جهانی در یک بازار با تحرک, رابط, Mode و نرم افزار): بینش و هوا با تاثیر بالقوه COVID-19 (2020-2024)

نیویورک, آوریل 4 سال 2020 /PRNewswire/ — جهانی ونتیلاتور بازار پیش بینی شده است برای رسیدن به ما 3 میلیارد دلار در سال 2024 ضبط رشد در CAGR از 16.48% در طول دوره پوشا 2020-2024. رشد در بازار است که توسط عوامل مختلف مانند افزایش هزینه های بهداشت و درمان, افزایش آلودگی هوا رشد جمعیت چاق و افزایش شیوع بیماری های قلبی و عروقی. بازار انتظار می رود که به تجربه روند خاصی مانند افزایش دیابتی جمعیت و گسترش سالمندی جمعیت. چالش های خاصی مانند کاهش مصرف سیگار و پنومونی مربوط به ونتيلاتور مهار رشد بازار است.

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05890407/?utm_source=PRN

جهانی یک بازار توسط این نوع می توان تقسیم به بخش های زیر: غیر تهاجمی و تهاجمی است. در 2019 در غالب سهم از بازار برگزار شد با غیر تهاجمی بخش. بازار با تحرک را می توان تقسیم به دسته های زیر: فشرده و قابل حمل است. غالب سهم از بازار برگزار شد با فشرده بخش. جهانی یک بازار حالت را می توان تقسیم به بخش های زیر: ترکیب حجم و فشار با غالب به اشتراک گذاری برگزار شد با ترکیب حالت. بازار توسط نرم افزار را می توان تقسیم به بخش های زیر: مراقبت های ویژه و مراقبت از نوزادان. در سال 2019 مراقبت ويژه برگزار غالب سهم از بازار.

جهانی یک بازار های منطقه را می توان تقسیم به مناطق زیر: شمال امریکا, اروپا, آسیا و اقیانوسیه, امریکا لاتین و شرق میانه & Africa. در سال 2019 بالاترین سهم از بازار برگزار شد شمال امریکاو به دنبال آن در اروپا و آسیا و اقیانوسیه.

دامنه این گزارش:

• این گزارش فراهم می کند تجزیه و تحلیل جامع از جهانی یک بازار با پتانسیل تاثیر COVID-19.
• عمده بازارهای منطقه ای (شمال امریکا, اروپا, آسیا و اقیانوسیه, امریکا لاتین و MEA) تجزیه و تحلیل شده اند.
• پویایی بازار مانند رشد رانندگان روند بازار و چالش های در حال تجزیه و تحلیل در عمق.
• چشم انداز رقابتی بازار همراه با شرکت پروفیل از بازیکنان برجسته (جنرال الکتریک ResMed فیلیپس, Air Liquide, Medtronic و BD) نیز ارائه شده در جزئیات.

کلید مخاطبان:

• تولید کنندگان هواکش
• بیمارستان
• کاربران نهایی (کسب و کار/مصرف کنندگان)
• سرمایه گذاری بانک ها
• نهادهای دولتی & تنظیم مقامات

خواندن کامل گزارش: https://www.reportlinker.com/p05890407/?utm_source=PRN

در مورد Reportlinker
ReportLinker است که برنده جایزه تحقیقات بازار راه حل است. Reportlinker می یابد و سازماندهی صنعت آخرین اطلاعات بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار شما نیاز دارید – فورا در یک مکان.

__________________________
تماس با کلر: [email protected]
ما: (339)-368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع Reportlinker

لینک های مرتبط

www.reportlinker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de