند و هیچ کس مجاز به لمس هر چیزی.

اما در هوای گرم و آفتابی شنبه — در اولین روز مینه سوتا گلف اجازه داده شد برای باز کردن بعد از یک ایالت shutdown مارس آغاز شد — فقط راه رفتن در اطراف در این دوره احساس خیلی خوب است.

“من فکر می کنم همه فقط پمپ به بیرون” مک فینیگان گفت که گروه خود را به پایان رسید گلف و راه می رفت به سمت پارکینگ در اطراف ظهر.

Minnesotans شده اند تا حد زیادی خانه نشین پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz صادر اقامت در خانه به منظور محدود کردن گسترش COVID-19. Walz را اعلام کرد که این ایالت گلف صنعت می تواند بازگشایی آمد فقط قبل از ساعت 11 صبح روز جمعه.

“11:03 این تلفن زنگ خاموش قلاب” گفت: Marc Rymer این باشگاه مدیر کل. شنبه کل سه راهی ورق از 7 صبح تا حدود 7 p. m., پر سرعت.

فینیگان و دیگران در چهار نفری که شامل برادر و پسر عموی جو همه هم اتاقی در سنت پل و یک دوست از مینیاپولیس شد آنلاین راه اندازی یک توپ را روی گوه زمان در عرض نیم ساعت پس از فرماندار اعلام.

“ما گلف بسیار کمی است و ما قطعا فکر می کردم این بود به تعویق افتاد” تعقیب فینیگان گفت.

“ما انتظار می رود به باید صبر کنید تا وقتی که حداقل در ماه مه یا ژوئن گفت:” جو فینیگان. “ما می دانستیم که در آینده به آن است که ما خیلی خوش شانس بود که در اینجا برای شروع با است.”

گلف مدیران در مینیاپولیس و جاهای دیگر در سراسر این کشور شده اند به اشتراک گذاری بهترین شیوه برای متعادل سرگرم کننده و ایمنی Rymer گفت. مردم نمی خواهید به بازی اگر آنها احساس نمی امن او گفت: اگر چه برخی از محدودیت های اعمال شده در محل در حال حاضر ممکن است به تدریج برداشته به عنوان فصل گستراند.

“آن را تقریبا مانند یک نرم باز به ببینید که چگونه همه چیز در حال رفتن به محل کار,” او گفت:. “ما نمی دانیم که آنچه امروز خواهد بود. … به شما بگویم که حقیقت آن را بسیار نرم و صاف امروز از من فکر کردم.”

البته به طور کلی باز می شود در اواسط ماه آوریل به هر حال. برف از فروکش پس از یک زمستان معتدل ترک چمن به دنبال سبز و سالم است. حتی بدون این درختان به طور کامل budded “این در حال حاضر منظره” Rymer گفت.

اما در حال حاضر گلف بازان گفت: برای رسیدن بیش از 15 دقیقه قبل از شروع زمان. گروه در حال انتظار برای بازی باید ایستاده در محافل مشخص در گچ بر روی چمن است که اجازه می دهد دوستان به گسترش و بحث در حالی که نگه داشتن فاصله خود از دیگران است. مردم نمی توانند با استفاده از چرخ دستی های تغ, توپ, واشر و یا شن و ماسه-دام با چنگک جمع کردن. آنها نمی توانند خرید اقلام در فروشگاه نرم افزار. محدود منوی غذا و نوشیدنی در دسترس است برای منظقه تحویل مشتریان نمی تواند با استفاده از یک کولر به انجام آن و یا نشستن به مصرف آن است. در این دوره درج سوراخ نگه داشته و توپ از رفتن تمام راه را به نگه داشتن دست ها از دست زدن به لبه فنجان.

“این نوع از استخوان گلف, اما آن را طبیعی جدید برای شش یا هشت یا 12 هفته” Rymer گفت.

البته به طور کلی میزبان حدود 45 مراسم عروسی از یک سال در حال حاضر هیچ کدام در حال رزرو حداقل طریق ممکن است. نمونه سهشنبه ممکن است پیدا کردن این دوره swarming با گلف بازان و میهمانان عروسی زوج بودن عکس توسط چشمه. به جای آن به طرز مرموزی آرام Rymer گفت: با ساختمان خالی است.

“چیزهایی هستند که رفتن به استراحت در ماه سپتامبر ؟ شاید اما …” او سوار.

حتی در حال حاضر, هر چند, گلف ارائه تفریح و سرگرمی در هوای تازه با فضای بیشتری برای گسترش بیش از بسیاری از مسیرهای پیاده روی در پارک. این یک چشم انداز به اندازه کافی جذاب برای جذب حتی کمتر از گلف بازان مشتاق.

“ما به سختی گلف در تمام” گفت: Chris Forsberg از مینیاپولیس به عنوان او و Kari کولین منتظر به بازی.

به طور معمول آنها لازم نیست که زمان را به بازی گلف. اما به تازگی دو شده اند cooped, کار در خانه, ورزش هوازی فیلم در تلاش برای سالم ماندن.

“از دیدن پدر و مادرم ما نبوده است در اطراف هر کسی برای آخرین ماه” Forsberg گفت. “بنابراین داشتن بهانه ای به خارج هیجان انگیز است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im