جهانی اکتشاف بودجه کاهش یافته است 3% به US$9.8 میلیارد دلار در سال 2019

نیویورک, مارس 1 سال 2020 /PRNewswire/ — S&P در بازار جهانی هوش امروز خود منتشر اکتشاف گزارش روند برای این سال آینده نگر و توسعه دهندگان انجمن کانادا (PDAC) کنوانسیون بین المللی در تورنتو. این گزارش نشان داد که جهانی اکتشاف بودجه برای فلزات غیر آهنی کاهش به حدود US$9.8 میلیارد دلار در سال 2019 از US$10.1 میلیارد دلار در سال 2018 است. کاهش 3 ٪ از سال قبل در برنامه ریزی اکتشاف هزینه های جهانی صنعت معدن توقف دو سال دوباره بجای اول برگشتن در بخش اکتشاف.

پایین تر 2019 بودجه تا حد زیادی در نتیجه به چالش کشیدن قیمت بسیاری از کالاها در طول سال و توسط M&A فعالیت در طلا بخش نهفته است که اکتشاف اولویت های ادغام شده شرکت. مطالعه بیشتر نشان داد که بودجه برای کار و یا در نزدیکی معدن سایت های افزایش 7 ٪ در سال بیش از سال به US$3.57 میلیاردحسابداری برای بزرگترین سهم از بازار جهانی بودجه مرحله توسعه برای اولین بار.

“در سال 2019 ما شاهد مداوم تجارت تنش بین آمریکا و چین باعث مشخص کند از اقتصادهای بزرگ است که باعث ضعیف تر قیمت بسیاری از فلزات صنعتی. اما طلا به عنوان یک پناهگاه امن در حالی که نیکل و آهن شاهد افزایش شدید قیمت ها با توجه به قابل عرضه به سمت حوادث” گفت: علامت فرگوسنمدیر پژوهش با فلزات و معدن پژوهش در S&P در بازار جهانی هوش. “عدم اطمینان در مورد کوتاه مدت تقاضا برای کالاها همچنان مانعی برای این صنعت است. استثنا به این است که بهره مند از زمان ژئوپولیتیک وضعیت. با استفاده از این در ذهن ما انتظار جهانی اکتشاف بودجه به تخت در سال 2020 با دستاوردهای طلا به احتمال زیاد به جبران ضعف شرایط برای بسیاری از کالاهای دیگر.”

در این گزارش برجسته شده است که پس از سال 2018 عمده شرکت های استخراج معدن را بیشتر حفظ اعتبارات خود را در حالی که تاریخ و متوسط شرکت ها شده است کمتر قادر به افزایش بودجه برای اکتشاف. مشکل در بالا بردن بودجه برای این بخش منعکس شده است در تاریخ شرکت خود را کاهش مجموع بودجه 10 ٪ در سال بیش از سال و این صنعت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای وابسته به درآمد به صندوق اکتشاف.

مداوم عدم سرمایه گذاری در تامین خط لوله است و باعث چند فلزات پایه کالاها به سمت بازار کسری. یافته های این مطالعه نشان می دهد افزایش تمرکز در مراحل اکتشاف و نه از مردمی کار است که با داشتن یک تاثیر, با کشف نرخ جدید معنادار سپرده ها در پایین تاریخی.

“مگر اینکه اکتشاف شرکت تمرکز خود را به عقب به سمت مردمی تلاش قحط و غلا از اکتشافات در سال های اخیر ادامه خواهد داد, از خروج این صنعت را به چالش کشیده به دیدار حتی متوسط تقاضای جهانی پیش بینی های به خصوص برای مس” اضافه شده را علامت فرگوسن.

یادداشت به ویراستاران
* غیر آهنی اکتشاف بودجه اشاره به هزینه های برنامه ریزی شده در جستجو برای گرانبها و فلزات پایه الماس و اورانیوم و بعضی از صنعتی مواد معدنی; آن را به طور خاص مانع اکتشاف سنگ آهن و آلومینیوم و زغال سنگ و نفت و گاز.
** با توجه به اندازه و اهمیت صنعت, کانادا, استرالیا و ایالات متحده در حال درمان به عنوان مناطق برای قاره-مقیاس مقایسه.

در مورد S&P در بازار جهانی هوش
در S&P در بازار جهانی هوش ما می دانیم که همه اطلاعات مهم است—که برخی از آن بسیار حیاتی است. ما ادغام مالی و صنعت داده, تحقیقات و اخبار به ابزار است که کمک به مشتریان پیگیری عملکرد تولید آلفا شناسایی ایده های سرمایه گذاری, درک رقابتی صنعت و دینامیک انجام ارزیابی و ارزیابی ریسک اعتباری. سرمایه گذاری حرفه ای سازمان های دولتی, شرکت ها و دانشگاه ها در سطح جهانی می تواند به دست آوردن اطلاعات ضروری برای کسب و کار و تصمیم گیری های مالی با اعتقاد راسخ.

S&P در بازار جهانی هوش است که یک بخش از S&P جهانی (NYSE: SPGI). برای اطلاعات بیشتر www.spglobal.com

منبع S&P در بازار جهانی هوش

لینک های مرتبط

http://www.snl.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>