گلندیل خانه سالمندان نزدیک به 70 نفر از coronavirus 7 و میر

یک گلندیل خانه سالمندان آخرین آریزونا مراقبت دراز مدت تسهیلات به گزارش ده ها تن از موارد COVID-19 و متعدد مرگ و میر.

سخنگوی Glencroft مرکز مدرن پیری تایید کرد که 38 ساکنان آزمایش مثبت برای COVID 19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید و هفت نفر از آنها فوت کرده اند. سی و یک کارکنان نیز باید آزمایش مثبت است.

موارد جدید کروناویروس شده اند محدود به مرکز ماهر واحد پرستاری گفت: Millie Oakeson معاون رئیس جمهور از شرکت های بزرگ بازاریابی در یک ایمیل.

با 1,600 ساکنان و کارکنان Glencroft, 8611 N 67 Ave. بزرگترین پرستاری کمک و زندگی مستقل پردیس در آریزونا.

مدیران باید تا کنون مرتب تست برای 532 ساکنان و 329 کارکنان و در ادامه به آزمون.

مانند دیگر خانه های پرستاری در سراسر کشور Glencroft در زمان اوایل احتیاطی به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض از جمله ممنوعیت بازدید بیش از 10 هفته پیش. کارکنان در حال نمایش روزانه برای علائم و ساکنان آلوده جدا هستند برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

اسکات McClintock Glencroft ارشد استراتژی افسر گفت: پرستاری ماهر است که به چالش کشیدن به طور منظم تحت شرایطی به دلیل سطح بالای مراقبت. اخیر coronavirus مرگ و میر, آمار کارکنان سخت است.

“شما ساخت این باور نکردنی احترام عمیق برای این افراد,” او گفت:.

ساکنان خانه سالمندان به ویژه مستعد ابتلا به کروناویروس به دلیل سن پیشرفته و مشکلات اساسی. بیش از 26,000 ساکنان و کارکنان فوت کرده اند از شیوع بیماری در این کشور خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت و امکانات با توجه به ارتباط فشار اقتصادی بر دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش های رسانه ها.

عفونت و مرگ و میر به سرعت در حال افزایش در Maricopa.

بیش از دو سوم از این شهرستان را در مجموع COVID-19 مرگ و میر ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات یک چتر مدت که تحت این شهرستان تعریف شامل خانه های سالمندان زندگی کمک آسایشگاه و مرکز توانبخشی.

یکشنبه, 135 امکانات در این ایالت در شهرستان گزارش شده بود حداقل یک مورد از COVID-19 با 967 ساکنان آلوده و 170 مرگ و میر. در میان کارکنان 448 آلوده شده اند و دو فوت کرده اند.

رژیم صهیونیستی. mlb هفته گذشته اعلام کرد یک هدف برای تست همه ساکنان و کارکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات شروع با یک پروژه آزمایشی آغاز این هفته است. روز دوشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: ملت فرمانداران طی یک ویدئو کنفرانس که دولت فدرال به شدت توصیه می کند خانه های پرستاری آزمون تمام ساکنان و کارکنان.

“ما واقعا بر این باورند که تمام 1 میلیون ساکنان خانه سالمندان نیاز به آزمایش می شود طی دو هفته آینده و همچنین کارکنان” اضافه شده دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار با توجه به ضبط تماس به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

پاتریک Ptak سخنگوی Ducey گفت: استاندار و تیم او در حال کار برای تست همه ساکنان و کارکنان با جزئیات بیشتر به آمده است. او گفت: Ducey و دکتر کارا مسیح مدیر آریزونا, وزارت بهداشت, خدمات بودند در تماس با معاون رئیس جمهور در روز دوشنبه و “ما سهم دولت اولویت است.”

آیا می دانید جدید شیوع کروناویروس در آریزونا خانه سالمندان و یا مرکز کمک زندگی می کنند? تماس خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im