GoAigua زاییده افکار جهانی در امور مالی – اروپا عمده ابزار آب مستقر در والنسیا, اسپانیا. با 130 سال تجربه عامل و بیش از 4 میلیون مشتری در سراسر جهان, جهانی, Omnium جفت عمق دانش از یک ابزار بزرگ با تکنولوژی لبه برش. امروز GoAigua کمک به صدها نفر از شهرستانها در اروپا, آمریکای لاتین, خاورمیانهو آفریقا حرکت خود را به آب انتقال دیجیتال و آماده به تکامل در میان IoT انقلاب است.

“ما یک گزاره ارزش منحصر به فرد می گوید:” پابلو Calabuigمدیر عامل شرکت تابعه آمریکا “پلت فرم ما و راه حل توسعه یافته توسط ابزار اپراتورها و آن حرفه ای شده اند و کمک به بیش از 400 آب و برق صرفه جویی میلیاردها گالن آب در بهبود بهره وری انرژی و تبدیل به فوق العاده انعطاف پذیر سیستم است.”

GoAigua ادغام زمان واقعی و اطلاعات تاریخی از SCADAs GIS, ERP, امی, CMMS, IoT سنسور و کلیدی دیگر سیستم های ابزار. امروز آنها در حال پردازش بیشتر از 6 میلیارد نقاط داده ها در هر سال به ارائه نوشیدن آب تصفيه فاضالب و سیستم های آبیاری با سابقه عامل نتایج. نمونه ها عبارتند از: کاهش غیر از آب درآمد بیش از 40 درصد افزایش O&M با راندمان 20 درصد بهبود تجربه مشتری با بیش از 60% و کاهش خطر از طریق یکی از تنها عامل جهان دیجیتال دوقلوها در شهرستان والنسیا (اسپانیا).

این است که از لحاظ فنی امکان پذیر است با تشکر از مقیاس پذیری خود را از پلت فرم قابلیت خود را به ادغام داده ها از هر فن آوری های موجود و یا فروشنده و سهولت اتصال با سیستم های میراث از ابزار.

GoAigua محلی تیم در حال رشد سریع است. اخیر اختلاط براد از جلو, VP توسعه کسب و کار و کن وانگمدیر اجرا و موفقیت مشتری می دهد GoAigua استراتژیک لبه به نوبه خود اطلاعات را به عمل خود را برای ما سودمند با مشتریان و موفقیت در گسترش است.

تماس با ما:
[email protected]

منبع GoAigua

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im