رودی جولیانی در چهار شنبه تمسخر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای سن خود و پیشنهاد تهمت کمپین پس از خود فراموشی.

“وجود دارد راه های بسیاری برای اجرا در برابر جو بایدن. آن ممکن است بهتر است فقط به اجرا در برابر او که او نمی شناسد همسرش” جولیانی گفت: در طول یک ظاهر نیوز مکس در تلویزیون های جدید نشان می دهد “اسپایسر & Co.”

“من می دانم که جو قبل از این برای یک زمان طولانی. او با استفاده از به کار من. چیزی اشتباه است با او. نیست که چیزهای عادی – برای فراموش کردن تعهد و وفاداری به فکر می کنم شما را به فکر می کنم شما جایی دیگری است. من باید دوستانی که این مشکل است. آن را مترقی چیز. اگر او مانند این در حال حاضر تصور کنید آنچه که او را مانند 10 سال از هم اکنون. آن را دریافت نمی کند بهتر است.’

بایدن 73 روز سه شنبه به نظر می رسد برای فراموش کردن کلمات به اعلامیه استقلال در طول یک کمپین توقف در تگزاس است. او همچنین اشتباه همسرش جیل بایدن برای خواهر خود والری در طول توقف در کالیفرنیا است.

“این است که خواهر کوچک من والری!” بایدن گفت: به عنوان او برداشت خود را از دست راست. “و من جیل شوهر,” او اضافه شده که برای رسیدن به خواهر خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همان سن.

بایدن دستگیر اول پایان محل در ویرجینیا و تنسی, ماساچوست, مینه سوتا, آرکانزاس, North Carolina, آلاباما و اوکلاهما. سناتور. برنی ساندرز از سوی دیگر تنها برنده, یوتا, کلرادو و کالیفرنیا و خانه اش در ایالت ورمونت است.

جولیانی گفت: بایدن هنوز Burisma-اوکراین مسئله حلق آویز بیش از سر خود را – Burisma یک انرژی اوکراین شرکت پرداخت بایدن پسر, شکارچی 1 میلیون دلار در سال به عنوان یک عضو هیئت مدیره.

“جو بایدن بود رشوه توسط Mykola Zlochevsky که متعلق به Burisma,” جولیانی گفت. “Zlochevsky به سرقت برده $5 میلیارد دلار از دولت اوکراین. او پرتاب شد به خارج از کشور در زمانی که انقلاب صورت گرفت و نگران بود خود شرکت که قرار بود به دور از او. بنابراین او رفت و او را خرید سنگین چهره های سیاسی برای حفاظت از او – کسی از لهستان کسی از فرانسه است. پول به هانتر بایدن بود که جو بایدن حفاظت بنابراین شرکت خود را نمی خواهد از او گرفته. و دادستان اخراج شدم در عرض چهار هفته از صدور حکم بازداشت علیه شرکت. هنگامی که او رفت و پس از این شرکت که زمانی که بایدن اخراج او.”

مهم: پیدا نیوز مکس تلویزیون در 70 میلیون ایالات متحده در کابل خانه در DirecTV Ch. 349, ظرف, Ch. 216, Xfinity, Ch. 1115 بهینه Ch. 102; U-آیه Ch. 1220 FiOS Ch. 615 طیف Suddenlink وای یا بیشتر سیستم های اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im