شهرستان گلندیل مدیر و فرزند خوانده هموار کردن راه برای یک شهر رسیدگی کند. باید او را افشا رابطه ؟

گلندیل شورای شهر به تصویب یک قرارداد با خدمات انرژی شرکت در این پاییز بدون دانستن که شهر مدیر فرزند خوانده یک مدیر در شرکت درگیر شد, با توجه به شهرستان سوابق و مصاحبه.

هیچ تضاد منافع با توجه به دادستان شهرستان Michael Bailey. اما دو اعضای شورای شهر می گویند که آنها آرزو می کنم آنها تا به حال شناخته شده شهر مدیر کوین فلپس’ فرزند خوانده درگیر شد, قبل از تصمیم گیری در قرارداد.

قرارداد تایید شده توسط شورای Oct. 8 اجازه می دهد تا این شهرستان به پرداخت واشنگتن-بر اساس McKinstry Essention تا آنجا که $100,000 بعد از دو تا هفت سال برای ممیزی انرژی.

گلندیل تصویب قرارداد بدون قرار دادن آن را به یک پیشنهاد به صورت محلی.

فلپس’ فرزند خوانده نیز مرتب برای فلپس برای دیدار با شرکت مدیران ارشد در واشنگتن ستاد به عنوان یک سفر کاری پرداخت می شود و برای شهرستان توسط مالیات دهندگان با توجه به ایمیل های به دست آمده توسط Arizona Republic تحت آریزونا سوابق قانون است.

اعضای این شورا گفت: آنها شنیده “rumblings” در میان کارکنان پس از رای گیری و در زمان نگرانی های خود را به دادستان شهرستان.

در حالی که دادستان شهرستان می گوید آن را نقض پنج دولت رهبری و اخلاق تدارکات کارشناسان گفت: جمهوری است که مسئولان شهرستان باید همیشه ذکر است هر وقت یکی از اعضای خانواده است که با درگیر شهرستان کسب و کار. حتی اگر آن را یک درگیری در زیر شهر, قوانین, آنها می گویند, افشای کمک می کند تا جلوگیری از بروز جنگ است.

“همیشه گمراه در کنار احتیاط و فاش تا آنجا که ممکن است پس هیچ احتمالی برای یک ظاهر تعارض” گفت: پطریا د لنسر Julnes سابق رئیس کمیته اخلاق از جامعه آمریکا برای دولت و دیپلم دین در کالج را Marxe دانشکده امور عمومی و بین المللی در نیویورک است.

فلپس گفت: جمهوری آن عبور نیست ذهن خود را به افشای خود خوانده دخالت محلی قرارداد زیرا او می دانست که آن را در یک درگیری در زیر شهر اخلاق سیاست است. وی با تاکید بر نقش کوچک او را خوانده بود و در قرارداد — گفت: آنها فقط درگیر در معرفی.

“وجود دارد هیچ طرفداری در حال انجام” فلپس گفت. “آن را نمی کند حتی عبور از ذهن من. شما بگو چرا شما بحث را به شورای?’ چون من می دانم چه برخوردی.”

او گفت: در سفر خود به واشنگتن بود نه مربوط به محلی قرارداد بلکه یک فرصت برای او برای یادگیری بیشتر در مورد آینده تکنولوژی ساختمان.

ساخت معرفی

فلپس’ فرزند خوانده, برایان فیشر مدیر مدیریت زنجیره تامین برای McKinstry را از شمال غربی اقیانوس آرام عملیات ساخت و ساز. او مستقر در واشنگتن است که دفتر مرکزی این شرکت.

این شرکت در آریزونا اتاق به طور مستقل انتخاب فروشندگان محلی و پیمانکاران برای انجام کار بر روی پروژه های خود را در آریزونا به گفته یک سخنگوی شرکت.

اولین بار فیشر نام نشان می دهد تا در فلپس’ شهر, ایمیل, است, ژوئن 14, زمانی که او می نویسد فلپس در مورد “ملاقات و خوش آمد می گوید” بین فلپس و شرکت آریزونا نمایندگان در 25 ژوئن با توجه به شهرستان ها ،

در ژوئن 27, Kreischer دیویس یک McKinstry حساب اجرایی در آریزونا فرستاده فلپس ضمن تشکر از او را برای زمان خود را بیش از شام و خلاصه McKinstry خدمات.

“هستند بسیاری از هم افزایی میان دو سازمان ما هستند و این امر می تواند بزرگ به ادامه در حال توسعه یک رابطه دراز مدت و فرصتی برای نشان دادن چگونه ما را به ارائه فوری ارزش,” او نوشت.

در جولای 2, فلپس دیویس فرستاده برگشت و گفت که او لذت می برد دیدار و که او تا به حال مورد بحث و مکالمات خود با میشل Woytenko این شهر مدیر حوزه عملیات.

“میشل خواهد رسیدن و راه اندازی مقدماتی نشست,” او نوشت. “اگر من برنامه اجازه می دهد تا من را به حضور به عنوان به خوبی.”

او همچنین اشاره می کند که او “کار با McKinstry در سیاتل” به دیدار در سیاتل ستاد به بحث در مورد “McKinstry و در حال ظهور فن آوری.”

“من معرفی افراد. که در آن است ،

فلپس گفت که او می دانست از McKinstry حتی قبل از خود خوانده برای آغاز به کار شرکت در سال 2018 است.

فلپس قبلا به عنوان معاون اجرایی شهرستان در پیرس ایالت واشنگتن است که او گفت: قرارداد با شرکت.

در گلندیل فلپس گفت: این شهرستان شده بود و در ساختمان و ارتقاء. زمانی که او بچه بود در شهر در ماه ژوئن فلپس گفت: خواست او را معرفی با دفتر محلی.

“من زمان زیادی صرفه جویی کرد و گفت: “شما می توانید مجموعه ای مرا با حق مردم است؟”” او گفت:. “و سپس من در زمان آن جلسه و تنظیم آنها را با مردم و پس از آن بود که در پایان نقش من است.”

شورای تصویب قرارداد در یک 6-1 رای با Councilwoman جویس, Clark, رای گیری در برابر آن چرا که او گفت که او را پشتیبانی نمی کند پنج سال قرارداد برای خدمات غیر ضروری.

تحت قرارداد McKinstry را ارزیابی گلندیل استفاده از انرژی و توصیه ارتقاء به صرفه جویی در این شهر پول از طریق استفاده از انرژی کارآمد تر. فلپس گفت که به طور خاص McKinstry است که به دنبال در این که آیا گلندیل باید تبدیل به چراغ روشنایی.

این شهرستان وارد شده مشابه قرارداد با Midstate انرژی در سال 2018 است. فلپس گفت: این شهرستان می خواستم برای کار با چندین شرکت به ببینید که چگونه آنها را رویکرد خدمات.

اگر چه این شهر قرارداد با McKinstry است تا آنجا که $100,000 در خدمات فلپس گفت: McKinstry قصد دارد به ارائه خدمات خود را به صورت رایگان تا شهرستان تعیین می خواهد آن را بیشتر در عمق ممیزی انرژی خود را استفاده است. او گفت: هر گونه پول صرف خواهد آمد قبل از شورای اول است.

او گفت: این شهر تدارکات تیم آگاه بود که او خوانده شده مقدمه ای اما فلپس گفت که نیروی یک معامله است.

“من هرگز نیروی یک رابطه, در تیم ما است. من معرفی افراد. که در آن است,” او گفت:.

فلپس گفت: فرزند خوانده نیست و بهره مندی از قرارداد. چون هیچ اتصال فلپس گفت: او می دانست که هیچ درگیری.

او گفت که او نمی مشورت با دادستان شهر مورد وضعیت قبل از شورا رای دادن.

فلپس می رود به واشنگتن ستاد

قبل از این شورا رای و مدت کوتاهی پس از فیشر معرفی فلپس به McKinstry تیم در آریزونا فیشر همچنین با ارسال ایمیل به شرکت را از مدیران ارشد درخواست اگر آنها را ملاقات با فلپس و Woytenko در واشنگتن ستاد.

فلپس هماهنگ این نشست در ماه سپتامبر هنگامی که Woytenko برنامه ریزی شده بود در این منطقه برای یک کار کنفرانس است.

فیشر گفت: مدیران است که فلپس او او و او شده بود گفتن او در مورد کار خود را.

“من در حال حاضر متصل های محلی E&TS تیم با او و آنها شروع به کار بر روی فرصت های بالقوه به همکاری با ما” فیشر نوشت. “علاوه بر آن او ابراز تمایل به اینجا می آیند و یادگیری بیشتر در مورد آنچه که ممکن است به طور مستقیم از اسلحه بزرگ است.”

فیشر گفت فلپس “بسیار خوبی در ارتباط با شبکه گسترده ای از شهر مدیر همسالان و صاحب کسب و کار همسالان.”

بعد فلپس فرستاده فیشر یک ایمیل او را از آریزونا همکاری های اقتصادی نوآوری در مورد فن آوری طرح های در دره شهر گفت که این یادآوری او را از بحث در مورد آنها تا به حال در مورد یکی از McKinstry پروژه های در اسپوکن.

“خواهد بود خوشحالم که به بحث در جزئیات بیشتر اگر ممکن است وجود دارد برخی از هم افزایی بین این تلاش ها در اینجا در دره و نوع نوآوری در روش های است که شرکت خود را در تخصص” فلپس نوشت.

فلپس و Woytenko ملاقات با McKinstry تیم در سیاتل در سه شنبه, سپتامبر. 10. جلسه برنامه ریزی شده بود به مدت دو ساعت و فلپس گفت: آن را به طول انجامید ،

فلپس وارد شده در یک شنبه و به مدت چهار شب در آنجا شارژ شهر $1,492 دفاع کند گرفته شد.61 برای بلیط هواپیما هتل سه چهار شب های حمل و نقل و مواد غذایی است.

فلپس’, همسرم, پرواز با او ماند و با او در اتاق هتل خود را با توجه به شهرستان سخنگوی. فلپس نیست شارژ شهرستان برای پرواز.

فلپس گفت که این دیدار به طور کامل جدا از این شهر محلی قرارداد با McKinstry. او گفت که او و Woytenko آموخته در مورد آینده تکنولوژی در صنعت ساخت و ساز.

به طور خاص او گفت که او علاقه مند به شنیدن در مورد ساختمان پایدار. دانش مفید خواهد بود گفت: به عنوان شهر ایجاد پروژه های جدید و به عنوان او را تشویق می کند تا غرب دره شرکت به بیشتر پایدار در ساختمان های آینده.

فلپس گفت که او و Woytenko همچنین ملاقات با مقامات در شهرستان کینگ واشنگتن برای یادگیری در مورد یک نوآوری بودجه روش برای ساختمان های عمومی.

پرسید که آیا فلپس گرفته شده مشابه دیگر سفر پس از منصوب شهرستان گلندیل مدیر 2015 در شهرستان سخنگوی ارائه یک مثال: فلپس در زمان سفر برای دیدن L. A. Live, مجموعه سرگرمی های مجاور به مرکز استیپلز در کالیفرنیا است. با گلندیل ورزش و سرگرمی منطقه در ذهن او می خواست نگاهی به تکنولوژی L. A. Live برای استفاده از اطلاعات بازدید کننده.

عضو شورای: ‘آن را در مورد شفافیت’

Councilmembers لورن Tolmachoff و بارت ترنر گفت: آنها را دوست دارند بدانند که فلپس’ خوانده شد که در جلسات قبل از آنها مورد تایید قرارداد.

گفت: هر دو آنها در مورد آن بعد کلمه اطراف کردم.

“وجود دارد بسیار کمی از مردم نجوا در مورد آن” Tolmachoff گفت.

ترنر گفت که او آرزو او می دانست که از همان آغاز که یک عضو خانواده در یک سطح بالا مقام اجرایی با شرکت و درگیر در تنظیم جلسات.

“آن را در مورد شفافیت,” او گفت:. “این در مورد تضعیف اعتماد عمومی در راه ما رفتار عمومی کسب و کار.”

Tolmachoff گفت: او را به انجام کارهای متفاوت است.

“این قطعا راه من عمل” او گفت:. “من فقط می خواهم به عنوان شفاف که من می بود و مطمئن نیستم عبور از هر خط.”

معاون شهردار ری Malnar گفت که او نمی بینم موضوع را با عدم افشا و نمی بینم از این وضعیت به عنوان یک جنگ است.

“تا آنجا که من می توانید ببینید که او زندگی می کردند تا به نامه ای از قانون در مورد هر نوع تضاد منافع با پسر خود به دلیل وجود چیزی بود که پسر خود را بهره مند از” Malnar گفت.

که گفت: Malnar گفت که اگر یکی بودند برای رفتن با روح قانون به جای او می داند این استدلال که باید آن را فاش شده اند.

“آیا آن را نگاه بزرگ است ؟ شاید نه” Malnar گفت. “وجود دارد هیچ چیز اخلاقی اشتباه است با آنچه انجام شد. بصری کسی می تواند سوال آن است.”

بقیه این شورا از جمله شهردار جری Weiers نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

چه قانونی و چه اخلاقی است ؟

فلپس گفت: مشورت با دادستان شهرستان پس از یک عضو شورای نگرانی در مورد معامله و دادستان شهرستان یافت می شود وجود دارد هیچ تضاد منافع.

اخلاق کد برای شهرستان کارکنان می گوید:

  • کارکنان باید رفتار خود را به طوری که برای حفظ اعتماد عمومی به حرفه خود دولت های محلی خود و عملکرد خود را از اعتماد عمومی است.
  • کارکنان باید رفتار خود را رسمی و امور شخصی به تصور روشن است که نمی توان آنها را نادرست تحت تاثیر در عملکرد از وظایف رسمی خود را.
  • کارکنان نباید درگیر در هر گونه فعالیت که ممکن است دیده می شود که متناقض با وظایف کارکنان خود را در شهرستان.

تهیه سیاست می گوید که کارکنان مسئول برای صرف پول “باید مطمئن است که رفتار خود را افزایش نمی دهد ظن به ظاهر که آنها در نقض” اعتماد عمومی. آن را می دهد نمونه هایی از آنچه که کارکنان باید انجام دهید زمانی که مشغول به کار در تدارکات از جمله:

  • تشویق رقابت و جلوگیری از طرفداری و به دست آوردن بهترین ارزش.
  • محل مسئولیت های حرفه ای بالاتر از منافع شخصی.
  • اطمینان از عادلانه رقابتی و دسترسی به شهر فرصت های تدارکاتی.
  • افشای درگیری و recuse خود را زمانی که یک جنگ وجود دارد.

آن را در ادامه توضیح می دهد که تضاد منافع خواهد بود هنگامی که یک فرد دریافت هر گونه “مستقیم یا غیر مستقیم به نفع” از یک قرارداد است. تحت عنوان “استانداردهای اخلاقی” در شهر, وب سایت آن را می گوید که “هیچ کارمند یا نسبی از یک کارمند از شهر گلندیل باید عرضه به شهرستان هر گونه تجهیزات و مواد و تجهیزات و یا خدمات مگر اینکه به موجب یک جایزه از یک قرارداد بعد از یک رقابتی ارائه دهد.”

دولت اخلاق کارشناسان که صحبت به جمهوری درباره وضعیت گفت که رفتار نمی کند و باید در برابر شهر قانون و یا سیاست به ظاهر از یک جنگ است.

مارتا Perego مدیر خدمات اعضا و اخلاق بین المللی شهر/شهرستان مدیریت ارتباط گفت: به طور کلی در هر زمان مدیران شهری و یا دیگر مسئولان شهرستان در رسیدن به یک تقاطع بین شخصی خود را در کار و زندگی خود را کار آنها باید متوقف به فکر می کنم که آیا یک جنگ وجود دارد.

از وجود آنها باید تصمیم بگیرند که آیا وجود یک تعارض آشکار که در آن رسمی است که شخصا با بهره گیری و یا اینکه آیا آن را آشکار جنگ اما هنوز هم یک اپتیک موضوع است.

در اخلاق آموزش Perego گفت: این موضوع را با اپتیک است تاکید کرد: از آنجا که ادراک مهم است. اگر ادراک تعارض آن را تضعیف می کند در غیر این صورت کار خوب او گفت: به همین دلیل است که شفافیت و افشای مهم هستند.

“اگر شما را به یک جنگ, حتی اگر آن را فقط یک ظاهر و یا اپتیک شفاف در مورد مناقشه بالقوه کمک می کند و انجام آن را در پیشرفت کمک می کند,” او گفت:.

فلپس در هیئت مدیره سازمان بین المللی در آریزونا فصل.

او گفت: حضور بسیار ذهنی است که او نمی تواند انجام دهد شغل خود را اگر او به طور مداوم نگران است که ممکن است این باور وجود دارد که در ظاهر از یک جنگ است.

“من از طریق باور نکردنی طول به اطمینان حاصل شود که همه چیز من است اخلاقی چون من اعتقاد دارم که رهبری اخلاقی قدرتمند ترین چیزی که من می توانم برای تیم من به آنها نشان دهد که چگونه من عمل” او گفت:.

کارشناس: ظاهر مسائل مانع از طریق فرآیندهای رقابتی

هر موضوع با حضور تعارض اجتناب شود با رفتن را از طریق رسمی و رقابتی فرآیند مناقصه گفت: Mike Mucha یک مدیر در دولت مالی افسران انجمن و عضو هیئت مدیره موسسه ملی دولتی خرید.

این روند می دهد شرکت های سطح میدان بازی با درخواست آنها را به ارائه اطلاعات و ارائه آنها را همان دسترسی به شهرستان تصمیم گیرندگان Mucha گفت.

“آنها باید الزامات مورد نیاز برای (مناقصه) یک RFP برای یک دلیل,” او گفت:. “آن را به مسائل بالقوه مانند این است.”

در گلندیل هر شهرستان قرارداد به ارزش بیش از $50,000 اعطا شده است از طریق یک درخواست برای پیشنهاد یا پیشنهادات با توجه به شهر سیاست. یک استثنا وجود دارد هر چند که اجازه می دهد تا این شهر به کول در دیگر شهرستانها’ قرارداد بدون قرار دادن آیتم برای پیشنهاد از طریق یک ارتباط توافق.

در این مورد گلندیل مرتبط بر روی یک توسان 2016 قرارداد که رفته بود از طریق یک فرآیند مناقصه وجود دارد.

ارتباط موافقت نامه های صرفه جویی در شهرستانها زمان و پول Mucha گفت و اغلب هدف این است که برای بهره وری. که گفت: اگر یک شهر بخواهد به استفاده از آن را تمرین خوبی برای توضیح دهد که چرا در این طرح به صورت قرارداد, او گفت:.

اجازه می دهد یک شرکت به ارائه در داخل اطلاعات Mucha گفت: آیا آن را از یک عضو خانواده, دوست, را به دور از فرایند رقابتی.

“آن نگاه نمی کند مانند شرکت توانایی رقابت برای این کار” او گفت:, “و در نتیجه وجود دارد و نه حتی یک زمین بازی است.”

این McKinstry قرارداد اصلی منقضی می شود در سال 2021. گلندیل شهر مدیر می تواند تمدید قرارداد سالانه تا 2026. شهر نمی تواند پرداخت McKinstry بیش از 100000 دلار که در طول کل دوره است.

Malnar گفت: او را بیشتر از یک موضوع اگر قرارداد به ارزش میلیون ها.

قرارداد قرار دادن این شهر در محل این شرکت به استفاده از حرکت رو به جلو هر چند از طریق قراردادهای آینده.

این قرارداد با توجه به نمونه McKinstry ارائه توسان اغلب به ارزش میلیون ها نفر.

رسیدن به خبرنگار در jen.fifield@azcentral.com یا در 602-444-8763. او در توییتر دنبال کنید @JenAFifield.

با تشکر از شما برای به اشتراک. این محتوای حق بیمه ساخته شده است ممکن است به دلیل ادامه حمایت خود را از روزنامه نگاری محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر