یک GoFundMe حساب شده به نفع خانواده مردی که در بدن پیدا شده بود روز دوشنبه پس از او جاروب دور در سیلاب در Tonto ملی جنگل.

شیله Dorsett, 44, از مسا شد جاروب دور روز شنبه در گاو دره عمیق و باریک, همچنین شناخته شده به عنوان اسلاید آب دره در سیرا Ancha بیابان در شرق روزولت دریاچه.

دوستان و خانواده ارسال شده در رسانه های اجتماعی است که Dorsett بود با تجربه کوهنورد و canyoneer شکل افراطی از پیاده روی است که شامل کاوش در دره توسط rappelling شنا و بیشتر.

یک GoFundMe حساب Dorsett رسیده است بیش از $13,000 از شنبه بعد از ظهر. کمک های مالی تعیین شده برای کمک به خانواده خود را با هر گونه هزینه های غیر منتظره در پی مرگ او. GoFundMe تایید کرد که درآمد حاصل خواهد شد به خانواده اش.

“استراحت در صلح دوست من. شما و دختر شما عزیزان فراتر از اندازه و جامعه است که نمایش زمان در پی فوق العاده ای خود را از دست دادن” این GoFundMe حساب گفت.

“برای دوستان و خانواده است که به دنبال یک راه برای ارائه پشتیبانی در طول این زمان دشوار ما از تاسیس این صندوق است. کمک مالی خود را به طور مستقیم به Becca و Taryn برای کمک به پوشش هزینه های غیر منتظره آنها روبرو هستند به عنوان یک نتیجه از دست دادن شوهر خود و پدر.”

در یک Facebook پست در مورد Dorsett باد از شمال کوه هدایت گفت: “جهان از دست یک مرد بزرگ این آخر هفته در آریزونا در یک canyoneering, حادثه/فلش سیل. شیله Dorsett مرد بزرگی بود که من تا به حال لذت بردن از ملاقات و کوهنوردی با در اواسط 2000s در حالی که در آریزونا زندگی می کنند.”

Dorsett و canyoneering, زمانی که Gila شهرستان کلانتر, نامیده می شد یک امکان غرق شدن در گیلاس نهر. دوست خود را برای پیاده مایل به یک اردوگاه برای هشدار به مقامات.

Dorsett رفت و گم شده در شنبه شب هنگامی که منطقه تجربه مقدار زیادی از جاری شدن سیل. یک تیم نجات یافت می شود بدن خود را در صبح روز دوشنبه.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در James.Carr@arizonarepublic.com و یا در توییتر @JamestheCarr.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de