گلندیل پلیس بازداشت دو مظنون به شلیک در یک ماشین گشت در یک پیگیری یک سرقت خودرو در روز پنج شنبه.

گلندیل سخنگوی پلیس افسر تیفانی Ngalula گفت: این حادثه آغاز شد فقط قبل از 2:30 بعد از ظهر روز پنج شنبه هنگامی که کارآگاهان آگاهی از یک SUV به سرقت رفته از محفل ققنوس در مارس 5 در منطقه 67 و گلندیل راه.

کارآگاهان در بینام و وسایل نقلیه واقع به سرقت رفته SUV و شروع نظارت تلفن همراه است که رهبری آنها را از طریق “متعدد” حوزه های قضایی, او گفت:. آنها بعدا مشخص شد 19 ساله جانی کارلوس Guzman جونیور و 28 ساله Juan Antonio bórquez می دوم شد و در ماشین.

یک کارآگاه پلیس در پشت این SUV در نزدیکی 124 خیابان و ویندزور بلوار هنگامی که وسیله نقلیه از طریق یک میدان و یک U-نوبه خود. Bórquez می نشسته در سمت مسافر را قاب پنجره و اخراج چند عکس به سمت پلیسی خودرو را به عنوان آنها گذشت, پلیس گفت:.

بینام و نشان پلیس خودرو زده بود حداقل یک بار. پلیسی که مجروح نیست, بعد گزارش داد که Guzman سوار به ترافیک می دوزند به سمت خودرو خود را پس از bórquez می اخراج عکس, Ngalula گفت.

این کارآگاه ادامه داد: نظارت و کارگردانی مشخص گشت واحد را در معرض خطر توقف وسیله نقلیه در نزدیکی El Mirage و مدرسه و جاده ها.

گوزمان و bórquez می شد و به زندان گرفته شده بیشتر بدون حادثه است.

یک نیمه handgun و متامفتامین بعدها در بر داشت در ماشین Ngalula گفت.

Guzman گفت: کارآگاهان در مصاحبه ای که او می دانست که این خودرو بود که “احتمالا” به سرقت رفته و او را به دنبال داشت توسط پلیس Ngalula گفت. او همچنین نشان داد او “نیست که باید تسلیم بود سرقت خودرو اجرا نمی شود بنزین,” او گفت:.

Bórquez می بستری در تیراندازی در کارآگاه خودرو, او گفت:.

هر دو نفر در مشروط شدن برای دیگر جرائم در زمان حادثه. گوزمان به حال برجسته جنایت حکم و رزرو جدید به اتهام جنایت از درایو توسط تیراندازی تشدید حمله با سلاح مرگبار ممنوع اختیار داشتن مواد مخدر و در اختیار داشتن غیر قانونی و پرواز.

Bórquez می شد رزرو در چهار فقره از تشدید حمله با سلاح مرگبار درایو توسط تیراندازی ممنوع اختیار تخلیه اسلحه گرم در داخل محدوده شهر و صدمه جنایی.

رسیدن به خبرنگار در bfrank@arizonarepublic.com یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de