گلندیل اعلام وضعیت اضطراری می بندد شهرستان کتابخانه ها و ممنوعیت های عمومی حضور در جلسات شورای میان coronavirus

گلندیل شهردار جری Weiers اعلام محلی اورژانس در شب چهارشنبه که اجازه خواهد داد که شهر به اقدامات اضطراری برای رسیدگی و جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

در سفارش Weiers دستورالعمل صادر شده برای کسب و کار و رستوران ها که در حال حاضر در بیشتر مسئله به دلیل رژیم صهیونیستی است. mlb منظور روز شنبه به منظور محدود کردن خدمات رستوران و کافه تئاتر و ورزشگاه.

Weiers همچنین درخواست شده است که مردم بیش از سن 70 سالگی خود قرنطینه و به نام ایمان مبتنی بر رهبران به مطمئن شوید که آنها را به مواد غذایی و لوازم آنها نیاز دارید.

“در حالی که این بار تلاش آنها همچنین زمانی که ما می توانیم همه با هم برای حمایت از جامعه ما,” او گفت:.

توصیه می آیند به عنوان شهر است و دیگر مراحل را برای محدود کردن گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

گلندیل اعلام مارس 20 است که به آن بسته جلسات شورای عمومی خواهد شد اما باید مجازی گزینه های در دسترس برای مشاهده و اظهار نظر.

آن را نیز بسته کتابخانه های باز و سرپوشیده و مراکز تفریحی و لغو وقایع است.

گلندیل را راهنمای کسب و کار

گلندیل دستورالعمل برای کسب و کار به شرح زیر است:

  • عمومی, مکان های تجمع مانند میله و باشگاه ها و کتابخانه ها و ورزشگاه ها و مکان های دیگر که در آن گروه در بیش از 10 جمع آوری خواسته تا اقدامات لازم برای پیاده سازی اجتماعی فاصله.
  • رستوران ها و دادگاه های مواد غذایی کافه ها و قهوه خانه, خرده فروشی, مواد غذایی و امکانات و سایر کسب و کارهای مشابه خواسته به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و افزایش استفاده از تحویل و پنجره درایو-از طریق خدمات.

اجتماعی فاصله دستورالعمل توسط Arizona عمومی وزارت بهداشت شامل لغو تجمعات از 10 یا بیشتر اقامت شش فوت از هم جدا و حفظ بالا و استانداردهای بهداشت از جمله شستن دست ها.

این شهرستان درخواست شده در این اعلامیه که, مالی, کمک های متقابل و در نوع کمک های به دست آمده از شهرستان ایالتی و دولت فدرال به عنوان لازم است.

در یک ویدیو یوتیوب ارسال شده در چهارشنبه رابرت Heidt رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گلندیل اتاق بازرگانی به نام رژیم صهیونیستی است. mlb و شهرداران برای محدود کردن عملیات کسب و کار. او گفت که او در حمایت از محدود کردن جمعیت و محدود کردن رستوران عملیات برای حمل کردن و تحویل تنها.

گلندیل بسته جلسات شورای عمومی

گلندیل شورای شهر رای گیری جلسات و کارگاه های آموزشی می توان زندگی در این شهر Facebook صفحه در www.facebook.com/GlendaleAZ.

آنها همچنین می تواند شنیده شود از طریق تلفن با تماس با 602-666-0783 ورود به جلسه ID 626560611 و هل دادن # برای شرکت کنندگان ID.

ساکنان می توانند با ارسال نظرات از طریق ایمیل [email protected] و یا با تماس با 623-930-2686 و ترک پست صوتی.

پس از زمان معمول محدودیت در نظر پنج دقیقه از ایمیل و یا پست صوتی شنیده خواهد شد و یا به عنوان خوانده شده برای موارد در دستور کار و سه دقیقه از نظرات شنیده خواهد شد برای موارد نه در دستور کار است.

آخرین مهلت برای ارسال دیدگاه به نشست شورای بعدی است 4:30 بعد از ظهر مارس 24.

شهر تعطیلی و رویداد cancelations

گلندیل بسته تمام کتابخانه های باز و سرپوشیده و مراکز تفریحی در روز سه شنبه.

کتابخانه cardholders هنوز هم می توانید چک کردن آیتم های دیجیتالی در glendaleazlibrary.com.

پارک و امکانات تفریحی از جمله بزرگسالان مرکز کوهپایه تفریح & آبزی مرکز o’neil مرکز تفریح و سرگرمی رز لین مرکز تفریح و سرگرمی و قهرمانان منطقه ای پارک تفریح ساختمان بسته هستند.

همه کلاس ها و در برنامه های تفریحی و مراکز اجتماعی به حالت تعلیق درآمد.

این شهر همچنین تعلیق آینده شهرستان به میزبانی رویدادهای بزرگ است و تجمع توده مانند زندگی می کنند! @مورفی پارک سری کنسرت.

این شهر لغو تمام هیئت مدیره و جلسات کمیسیون مگر اینکه توسط قانون مورد نیاز.

در حال حاضر, این شهر هنوز میزبانی شورای شهر جلسات و کارگاه های آموزشی که به مردم باز هستند. شهر تشویق شهروندان برای تماشای آنلاین به جای حضور در فرد است. اینجا را کلیک کنید به تماشای.

شهرستان, مدیر, Kevin فلپس گفت: این شهرستان راه اندازی به عنوان بسیاری از کارکنان که ممکن است به کار از خانه.

خارج از دولت کارمند سفر محدود است و برخی از کارکنان که در سفر خارج از کشور خود quarantining.

دنبال به روز رسانی در گلندیل coronavirus پاسخ

شهر زیر راهنمایی از CDC و دولت و شهرستان ادارات بهداشت به عنوان آن را می سازد تصمیم گیری در مورد چگونه به نگه داشتن ساکنان امن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه گلندیل در پاسخ به coronavirus نگرانی اینجا را کلیک کنید.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-8763. او در توییتر دنبال کنید @JenAFifield.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>