دیترویت, Feb. 16, 2020 /PRNewswire/ —

  • جنرال موتورز به توقف هولدن فروش و طراحی و عملیات مهندسی تا سال 2021 برنامه به تمرکز بر روی فرصت های رشد در تخصص کسب و کار خودرو
  • جنرال موتورز و دیوار بزرگ موتور علامت اتصال اصطلاح ورق برای فروش تایلند کارخانه تولید
  • شورلت به توقف فروش داخلی در تایلند تا پایان 2020

جنرال موتورز (NYSE: GM) است اقدام قاطع برای تبدیل آن عملیات بین المللی ساختمان در استراتژی جامع آن گذاشته در سال 2015 برای تقویت کسب و کار اصلی آن درایو در هزینه های قابل توجهی بازده و اقدام در بازار است که می تواند درآمد کافی برای بازگشت سهامداران آن است.

جنرال موتورز امروز اعلام کرد که آن را باد پایین فروش طراحی و مهندسی عملیات در استرالیا و نیوزیلند و بازنشسته هولدن نام تجاری 2021. این شرکت تمرکز خود استراتژی برای بازار در جنرال موتورز خودرو تخصص کسب و کار. این شرکت همچنین اعلام کرد که آن را امضا کرده بود با اتصال اصطلاح ورق با Great Wall Motors برای خرید GM رایونگ خودرو تسهیلات ساخت در تایلند; و خواهد برداشت شورولت از بازار داخلی در تایلند تا پایان سال 2020 است.

“من اغلب گفته ام که ما کار درست را انجام دهید حتی زمانی که آن را سخت و این یکی از آن زمان گفت:” جنرال موتورز رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل مری بارا. “ما در حال بازسازی ما عملیات بین المللی, تمرکز بر بازار که در آن ما باید به استراتژی های مناسب برای درایو قوی می گرداند و اولویت بندی جهانی سرمایه گذاری خواهد شد که درایو رشد در آینده از تحرک به خصوص در مناطق EVs و AVs.

“در حالی که این اقدامات حمایت از ما استراتژی جهانی ما درک می کنیم که آنها را تحت تاثیر افرادی که کمک زیادی به شرکت ما است. ما به حمایت از مردم و مشتریان و شرکای ما برای اطمینان از منظم و احترام گذار در این نهفته بازار است.”

GM جمهور Mark Reuss گفت: شرکت کاوش طیف وسیعی از گزینه ها برای ادامه هولدن عملیات اما هیچ کدام می تواند به غلبه بر چالش های سرمایه گذاری مورد نیاز برای بسیار تکه تکه سمت راست-drive بازار اقتصاد برای حمایت از رشد نام تجاری و ارائه مناسب بازگشت سرمایه گذاری.

“در بالاترین سطح شرکت ما عمیق ترین احترام به هولدن میراث و سهم خود را به شرکت ما و به کشورهای استرالیا و نیوزیلندگفت:” Reuss.

“پس با توجه به بسیاری از گزینه های ممکن – و قرار دادن کنار ما خواسته های شخصی به جای مردم و بازار – ما به این نتیجه رسید که ما نمی تواند اولویت بندی سرمایه گذاری بیشتر بر همه ملاحظات دیگر ما در یک سرعت در حال تغییر جهانی میباشد.

“ما معتقدم که ما یک فرصت برای رشد سودآوری این خودرو تخصص کسب و کار و برنامه ریزی برای کار با ما شریک برای انجام این کار است,” او به این نتیجه رسیدند.

جنرال موتورز نیز از عهده تجزیه و تحلیل دقیق در مورد کسب و کار برای آینده تولید در رایونگ تسهیلات ساخت در تایلند. پایین گیاه استفاده و هوا, حجم ساخته شده است ادامه داد: جنرال موتورز تولید در سایت غیر قابل تحمل. بدون تولید داخلی شورلت است که قادر به رقابت در تایلند جدید خودرو در بازار.

GM معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس جنرال موتورز بین المللی Steve Kiefer گفت: این تصمیم گیری ساخته شده در این اطلاعیه در ماه ژانویه که جنرال موتورز خواهد خود را به فروش تلگن تسهیلات ساخت در هند; قابل بازسازی اقدامات اجرا شده در کره جنوبی; و سرمایه گذاری و ادامه داد: بهینه سازی از آمریکای جنوبی ،

“این تصمیم گیری های دشوار اما آنها لازم است برای حمایت از ما هدف به GM بین المللی منطقه در مسیر رشد و سودآوری” گفت: Kiefer.

“جنرال موتورز قرار گرفته است در ما GM بین المللی هسته ای بازار: جنوب امریکابه خاورمیانه و کره است.”

GM عملیات بین المللی معاون ارشد جولیان Blissett گفت: همچنین اجرای برنامه های بین المللی هسته ای, بازار, GM بود در ادامه برای بهینه سازی و مشارکت در بازارهای مانند ازبکستانبا انتقال دارایی ها و ساختمان قوی زنجیره تامین به منظور کاهش هزینه ها در رشد بازار.

“در بازار که در آن ما اصلا قابل مقیاس مانند ژاپن, روسیه و اروپاما در حال دنبال کردن یک تو رفتگی در دیوار حضور با فروش با سود بالا-end خودروهای وارداتی – پشتیبانی شده توسط یک تکیه GM ساختار” گفت: Blissett.

“ما ادامه خواهد داد برای اجرای این مهم استراتژی های کسب و کار در حالی که ارائه یک وقار و احترام گذار در نهفته بازار است.”

در استرالیا, نیوزیلند, تایلند و مربوط به بازارهای صادراتی مشتریان می توانید مطمئن باشید که جنرال موتورز را افتخار تمام ضمانت ها و در ادامه به ارائه خدمات و قطعات یدکی. محلی عملیات نیز ادامه رسیدگی به همه به یاد بیاورید و هر گونه ایمنی-مسائل مربوط به کار با مناسب سازمان های دولتی.

به عنوان یک نتیجه از این اقدامات در استرالیا, نیوزیلند و تایلندشرکت انتظار دارد که متحمل نقدی خالص هزینه حدود 300 میلیون دلار. این شرکت انتظار دارد تا به رکورد مجموع نقدی و غیر نقدی به اتهام 1.1 میلیارد دلار. این اتهامات را در درجه اول متحمل شود در سه ماهه اول و در ادامه از طریق سه ماهه چهارم سال 2020 است. این اتهامات در نظر گرفته خواهد شد ویژه برای کسر-تعدیل EPS رقیق-تنظیم و تنظیم خودرو رایگان جریان وجوه نقد اهداف است.

توجه داشته باشید احتیاطی در اظهارات به جلو نگاه: این آزادی مطبوعات شامل به دنبال اظهارات که نشان دهنده فعلی ما قضاوت در مورد حوادث آینده است. در ساخت این اظهارات ما تکیه بر فرضیات و تجزیه و تحلیل ما بر اساس تجربه و درک از روند تاریخی شرایط فعلی و انتظار تحولات آینده و همچنین سایر عوامل از نظر ما مناسب تحت شرایط. ما معتقدیم این قضاوت معقول هستند اما این اظهارات تضمین از هر گونه حوادث و یا نتایج مالی و نتایج واقعی ممکن است مادی با توجه به انواع عوامل مهم در هر دو مثبت و منفی. یک لیست و شرح این عوامل می تواند ما را در گزارش سالانه در فرم 10-K و ما پس از آن براده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار. ما توجه خوانندگان به جای تکیه ناروا در اظهارات به جلو نگاه. ما متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی عموم و یا در غیر این صورت تجدید نظر هر گونه اظهارات به جلو نگاه, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا عوامل دیگر که بر این موضوع از این اظهارات به جز که در آن ما به صراحت مورد نیاز برای انجام این کار توسط قانون است.

جنرال موتورز (NYSE: GM) است که یک شرکت جهانی متعهد به ارائه امن تر و بهتر و پایدار تر راه برای مردم در اطراف. جنرال موتورز شرکت های تابعه آن و آن با سرمایه گذاری مشترک سازمان فروش وسایل نقلیه تحت Chevrolet Buick GMC Cadillac, Holden Baojun و Wuling مارک. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و شرکت های تابعه آن از جمله o’reilly strata یک رهبر جهانی در ایمنی خودرو و سرویس های امنیتی و Maven آن شخصی تحرک نام تجاری را می توان در یافت http://www.gm.com.

منبع General Motors Co.

لینک های مرتبط

https://www.gm.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im