گلندیل شهردار جری Weiers نمی قادر خواهد بود برای دسترسی به یک سوم مدت به عنوان آسان به عنوان انتظار می رود.

به عنوان این هفته Weiers است که دیگر در حال اجرا unopposed در این سال انتخابات شهرداری.

میشل رابرتسون دیرین گلندیل ساکن که در سال 2016 زد برای Maricopa County سرپرست مدارس با تشکیل یک کمیته برای شهرداری کمپین در روز سه شنبه.

اولیه است Aug. 4. اگر یک نامزد می شود بیش از 50 درصد از آرا — تضمین شده وجود دارد و تنها دو نامزد — مسابقه اعلام شده است و بر روی Nov. 3 انتخابات عمومی.

همراه با شهرداری مسابقه سه شورای کرسی هستند تا برای grabs در این سال و هر سه امتیازهای — اعضای شورای جویس کلارک در یوکا منطقه ایان هیو در کاکتوس منطقه و ری Malnar در Sahuaro منطقه — در حال رقابت برای حفظ کرسی های خود را.

تنها یک نفر رسما ایجاد یک کمیته کمپین به چالش یک عضو شورا تا کنون: مادام العمر غرب دره ساکن کوری بون چالش برانگیز است کلارک.

چند دیگر گلندیل ساکنان ثبت اظهارات علاقه برای انتخابات است که نشان می دهد آنها برنامه ریزی برای جمع آوری امضا در برگه های رای, اما آنها نه تشکیل کمیته.

نامزدها برای Aug. 4 ابتدایی انتخابات باید تا آوریل 6 تا فایل خود را از نامزدی مدارک که پس از تأیید قرار داده خواهد شد نام خود را در انتخابات.

در اینجا بیشتر در مورد امتیازهای و هر یک از نژادها.

آنچه باید امتیازهای انجام گلندیل?

Weiers او در سال 2013 در زمان بحران مالی برای گلندیل.

این شهر درآمد کاهش یافته بود به طور چشمگیری در طول رکود اقتصادی و بدهی است که این شهر در زمان, در سال های گذشته بود که قریب به اتفاق آن صندوق به طور کلی.

Weiers و شورای شهر ساخته شده و به کاهش کارکنان و خدمات, افزایش مالیات فروش به طور چشمگیری قرار داده و سیاست های در محل برای بهتر هوا و صرف در آینده است.

کلارک بوده است در این شورا از سال 2016; هیو پس 2012; و Malnar پس از 2015. کلارک و هیو هر دو به حال قبل نانامی به بازی در این شورا به عنوان به خوبی.

گلندیل مالی بهبود یافته با بهبود اقتصادی در همان زمان Weiers و این شورا آن را یک اولویت برای محدود کردن هزینه های ساخت و این شهر را به حساب پس انداز.

در حالی که بسیاری از ساکنان ستایش Weiers و شورای مالی خود را فراست و آنچه را که آنها انجام داده اند برای بهبود شهر از دیگران اشاره می کنند که وجود داشته است از جنبه های منفی به کمربند خود را سفت — شهر جاده ها و پارک ها رنج می برد, به عنوان مثال.

در سال های اخیر شورا ساخته شده است که بحث تصمیم گیری است که باید ناراحت برخی مانند بستن یکی از این شهر دو گلف اقدام به فروش این شهر تاریخی گورستان و کاهش اندازه و بودجه برای شهرستان جشنواره مانند گلندیل درخشنده و شکلات را تجربه کنند.

در طول آن تصمیم گیری ساکنان را مورد انتقاد Weiers و برخی از اعضای شورا برای فاقد شفافیت است. خود را از رقبا در حال حاضر این را به عنوان یک دلیل آنها در حال ورود به مسابقه.

این امتیازهای نیز مورد انتقاد قرار گرفته غفلت مرکز شهر گلندل به عنوان آنها متمرکز ساخت تا گلندیل ورزشی و سرگرمی های منطقه و غربی گلندیل.

که تمرکز پرداخت می شود ، بسیاری از کسب و کار جدید به این منطقه افزایش سیتی فروش مالیات بر درآمد و جدید, منطقه صنعتی و مشاغل hub در حال ظهور است که در امتداد حلقه 303.

با تلفن رسیده در این هفته چند از امتیازهای تبلیغ چگونه تحت رهبری خود را گلندیل بهبود مالی دیده صنعتی و تجاری رشد و شروع به بهبود جاده ها و در میان دیگر موفقیت.

آنها می گویند که آنها امید به ادامه پیشرفت آنها ساخته شده اند و ساخت در شتاب آنها کمک کرده اند ایجاد کنید.

گلندیل شهرداری مسابقه: رابرتسون و Weiers

Weiers, 62 بود اولین انتخاب گلندیل شهردار در سال 2012 و در زمان صندلی خود را در ژانویه 2013.

قبل از تبدیل شدن به شهردار به نمایندگی از غرب دره در آریزونا در مجلس نمایندگان نزدیک به هشت سال است. وجود دارد او به عنوان رئیس خانه امور نظامی و امنیت عمومی کمیته موقعیت او استفاده می شود برای حمایت از تلاش ها برای آوردن F-35 برنامه به لوقا پایگاه نیروی هوایی.

Weiers اول نقل مکان به ایالت آریزونا در سال 1966 و با او زندگی می کردند در گلندیل 22 سال است. او و همسرش شنی و یک دختر.

او گفت: از طریق تلفن در این هفته که او مفتخر است که او و شورا شده اند قادر به ساخت این شهر حساب پس انداز به حدود 50 میلیون دلار هدف آنها مجموعه ای از چند سال پیش.

او همچنین تبلیغ موفقیت گلندیل آثار یک شهر جدید برنامه او رهبری است که به ساکنان بی خانمان شغل با شهر و تلاش برای اتصال آنها را با منابع مسکن.

از دیگر موفقیت های او ذکر شده شامل رشد حلقه 303 راهرو های جدید آتش نشانی دستگاه های جاده ها, ثابت, باز کردن یک کتابخانه جدید و شروع به تمرکز بر پارک های شهر.

Weiers گفت: او در حال اجرا برای یک دوره سوم به دلیل گلندیل تا به بسیاری از چیزهای خوب در رفتن و او می خواهد به نگه داشتن شتاب رفتن.

Weiers گفت: او دوست ندارد به لیست اولویت های پس خیلی از کار این شورا انجام شده است مهم است.

در صفحه خود در شهرستان را به وب سایت خود را در اولویت طرح های ذکر شده به عنوان: مسئولیت مالی; امنیت; توسعه اقتصادی; کاهش بی خانمانی; حمایت و دفاع لوقا پایگاه نیروی هوایی تاسیسات نظامی و جانبازان است.

به عنوان از ژانویه Weiers مطرح شده در مورد $218,000 و حدود 12000 دلار است که با توجه به آخرین گزارش مالی مبارزات انتخاباتی.

رابرتسون, 50, متولد توسان و نقل مکان به گلندیل زمانی که او 15. او زندگی می کردند وجود دارد.

قبلا یک معلم او در حال حاضر با این نسخهها کار در منابع انسانی برای Cartright مدرسه ابتدایی منطقه است.

او دو دختر و دو نوه.

همراه با در حال اجرا برای Maricopa County سرپرست در سال 2016 او گفت که او فعال بوده است در محلی نامزد و نادیده گرفتن مبارزات. او نه خدمت در هر گلندیل کمیته یا تخته.

رابرتسون گفت که او در حال اجرا است چرا که او شده است با توجه به تصمیمات فعلی شهردار و شورا و نا امید است با عدم شفافیت و اخلاق در شهر است.

به عنوان مثال او با اشاره به قرارداد اخیر این شهرستان وارد شده با یک شرکت که در آن شهر مدیر کوین فلپس’ گام به گام پسر کار می کند.

او با انتقاد Weiers برای قرار دادن “منافع خاص و رفقا” قبل از منافع ساکنان شهر است.

“ما باید به کار با شفافیت و صداقت” او گفت:.

او گفت که او به ارمغان می آورد توانایی برای ایجاد اجماع و مشترک همه چیز را به حرکت به جلو.

“من باور دارم که واقعا آنچه را که اتفاق می افتد و من این فرد را که” او گفت:.

چون رابرتسون فقط وارد مسابقه با ایجاد یک کمپین و کمیته های او هنوز در زمینه مالی مبارزات انتخاباتی بیانیه نشان میدهد او چه مقدار است مطرح شده است. نامزدها باید با ایجاد کمیته های کمپین یک بار آنها را افزایش یا صرف بیش از $500.

یکی دیگر گلندیل ساکن آماندا ماهی قزل آلا است که در بیانیه ای از علاقه با شهرستان برای اجرا به شهردار. یک نامزد باید فایل این اگر آنها در حال جمع آوری امضا برای اجرا برای دفتر. ماهی قزل آلا هنوز تشکیل یک کمیته کمپین.

یوکا شورای منطقه: Bowen and Clark

درخت یوکای امریکایی منطقه را پوشش می دهد غربی گلندیل از جمله تقریبا تمام شهر غرب زمین از 71 خیابان.

کلارک 78 دارای سابقه طولانی خدمت گلندیل.

51-سال ساکن شهر او انتخاب شد به عنوان اولین یوکا منطقه عضو شورا در سال 1992. او در آن نقش به خدمت از سال 1992 تا سال 1996 دوباره از سال 2000 تا 2012 و آغاز آخرین دوره در سال 2016.

او و شوهرش, چارلز اند سه فرزند و هفت نوه.

او قبلا یک دبیرستان تاریخچه معلم صاحب کسب و کار کوچک, حرفه ای, ظروف سفالین و بنیانگذار خرده فروشی و صنایع دستی گالری.

کلارک بازگشت نیست خواستار این هفته درخواست اخیر موفقیت یا اولویت اگر او مجددا انتخاب شد.

زمانی که او اعلام کرد در وبلاگ خود در دسامبر سال 2018 است که او تصمیم گرفته بود برای اجرا به شورای دوباره او گفت: او تمرکز باقی مانده در دیدن از طریق تکمیل قهرمانان پارک.

پارک افتاد پشت برنامه در طول رکود اقتصادی اما کلارک همواره تحت فشار قرار دادند برای شهرستان برای تکمیل آن است. یک کتابخانه باز در این پارک در سال گذشته و کلارک نوشت: در زمان او اعلام کرد که او امیدوار دریاچه توپ زمینه یک مرکز تفریحی و یک کتابخانه گسترش خواهد آمد.

او نوشت: او با افتخار بدست شورای پشتیبانی برای تبدیل شهرستان, چراغ, به چراغ و برای شروع یک فرعی شورای کسب و کار را امتحان کنید تا شهر بیشتر کسب و کار پسند است.

به عنوان از ژانویه کلارک مطرح کرده بود در مورد $18,000 و صرف در مورد $1,500 با توجه به تازه ترین گزارش مالی مبارزات انتخاباتی.

کوری بون

کوری بون, 31 می گوید: شما نمی توانید بسیار بیشتر از غرب دره از او.

به پیوریا بومی زندگی می کردند در غرب دره تمام عمر و زندگی در گلندیل و خاموش گذشته 12 یا 13 سال, او گفت:.

بون گفت که او همواره علاقه مند در حال اجرا برای دفتر اما به عنوان یک “جوان گی, فرد رنگ که رشد ضعیف” او همواره ترس به. او گفت که او تصمیم گرفته در سال گذشته است که او را ندارد به هر چیزی برای از دست دادن و این که شاید پیشنهاد خود را برای اداره خواهد الهام بخشیدن به دیگران شبیه به او.

بون گفت که او تصمیم به اجرا برای یوکا منطقه به خاطر او نا امید شده و با کلارک عدم پاسخ به نگرانی های خود را به عنوان تشکیل دهنده.

او در مخالفت با تصمیم شورا برای حرکت رو به جلو با آوردن یک خط راه آهن نور به گلندیل و گفت: افزایش دسترسی به حمل و نقل عمومی خواهد بود در میان اولویت های خود را.

او همچنین مخالفت شورای امنیت با فشار این پاییز گذشته به طور قابل ملاحظه ای افزایش شهردار و شورای حقوق که آیا افزایش عضو شورای حقوق از $34,000 به حدود 53,000.

بون اشاره کرد چقدر بیشتر این است که نسبت به آنچه که متوسط گلندیل ساکن را بدست آورده و این شورا در نظر گرفته شده است ،

ميانگين درآمد هر فرد در گلندیل در مورد $25,000 به گفته 2018 سرشماری ایالات متحده داده است.

بون گفت: این پیشنهاد نشان داد که قطع ارتباط بین مسن, سفید, اعضای شورای و جامعه خود.

“شما هیچ ایده,” او گفت:. “شما به طور کامل در تماس با واقعی چگونه مردم زندگی می کنند.”

او گفت که او بهتر می تواند به نمایندگی از مردم منطقه خود را.

به عنوان از ژانویه بون مطرح کرده بود حدود 3000 دلار است و صرف در مورد $1,100 با توجه به آخرین گزارش مالی مبارزات انتخاباتی.

سه دیگر گلندیل ساکنان ثبت اظهارات علاقه به اجرا برای یوکا منطقه: Bryce الکساندر ورونیکا فلرس و کاترین میشن.

کاکتوس و Sahuaro منطقه نژادها

هیو است که تا کنون در حال اجرا unopposed برای کاکتوس منطقه را پوشش می دهد که یک منطقه از گلندیل بیشتر بین 43 و 51 راههای شمال Camelback جاده و جنوب پیوریا خیابان.

هیو 66 متولد و بزرگ شده در گلندیل. او خدمت در شورا از سال 1986 تا 1991 و انتخاب شد و دوباره در سال 2012 و 2016. او صاحب ایان هیو تایر و خودرو در گلندیل.

او و همسرش شارون دو دختر و چهار نوه. آنها زندگی می کردند در همان خانه در منطقه خود را برای بیش از 40 سال است.

هیو بازگشت نیست یک تماس تلفنی به بحث در مورد اخیر خود در موفقیت و یا اولویت است.

Malnar در حال حاضر در خدمت به عنوان معاون شهردار است که تا کنون در حال اجرا unopposed برای Sahuaro منطقه که تحت پوشش منطقه شمال کاکتوس جاده و جنوب اتحادیه تپه.

Malnar, 64 بود که برای اولین بار انتخاب به شورا در سال 2015. او زندگی می کردند در گلندیل از سال 1990 است.

او یک جمهوری خواه رئیس کمیته حزب برای دولت قانونی منطقه 20.

Malnar صاحب یک کف تعمیر و نگهداری و بازسازی شرکت و قبلا در شرکت حسابداری و مدیریت مالی.

Malnar گفت که او با افتخار از شورای توانایی برای بهبود در شهرستان امور مالی و صرفه جویی برای آینده تلاش های خود را برای بهبود خیابان در منطقه خود و کار خود را تا کنون در تلاش برای بهبود این شهر املاک کدهای به بهبود نگاه از شهرستان.

او گفت که او می خواهد برای ادامه به دیدن این کار و همچنین در ادامه به اشتغال زایی در این شهرستان است.

Malnar گفت که او نیز مفتخر است که در هر سال بوده و در شورای, شورای کاهش این شهر املاک نرخ مالیات بر در منظور به طور کلی حفظ اموال مالیات پرداخت سطح به عنوان ارزش املاک شهرستان افزایش یافته است.

رسیدن به خبرنگار در jen.fifield@azcentral.com یا در 602-444-8763. او در توییتر دنبال کنید @JenAFifield.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im