بورس های جهانی شیرجه در همه گیر تاثیر آمریکا ممنوعیت سفر

بورس های جهانی سقوط به یک خرس در بازار نفت و سقوط روز پس از آنکه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع, سفر از اروپا به ساقه گسترش coronavirus تهدید بیشتر اختلال در اقتصاد جهانی است.

با همه گیر wreaking ویران در زندگی روزانه میلیون ها نفر از سرمایه گذاران نیز نا امید از عدم اقدامات وسیعی در مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای مبارزه با ویروس باعث گران به شرط بندی بر روی بیشتر تهاجمی کاهش توسط فدرال رزرو ایالات متحده.

“او (تهمت) را اعلام هر گونه اقدامات بتن مانند یک مقیاس مالیات بر حقوق برش به بافر اقتصاد در برابر قریب الوقوع coronavirus رکود” گفت: Jeffrey هالی ارشد تحلیلگر بازار در OANDA.

“که احتمالا نا امید بازار بیش از هر چیز.”

سهام اروپا کاهش یافت و به کمترین سطح خود در تقریبا چهار سال با معیار STOXX 600 شاخص در حال سقوط 6% ظهر در لندن است. سفر و اوقات فراغت سهام ریختن 9.9% ضربه کمترین سطح خود در بیش از شش سال است.

آبشار تحت فشار قرار دادند MSCI همه کشور های دنیا شاخص است که آهنگ های سهام در 49 کشور به بازار خرس خاک کردن 20 درصد از آن 52 هفته اوج.

این شاخص بیش از 2 درصد در روز است.

سرمایه گذاران نیز با عجله به پناهگاه امن دارایی از اوراق قرضه به طلا به ین و فرانک سوئیس. بیت کوین سقوط 25 درصد در میان وحشی نوسانات در cryptocurrency بازار.

U. s. S&P 500 آتی کاهش یافت تا آنجا که 5% در معاملات یک روز پس از S&P 500 از دست 4.89% ترک شاخص در آستانه ورود به بازار خرس قلمرو تعریف شده به عنوان 20 ٪ سقوط از های اخیر ،

VIX نوسانات شاخص-وال استریت را “ترس سنج” — و معادل اندازه گیری نوسانات برای Euro Stoxx 50 ضربه خود را به بالاترین سطح از سال 2008 بحران مالی است.

ژاپن Nikkei هم پاشیده 4.4 درصد به طریق گذشته تقریبا سه سال پیش در حالی که شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن کاهش یافت 5 درصد است.

استرالیا سهام سقوط 7.4 درصدی به پایین ترین سطح خود در بیش از سه سال در حالی که سئول Kospi کاهش 4.8% به 4-1/2 سال پایین با فروش گسترده باعث مختصری تجارت متوقف شد. تایلندی سهام غرق 10.8 درصد به هشت سال پایین.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ایالات متحده به حالت تعلیق در تمام سفر از اروپا به جز بریتانیا و ایرلند به ایالات متحده برای 30 روز شروع و روز جمعه. او گفت: تجارت را نمی توان با محدودیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد برخی از گام های دیگر از جمله آموزش وزارت خزانه داری را به تاخیر پرداخت مالیات برای اشخاص ضربه توسط ویروس.

“ممنوعیت سفر از اروپا گرفته قطعا همه با تعجب گفت:” خون Goh سر از آسیا پژوهش در ANZ در سنگاپور است.

“در حال حاضر ما می دانیم که تاثیر اقتصادی قابل توجهی است و با این اندازه گیری اضافی در بالا آن را فقط رفتن به زاد و ولد تاثیر در سراسر کسب و کار. این چیزی است که بازار تا به حال در میان نیست ، آن را بزرگ کوتاه مدت هزینه های اقتصادی.”

در بازار پول معامله گران بیشتر مطرح انتظارات از دیگر ایالات متحده کاهش نرخ حتی پس از تغذیه اضطراری قطع در هفته گذشته.

تغذیه صندوق رای آتی در حال حاضر قیمت گذاری در امکان 1.0 درصد کاهش به جای 0.75 در بررسی سیاست در مارس 17-18.

همه گیر

سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیف شیوع بیماری به عنوان یک بیماری همه گیر برای اولین بار در روز چهارشنبه.

بسیار عفونی coronavirus که تعطیل بیشتر از چین برای بسیاری از فوریه به سرعت در حال گسترش در اروپا و به طور فزاینده در ایالات متحده اخلال در گوشه های بسیاری از زندگی از آموزش و پرورش به, ورزش, سرگرمی و ناهار خوری.

سرمایه گذاران نگران چه مقدار از یک اثر سیاست می باید در چرخش به اطراف و اقتصاد جهانی با توجه به محدودیت در زندگی روزمره, سفر و کسب و کار.

یک مورد در نقطه بریتانیا بود که در آن شاخص سهام FTSE آمار نزدیک به چهار سال اخیر در روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران شک که آیا $39 میلیارد دلار هزینه های دولت طرح و 0.5 درصد بانک مرکزی انگلستان نرخ بهره اعلام کرد در روز چهارشنبه خواهد بود به اندازه کافی برای مقابله با شوک از وقوع.

شاخص کاهش یافت و حتی بیشتر در روز پنج شنبه به پایین 5.75%.

پوند انگلیس در گذشته بود در $1.2722 پایین 0.6% در روز است.

طلا سقوط کرد 0.6 ٪ به $1,624.16 دلار در هر اونس برسد اما هنوز هم ایستاده بود و زیر روز دوشنبه بالاتر از $1,700.

10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده کاهش عملکرد به 0.6861% — هنوز هم بالاتر از یک رکورد کم از 0.318% لمس در روز دوشنبه. دو سال کاهش عملکرد به 0.3898% اما ایستاده بود و بالاتر از روز دوشنبه به پایین ترین 0.251%.

در کالاها و قیمت نفت نیز آمار مرکب با تشدید جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه در بالا از ترس از یک رکود شدید در اقتصاد جهانی است.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) نفت خام ریخته 6.06% به $30.98 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت کاهش یافت 6.5 ٪ به $33.46.

مس دیده می شود به عنوان یک سنج اقتصادی جهانی بهداشت به دلیل گسترده ای استفاده های صنعتی کاهش یافت و به بیش از سه سال پایین.

در بازار ارز دلار تضعیف در برابر پناهگاه امن ین و فرانک سوئیس.

ارز ایالات متحده آمریکا کاهش یافت 0.89% به 103.60 ین و از دست 0.14% به 0.9366 فرانک.

ارزش یورو در $1.1243 پایین 0.2% جلوتر از بانک مرکزی اروپا سیاست جلسه بعد در روز.

این بانک تمام شده است اما برخی به پرده های جدید محرک اقتصادی از جمله, جدید, فوق العاده ارزان, وام بانک ها برای عبور به کوچک و متوسط شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر