جهانی و کاهش ارزش سهام, طلا, موج به عنوان ویروس ترس تکان خوردن سرمایه گذاران

جهانی سهام و نفت تضعیف روز دوشنبه در حالی که امن و پناهگاه طلا نیز به عنوان گسترش coronavirus خارج از چین تاریک چشم انداز جهانی رشد با عفونت و مرگ و میر افزایش در کره جنوبی و ایتالیا و خاورمیانه است.

بزرگ سنبله در موارد به خصوص لرزاند, نگرانی های سرمایه گذاران در مورد پتانسیل برای این ویروس به گسترش عمیق تر به اروپا و علت اقتصادی اختلال وجود دارد.

در اروپا سهم بازار دچار بزرگترین رکود پس از اواسط سال 2016 در روز دوشنبه به عنوان یک پرش در coronavirus موارد در ایتالیا, کره جنوبی, ژاپن و ایران فرستاده سرمایه گذاران تقلا برای امنیت طلا و اوراق قرضه دولتی.

میلان در بازار سهام سقوط بیش از 4.5% پس از افزایش موارد ابتلا به ویروس چپ بخش هایی از ایتالیا صنعتی در شمال مجازی مستند.

فرانکفورت و پاریس هر دو کاهش یافت و بیش از 3.5 درصد و لندن FTSE کاهش یافته است 3.3% پاک کردن حداقل $400 میلیارد خاموش منطقه ارزش بازار در چند ساعت.

پرواز به ایمنی فقط به عنوان قابل توجهی. طلا نیز 2.5 درصد به هفت سال اخیر از $1,680 هر اونس گرفتن آن سود برای سال گذشته 10 درصد است.

اوراق قرضه بسیج بیش از حد. ده سال وزارت خزانه داری آمریکا بازده کمتر از 1.4 درصد برای اولین بار از جولای 2016. 30 سال خزانه لمس یک رکورد کم در کمتر 1.85% و بازده کاهش یافته و به -0.475%, کمترین سطح خود در بیش از چهار ماه.

“همه می بیند که این می تواند یکی دیگر از ساق پا به پایین برای اقتصاد ما در حال حاضر بسیار شکننده دولت آغاز خواهد شد” گفت: Rabobank سر از ماکرو استراتژی Elwin de Groot. “این می تواند گام دیگری به سوی یک رکود اقتصادی در کشور است.”

در آسیا کره جنوبی KOSPI سقوط 3.9% پس از آنکه دولت اعلام کرده است. تعداد موارد افزایش به 763 و مرگ و میر به هفت.

بازارهای ژاپن بسته شد اما استرالیا معیار شاخص تضعیف 2.25% و نیوزیلند در مورد سقوط 1.8%. . چین آبی تراشه CSI300 تعطیل 0.4% گرفتن شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن به پایین ترین سطح خود از اوایل فوریه.

این ویروس در حال حاضر کشته 2,592 مردم در چین که گزارش 77,150 موارد و گسترش به برخی از 28 سایر کشورها و مناطق با تلفات خارج از چین حدود دو دوجین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.[nL8N2AB5TN

ایران اعلام کرد که خود را برای اولین بار عفونت هفته گذشته در گفت و گو با تایید 43 نفر زن و هشت مرگ و میر بسیاری از موارد در شهر مقدس قم. عربستان سعودی, کویت, عراق, ترکیه و افغانستان تحمیل سفر و مهاجرت محدودیت در جمهوری اسلامی.

“وجود دارد مقدار زیادی از اخبار بد در coronavirus مقابل با مجموع تعداد موارد جدید هنوز هم رو به افزایش” AMP اقتصاددان ارشد شین الیور نوشت: در یک توجه داشته باشید. “البته بسیار وجود دارد عدم قطعیت در مورد این پرونده داده است. موارد جدید در خارج از چین هنوز هم نگاه کنید به روند بالا.”

آتی دل تنگی

میان ایالات متحده آتی سهام, E-مینی کامپیوترها برای S&P 500 با کاهش 2.3%. CBOE را VIX نوسانات شاخص به اصطلاح ترس سنج رسیده به بالاترین سطح خود از ماه اوت.

بانک فدرال ایالات متحده در صندوق های آتی نشانه های بیشتر از کاهش نرخ بعد از این سال و نزدیک به 20 درصد شانس کاهش در ماه آینده.

FX بازار واکنش نشان داد و با فشار دادن تا پناهگاه امن ین ژاپن به 111.34 ین به ازای هر دلار. اما در برابر بقیه جهان دلار بود دوباره نشان دادن قدرت خود را.

یورو فشرده نسبت $1.08 و دلار استرالیا اغلب معامله به عنوان یک پروکسی برای چین خطر کاهش یافت و به 11 سال کم از $0.6585.

کره برنده شد پایین 1% در 1,219.06 بعد از سقوط به پایین ترین قیمت از ماه اوت سال 2019. در حال ظهور بازار ارز از پزوی مکزیک و ترکیه لیره به لهستان zloty و روسیه روبل در قرمز.

کالاها در بازارهای, قیمت نفت خام برنت کاهش یافت 3.5 ٪ یا $2.1 به $56.35 در هر بشکه رسید. خام ایالات متحده کاهش یافته است 3% یا $1.64 به $51.74 در هر بشکه رسید. در میان فلزات صنعتی, مس, 1.4% سقوط کرد و روی پایین بود 2.5%.

“قیمت نفت را آسیب پذیر باقی می ماند در اینجا به عنوان انرژی گران شد قیمت گذاری نیست در coronavirus تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر” ادوارد سعید ملا ارشد تحلیلگر بازار در OANDA.

“در حالی که برخی از قطعات از چین شاهد بهبود آمار… بازار باقی خواهد ماند و در لبه تا زمانی که ما شروع به دیدن این وضعیت بهبود در ایران و ایتالیا و کره جنوبی و ژاپن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de