گلدمن ساکس گیج: میزان بیکاری در آمریکا به قله در 25%

Goldman Sachs Group Inc. اقتصاددانان تجدید نظر در پیش بینی های خود را به منعکس کننده یک gloomier چشم انداز بازار کار ایالات متحده هر چند هم بالقوه برای بهبودی سریع تر از coronavirus بیماری همه گیر.

تحلیلگران دیوید Mericle و رونی واکر تخمین می زنند که نرخ بیکاری را به اوج در 25% از پیش بینی قبلی از 15% به عنوان “کارگران بیشتر خواهد شد از دست دادن شغل خود و سهم بیشتری از آنها خواهد شد طبقه بندی شده به عنوان بیکار” با توجه به تحقیقات توجه داشته باشید در اواخر روز سه شنبه. این رای پس از آن باقی می ماند نزدیک به 10 درصد در پایان سال در نزدیکی اوج از آخرین رکود اقتصادی آنها نوشت.

گلدمن ساکس تجدید نظر ارقام زیر در هفته گذشته ماهانه شغل گزارش نشان دادن یک رکورد انقباض در غیرکشاورزی در ماه آوریل و یک 14.7% و نرخ بیکاری به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ عصر. بیکاری نرخ 25% خواهد بود در خط با برآورد اوج دوران رکود.

با وجود انتظارات برای بزرگتر ضربه به بازار کار و تحلیلگران امداد در چشم برای بزرگترین اقتصاد جهان به عنوان برخی از شاخص نقطه به نقطه آهسته از سرگیری فعالیت و شرکت ها شروع به سهولت بازگشت به کسب و کار. بازگشایی هنوز ارائه یکی از بزرگترین خطرات هر چند با دوم امواج از عفونت ممکن است همراه با یک تجدید محکم از محدودیت های آنها گفت.

این پیش بینی جدید همچنین شامل یک ضربه عمیق تر به سه ماهه تولید ناخالص داخلی با رشد سه ماهه دوم کاهش از 39 درصد به جای 34 درصد.

اما بهبودی نیز دیده می شود به عنوان سریع تر از قبل با 29 درصد افزایش در سه ماهه سوم نشان می دهد بیشتر “V شکل” و یا بهبود فوری مسیر برای اقتصاد است. آنها قبلا در حدود 19% پرش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im