جهانی استخدام چشم انداز ثابت مانده با اکثر بازارهای, پیش بینی بهبود استخدام نیت برای Q2

میلواکی, مارس 10 سال 2020 /PRNewswire/ — استخدام نیت پایدار باقی می ماند برای Q2 به عنوان کارفرمایان گزارش سازگار یا کمی بهبود یافته سال بیش از سال اشتغال چشم انداز در 22 43 بازار. این ManpowerGroup اشتغال چشم انداز بررسی (NYSE: مرد) می پرسد: 60,000 کارفرمایان در 43 کشور که آیا آنها قصد دارند به استخدام کارگران اضافی و یا کاهش حجم نیروی کار خود را در سه ماهه. پژوهش در ژانویه 2020 و بررسی جامع ترین به دنبال اشتغال بررسی در نوع خود در سطح جهان مورد استفاده به عنوان یک کلید شاخص اقتصادی.*

قوی ترین سال بیش از سال افزایش در استخدام نیت گزارش شده توسط کارفرمایان در رومانی, ترکیه و نروژهمه رانده رشد در ساخت و ساز سرمایه گذاری خدمات و تولید است. استخدام چشم انداز کاهش بیشتر در هنگ کنگ, کرواسی و لهستان – تمام گزارش نرمتر استخدام برنامه ای در ساخت و ساز و تولید است.

“برای برخی از زمان ما شاهد ثبات استخدام نیت با تغییرات در سراسر مناطق و صنایع در یک رشد آهسته محیط زیست” گفت: Jonas Prising, ManpowerGroup رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل. “در حالی که هنوز زود است که پیش بینی تاثیر بالقوه Covid-19 روز جهانی استخدام واقعیت امروز این است که نرخ بیکاری پایین باقی مانده در بسیاری از بازارها و سازمان ها در سطح جهان هستند که هنوز در تلاش برای پیدا کردن افراد با مهارت های مناسب. تحقیقات ما در بر داشت که 54 درصد از کارفرمایان نمی توانید استعداد خود را برای دیدار با نیازهای تقریبا دو برابر آنچه در آن بود از یک دهه پیش. در حال حاضر بیش از هر زمان سازمان های نیاز استراتژیک و انعطاف پذیری عملیاتی برای پیدا کردن ساخت و حفظ بهترین استعداد در حالی که دیگران در حال تلاش برای انجام همان.”

مشاهده کامل Q2 سال 2020 نتایج نظر سنجی: www.manpowergroup.com/meos

جهانی استخدام برنامه توسط منطقه

EMEA: استخدام نیت تقویت در هشت بازار و تضعیف در 13 سال بیش از سال. بالاترین در ادامه گزارش در کرواسی (+24%), یونان (+24 درصد) و رومانی (+20%) و کمترین توسط کارفرمایان در لهستان (+2%), آفریقای جنوبی (+2%) و سوئیس (+3%).

  • کارفرمایان در تمام هفت انگلستان صنایع گزارش افزایش در استخدام هدف برای سه ماهه آینده با قوی ترین پیش بینی ها در بخش آب و برق (+9%) و امور مالی و کسب و کار بخش خدمات (+8%). این افزایش می دهد به احتمال زیاد در پاسخ به وضوح بیشتر بر مبارزه با تروریسم در اروپا پس از ماه دسامبر انتخابات و امضای توافقنامه خروج.
  • آلمان و اشتغال در چشم انداز کاهش 1 درصد نشان دهنده استخدام تردید به خصوص در خودرو-تولید و مرتبط با زنجیره تامین.
  • کارفرمایان فرانسه گزارش 2 درصد افزایش در استخدام مقاصد بر اساس سه ماهه اما این باقی مانده تخت که در مقایسه با Q2 در سال 2019.

آمریکا: کارفرمایان در نه نفر از 10 کشور در منطقه گزارش مثبت استخدام چشم انداز. قویترین استخدام اهداف پیش بینی شده در ایالات متحده آمریکا (+19%), برزیل (+14%) و کلمبیا (+11%).

  • کارفرمایان در برزیل گزارش قوی ترین سال بیش از سال استخدام افزایش در استخدام نیت در منطقه تا 7 درصد است. اشتغال چشم انداز در تولید رسیده شش-سال-بالا +15%.
  • کارفرمایان ایالات متحده گزارش در منطقه قویترین استخدام نیت برای دهمین دوره متوالی سه ماهه و پیش بینی خوش بینانه رشد کار در تمام 12 بخش هر چند تولید کارفرمایان گزارش 5 درصد کاهش در سال بیش از سال بعد از ثابت شدن در 2019.
  • کارفرمایان در کانادا گزارش کمترین چشم انداز پس از Q4 سال 2017 (+9 درصد) با استخدام پیش بینی در تولید کمترین صنعت چشم انداز.

آسیا و اقیانوسیه: در آسیا و اقیانوس آرام منطقه پنج از هفت کشور و منطقه نشان داد ضعیف تر چشم انداز سال بیش از سال, احتمالا در نتیجه کارفرما احتیاط در پی تجارت عدم قطعیت است.

  • ژاپن کارفرمایان گزارش یکی از قوی ترین چشم انداز در سطح جهان (+24 درصد) اما استخدام نیت کاهش 2 درصد در سال بیش از سال. ژاپن معدن و ساخت و ساز بخش گزارش قوی ترین بخش استخدام نیت برای پنجمین سه ماهه متوالی (+39%) در حالی که دولت و آموزش و پرورش در ادامه به گزارش ضعیف ترین و در عین حال هنوز هم مثبت استخدام دستاوردهای (+9%).
  • کارفرمایان در هنگ کنگ گزارش یکی از پایین ترین چشم انداز جهانی از +1% کاهش قابل توجهی چهارم بیش از سه ماهه و سال بیش از سال. شدیدترین بخش کاهش گزارش شده توسط تولید کارفرمایان در -5%.

برای مشاهده نتایج کامل برای ManpowerGroup اشتغال چشم انداز نظرسنجی, بازدید: www.manpowergroup.com/meos. بعد از بررسی منتشر خواهد شد ژوئن 9 سال 2020 خواهد شد و گزارش استخدام انتظارات برای Q3 سال 2020 است. برای دریافت آخرین نتایج بررسی هر یک از سه ماهه ثبت نام اینجا را.

خالص اشتغال چشم انداز مشتق شده است با در نظر گرفتن درصد از کارفرمایان پیش بینی افزایش در استخدام فعالیت و کم کردن از این درصد از کارفرمایان انتظار کاهش استخدام و فعالیت است.

*بررسی های انجام شده بین ماه های ژانویه 6 و 28 ژانویه قبل از جهانی تشدید Covid-19

در مورد ManpowerGroup

ManpowerGroup® (NYSE: مرد) پیشرو در نیروی کار جهانی راه حل های شرکت کمک می کند تا سازمان ها تبدیل در یک دنیای در حال تغییر سریع از کار با منابع ارزیابی توسعه و مدیریت استعداد را قادر می سازد که آنها را به نفع خود. ما توسعه راه حل های نوآورانه برای صدها نفر از هزاران نفر از سازمان ها هر سال ارائه آنها را با ماهر استعداد در حالی که پیدا کردن معنی دار و پایدار اشتغال برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر طیف گسترده ای از صنایع و مهارت است. ما متخصص خانواده برندها – نیروی انسانی Experis و استعداد راه حل – ایجاد ارزش قابل توجهی برای نامزدها و مشتریان در سراسر 80 کشور و منطقه و انجام داده است برای بیش از 70 سال است. ما به رسمیت شناخته شده به طور مداوم برای تنوع ما – به عنوان بهترین محل برای کار برای زنان گنجاندن برابری و ناتوانی و در سال 2020 ManpowerGroup شد نام یکی از جهان ترین های اخلاقی شرکت برای سال یازدهم – همه تایید موضع ما به عنوان نام تجاری انتخابی برای در خواست استعداد.

منبع ManpowerGroup

لینک های مرتبط

http://www.manpowergroup.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر