براده برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در حال آماده کردن خود برای افزایش به رکورد 2.25 میلیون دلار در این هفته با توجه به Goldman Sachs Group Inc. تجزیه و تحلیل گزارش های اولیه در سراسر 30 متحده است.

با کسب و کار تعطیل به دلیل coronavirus-مهار تلاش برای رفع بیکاری در حال حاضر بالا رفتن — با 70000 به 281,000 برای این هفته از طریق شنبه گذشته وزارت کار داده ها نشان داد پنج شنبه. که بزرگترین افزایش از طوفان سندی در سال 2012. سطح گلدمن پروژه برای این هفته از طریق مارس 21 توسط بیش از سه برابر قبل از اوج 695,000 در سال 1982.

“بسیاری از ایالات آمریکا گزارش داده اند که موج بی سابقه ای در تعداد مدعیان بیکاری در این هفته” اقتصاددان David Choi نوشت: در یک توجه داشته باشید در اواخر روز پنجشنبه. “در حالی که ممکن است که ادعا می کند جلوی لود شده برای شروع هفته — دلالت کندتر از ادعای این هفته به عنوان یک کل — یا که نمونه ما این است که گرایش به سمت متحده بزرگتر با افزایش ادعاهای حتی محافظه کار ترین فرضیات نشان می دهد که تعداد مدعیان بیکاری به احتمال زیاد به تعداد بیش از 1 میلیون نفر است.”

گلدمن برآورد قبل از گزارش نیویورک تایمز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست دولت مقامات نیروی کار به نگه داشتن در انتشار دقیق آمار و ارقام بیکاری براده تا زمانی که دولت فدرال مسائل ملی بالغ.

وزارت کار در دفتر بیمه بیکاری فرستاده مقامات دولت بخواهید که آنها تنها “ارائه اطلاعات با استفاده از کلیات به توصیف ادعا سطح بسیار بالا افزایش بزرگ)” تا زمانی که دولت فدرال منتشر شده ملی ادعا می کند در مجموع پنج شنبه آینده در این بار گزارش شده است.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: پرجمعیت ترین دولت که به طور معمول می بیند حدود 2000 ادعای روزانه سابقه 190,000 بیش از یک دوره سه روزه با توجه به ساکرامنتو زنبور گزارش که چوی اشاره کرد. که به دنبال افزایش ادعا می کند بیش از یک سوم به بیش از 58,000 یک تعدیل نشده اساس با توجه به آمار اشتغال پنجشنبه منتشر شد.

Newsom روز پنج شنبه با صدور ایالت سفارش به ماندن در خانه پس از چنین حرکت های دولت به شهرداری رهبران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im