گلندیل شورا و شهرداری نامزدهای زنده ماندن انتخابات چالش است. هر دو مورد به دادگاه تجدید نظر به آریزونا دیوان عالی کشور

یک نامزد برای گلندیل شهردار و دیگری برای شورای شهر جان سالم به در انتخابات و چالش های این هفته اما موارد خود را در حال اعتراض به آریزونا دیوان عالی کشور است.

هر دو رقبای ادعا می کنند که سیاسی تازه واردین به استخدام همان جنایت کار محکوم به گردش دادخواست. قانون دولت تنها اجازه می دهد تا محکوم felons به جمع آوری امضا اگر حقوق خود را دوباره بازسازی شده است که وکلای مدافع برای نامزدها می گویند مورد است.

درخواست چالش بخشی از آریزونا روند انتخابات را در یک پنجره کوتاه از زمان پس از نامزدها فایل خود را در دادخواست و قبل از برگه های رای چاپ شده است. این تنها دو چالش میان گلندیل نامزدهای اما دو حدود 40 در مسابقه در اطراف شهرستان.

بیشتر: اینجا نامزدها برای شهردار, شورای, تشکیل پرونده برای اجرا در شهرهای آریزونا

Demetra لاو, شهرستان, ساکن به چالش کشیده است که با امضای میشل رابرتسون که در حال اجرا است در برابر شهردار جری Weiers.

Councilwoman جویس کلارک به چالش کشیده امضا از برایس الکساندر رقابت در برابر او به نمایندگی از یوکا منطقه در جنوب غربی گلندیل.

Maricopa County Superior قضات دادگاه در هر دو مورد تصمیم نامزدها به حال به اندازه کافی معتبر امضا برای ماندن در Aug. 4 رای. آنها همچنین حکم داد که جنایت کار محکوم کایل جیمز, حال حقوق خود را دوباره بازسازی شد.

تیم La Sota یک وکیل به نمایندگی از لاو و کلارک گفت که او انتظار دارد که در هفته آینده اگر دادگاه عالی را بشنود هر دو مورد. اگر آن را طول می کشد در مورد La Sota قصد دارد به استدلال می کنند که جیمز در واقع نه باید حقوق خود را دوباره بازسازی شد.

“خط پایین این است که هر دو از این کمپین در حال حاضر استراحت بر روی شانه ها از یک جنایت کار محکوم,” La Sota گفت.

رابرتسون باقی مانده در شهردار مسابقه

رابرتسون 50 دیرین گلندیل ساکن چالش برانگیز است Weiers که به دنبال یک دوره سوم به عنوان شهردار. او یک معلم سابق و در حال حاضر با این نسخهها کار در منابع انسانی برای Cartwright مدرسه ابتدایی منطقه است.

انتخابات چالش ادعا کرد که ده ها تن از رابرتسون امضا جمع آوری شد توسط یک جنایت کار محکوم. اما دادگاه حکم داد که او حقوق خود را ترمیم است که باعث می شود او امضا جمع آوری شده معتبر است.

قاضی جیمز اسمیت حکومت است که رابرتسون به حال 1,355 معتبر امضا. او نیاز 1,297 به واجد شرایط برای شهرداری مسابقه.

“من می خواهم به گسترش با تشکر از شما برای زحمتکش و شهروندان نگران است که مشغول به کار مجدانه و با خیال راحت به من در انتخابات همراه با کسانی که امضا ما دادخواست” رابرتسون در بیانیه ای گفت. “گلندیل نیاز به رهبری است که درگیر جامعه گوش به رای دهندگان و در عمل با شفافیت است.”

رابرتسون زد برای Maricopa County سرپرست مدارس در سال 2016.

الکساندر باقی می ماند در مسابقه کلارک

الکساندر سیاسی تازه وارد که قبلا در امنیت سایبر در مواجهه با چالشهای مشابهی در دادگاه از کلارک.

الکساندر همچنین استخدام جیمز به جمع آوری امضا. اسکندر وکیل در دادگاه فرستاده شده James’ ثبت نام رای دهندگان کارت به عنوان اثبات او حقوق خود را بازسازی پس از او اعتقاد جنایت.

قاضی ترزا ساندرز حکومت الکساندر تا به حال 168 معتبر امضا. او نیاز به 160 به واجد شرایط برای شورای رقابت است.

“که بخشی از وارد شدن به سیاست است. شما باید به انتظار چیزهایی مانند این که” الکساندر گفت: از این چالش اضافه کرد که او نگران نیست.

او نگران است که قادر به مبارزه در شخص به دلیل COVID-19 pandemic, او گفت:.

“من فکر می کنم بزرگترین مسئله در حال حاضر است که آن را سخت برای دریافت قیاس و جمع آوری پول است.”

کلارک نمی خواهد اظهار نظر در مورد چالش است.

رسیدن به خبرنگار جاشوا بولینگ در [email protected] یا 602-444-8138. او را دنبال کنید در توییتر @MrJoshuaBowling.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im