گلدمن را Blankfein می گوید او ممکن است برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن بیش ساندرز

سابق گلدمن ساکس مدیر عامل شرکت لوید Blankfein ممکن است یک دموکرات اما او می گوید او می خواهم احتمالا بازگشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از برنی ساندرز در ماه نوامبر.

“وجود دارد یک زمان طولانی در حال حاضر و پس از آن,” او گفت: بار مالی. “دموکرات ها خواهد بود کار بسیار سخت برای پیدا کردن کسی است که به عنوان تفرقه به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن. اما با برنی آنها موفق شده اند.”

او افزود: “حداقل مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مراقبت از اقتصاد است.”

ساندرز پاسخ در یک صدای جیر جیر بعد.

“من خوش آمدید نفرت از کلاهبرداران که اقتصاد ما,” او نوشت.

Blankfein پاسخ به ساندرز’ جیر و گفت: او را ندارد “نفرت” برای سناتور اما مخالف به شدت با سیاست های که دولت “مدیریت بسیار بیشتر از اقتصاد است.”

من اصلا “نفرت” @BernieSanders. من فقط مخالف به شدت با سیاست های که آنهم مدیریت بسیار بیشتر از اقتصاد ما. شاید Sen می خواهد به احساس متنفر بودم چون او متنفر است. این زمان در اطراف, چگونه راجع چیدن کسی که به شما احترام و همکاری با تمام گروه ؟ https://t.co/yKy24MFsjw

— لوید Blankfein (@lloydblankfein) 22 فوریه سال 2020

هیچ عشق از دست رفته بین Blankfein و ساندرز. در ماه ژوئیه گذشته Sanders, توییتی از یک لیست از وال استریت اجرائی که انتقاد او در گذشته از جمله Blankfein. ساندرز به نقل از فرانکلین روزولت در او چگونه باید در نظر گرفته شود “توسط دشمنان من را ساخته اند.” این دو سپس رفت و برگشت به جلو و عقب در توییتر با ساندرز انتقاد Blankfein برای Goldman Sachs کرده است.

در اوایل این ماه Blankfein احیا رقابت tweeting که ساندرز خواهد “خراب کردن اقتصاد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>