جهانی دولت SaaS رهبر Accela همکاران با DWS گروه به منظور افزایش خدمات به مشتریان و تخصص در استرالیا و نیوزیلند

SAN RAMON, کالیفرنیا., مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — Accela برتر ارائه دهنده خدمات مبتنی بر ابر راه حل برای دولت امروز اعلام کرد که همکاری استراتژیک با DWS گروه (DWS) یکی از ارائه دهندگان پیشرو در جهان از خدمات مدیریت پروژه برای گسترش عملیات و بهبود پشتیبانی از مشتری در استرالیا و نیوزیلند. DWS که بیش از 800 نفر با دفاتر در ملبورن, سیدنی, Adelaide, بریزبن و کانبرارا تبدیل به خدمات منحصر به فرد شریک برای Accela. مشارکت را قادر می سازد هر دو شرکت به تمرکز بر ارائه بی نظیر راه حل های فناوری برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد فدرال و دولت های ایالتی و محلی در آسیا و اقیانوس آرام در بازار و برجسته یک نقطه عطف در Accela تعهد به منطقه خود را به عنوان طولانی ترین در حال اجرا بین المللی بهره برداری از بیش از یک دهه.

“دولت ها در سراسر جهان در حال تبدیل به Accela بازار پیشرو فناوری SaaS برای تبدیل راه آنها تعامل و خدمت به موکلین خود می گوید:” تام Nieto, COO در Accela. “با ما همکاری جدید با DWS در استرالیا و نیوزیلندما قادر به ادامه تمرکز بر تعمیق حضور ما در این مهم منطقه ساخته شده است که SaaS-اول برای هر خرید دولت یک اولویت است. ما هیجان زده به کار با DWS است که یک رهبر در این بازار شده است و کمک به دولت و مشتریان به سرعت در حال تکامل و خدمت بهتر به جوامع امروز و آینده است.”

حکومت جهانی ابر بازار است و انتظار می رود برای رسیدن به $28.85 میلیارد دلار تا سال 2022با توجه به دولت ابر بازار جهانی پیش بینی که دولت ها به طور فزاینده ای مهار ابر به خار توسعه جامعه و دیدار با تحول نظارتی چالش است. آسیا-اقیانوس آرام در کشورهایی مانند سنگاپور هستند الزامی تمام ادارات به حرکت پایگاه داده به ابر. استرالیا به شرح زیر امن ابر استراتژی به سرعت استقرار سیستم عامل جدید و نیوزیلند و استرالیا دو کشور برای اولین بار در جهان به اتخاذ یک ابر-اولین سیاست برای تهیه فن آوری به بهبود امنیت و بهینه سازی هزینه های.

“ما خوشحال هستیم که به شریک استراتژیک Accela و به ما مطابقت بازار پیشرو یکپارچه سازی و مدیریت پروژه قابلیت با Accela ثابت مبتنی بر ابر راه حل برای دولت می گوید:” DWS CFO و سر از M&A, استوارت Whipp. “با هر دو طرف متعهد به موفقیت همکاری های موجود و مشتریان جدید خواهد شد که دسترسی به پایان به پایان راه حل که ارائه مقرون به صرفه و کارآمد مدیریت دولت فرایندهای نظارتی.”

مشارکت جمع هر دو گروه توانمندی برای خدمت بهتر به بازار و فراهم می کند بسیار مورد نیاز ویژگی های مشاوران برای افزایش اثربخشی تحویل پروژه. آن تأکید Accela و DWS تعهدات به موفقیت مشتریان خود و برای کمک به دولتها در آغوش دیجیتال تحول حیاتی شهروند خدمات.

“در حال حاضر با بزرگتر, افزایش تیم از کارشناسان فنی که بهتر می تواند خدمت به مشتریان در استرالیا و نیوزیلند, Accela فناوری قادر است به مقیاس در نرخ بسیار سریع تر” می گوید: Accela مدیر عامل بین المللی خالد Jaouni. “ما هیجان زده به کار با DWS مشهور مشاوران که کمک به تجهیز مشتریان خود را با بالاترین کیفیت خدمات برای تضمین موفقیت طولانی مدت است.”

این همکاری علائم آخرین نمونه از Accela بین المللی رهبری به عنوان شرکت همچنان به رانندگی تاثیر با برخی از جهان مترقی ترین دولت ها به سود 275 میلیون نفر از شهروندان در سطح جهانی. Accela به کمک دبی تبدیل به یکی از اولین شهرهای جهان برای ارائه کارآمد مشتری پسند آنلاین کوتاه مدت اجاره ثبت و راه اندازی اولین مرکز بین المللی تعالی در عمان, اردن به منظور افزایش دیجیتال زیرساخت ها و بهبود خدمات به شهروندان در منطقه است. اخیرا دبی صنعت امنیت نظارتی آژانس (SIRA) راه اندازی جدید امنیت مقررات و صدور مجوز سیستم طراحی شده توسط Accela فن آوری است.

امروز اعلام می سازد در Accela را ثبت رشد و سرمایه گذاری در موفقیت دولت خود مشتریان به خصوص با تاکید بر توسعه محصول و پشتیبانی از مشتری. Accela به تازگی عمیقتر یکپارچگی با دیگر تکنولوژی غول های مایکروسافت و Esri برای کمک به دولت اهرم داده های مکانی و ابر تجزیه و تحلیل ترافیک را دقیق تر و فعال تصمیم گیری. در ماه ژانویه Accela اعلام کرد فروش Springbrook نرم افزار—یک ارائه دهنده ابر مبتنی بر سرمایه گذاری, ابزار حسابداری و حقوق و دستمزد نرم افزار راه حل برای کوچک و متوسط شهرداری و آب و برق مناطق—به Accel-KKR. فروش را قادر می سازد هر دو شرکت به تمرکز مربوطه خود را هسته ای و راه حل های مشتریان اجازه می دهد Accela به ادامه ساخت شتاب در سراسر جهان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Accela مدنی راه حل لطفا https://www.accela.com/solutions/.

در مورد Accela

Accela فراهم می کند بازار پیشرو ابر راه حل هایی که توانمند سازی نوآورانه ترین دولت های ایالتی و محلی در سراسر جهان برای ایجاد رونق جوامع رشد کسب و کار و محافظت از شهروندان است. بیش از 275 میلیون نفر از شهروندان در سطح جهانی و بهره مندی از Accela راه حل هایی را که توسط Microsoft Azure, برای اجازه, صدور مجوز اجرای کد و درخواست خدمات مدیریت. Accela سریع-به-اجرای مدنی برنامه های کاربردی ساخته شده در آن قوی و توسعه مدنی پلت فرم کمک به سازمان های آدرس نیازهای خاص امروز در حالی که آنها آماده هستند برای هر در حال ظهور و یا با چالش های پیچیده ای در آینده است. Accela است که مقر آن در سان رامون کالیفرنیابا دفاتر اضافی در سراسر جهان است. برای اطلاعات بیشتر www.accela.com.

در مورد DWS گروه

DWS محدود است ASX ذکر شده است, استرالیا, گروه (ASX:DWS). فراگیر DWS, Symplicit, ققنوس پروژه ها و اطمینان از DWS گروه فراهم می کند طیف گسترده ای از خدمات از جمله مشاوره خدمات مدیریت درخواست خدمات برنامه ها و پروژه های مدیریت مشتری محور نوآوری دیجیتال انتقال داده ها و تجزیه و تحلیل استراتژیک مشاوره و بهره وری و رباتیک اتوماسیون فرآیند. با دفاتر در ملبورن, سیدنی, Adelaide, بریزبن و کانبرابه DWS گروه فراهم می کند خدمات به طیف گسترده ای از رنگ آبی تراشه مشتریان شرکت های بزرگ و همچنین فدرال و دولت های محلی و سازمان های دولتی. کیفیت DWS گروه مشاوران سازمان را قادر می سازد به طراحی و توسعه, مدیریت و حفظ فن آوری و کسب و کار مشتری محور راه حل های ارائه مزیت رقابتی کارآمد عملیات نوآوری و موفقیت طولانی مدت است. برای اطلاعات بیشتر www.dws.com.au.

تماس با ما: کیت Helete, (805) 458-5093, [email protected]

منبع Accela

لینک های مرتبط

http://www.accela.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر