جولیانی به نیوز مکس تلویزیون: مراقب باشید قدرت پلیس

سابق شهردار نیویورک رودی جولیانی گفت Newsmax تلویزیون در روز سه شنبه که دموکرات ها مشتاق به استفاده از coronavirus همه گیر برای اعمال “قدرت پلیس” که به طور دائم دور آمریکایی در آزادی.

ظاهر می شود در “گرگ کلی گزارش” جولیانی خواسته شده بود در مورد دموکراتیک فرمانداران و شهرداران که باید اعمال سخت مجازات عمومی برای نقض stay-at-home سفارشات.

“آنها به نیروهای پلیس حق دور” جولیانی گفت. “شما رو به انجام این کار با رضایت. شما نمی توانید به دور یک فرد مناسب برای عبادت. … نگاهی به فرماندار ویرجینیا. این مرد که به اشتباه در مورد این که آیا شما می توانید سقط جنین پس از نوزاد متولد شده است.”

جولیانی که یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکلای ناودان اقدامات از سوي افراد برای حضور در خدمات که تنها چند محله های کشیش نشین حضور داشتند.

به جای دستگیری از احضار “شما یک هشدار دریافت کنید,” او گفت:. “این برای تلفن های موبایل مانند پلیس قدرت و شروع به شبیه چیزی است که پیش بینی شده توسط Lord Acton. او گفت: سوسیالیسم همیشه منجر به یک شکل از استبداد.”

چنین افرادی مانند به دفاع از قدرت و اگر presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن “از زیرزمین و ما احتمالا انتخاب او این است آنچه که ما می تواند به دنبال در” او گفت:.

بایدن گفت: نمی شود یک نفر “در حال اجرا نشان می دهد.”

“بایدن نمی داند آنچه که او انجام” جولیانی گفت: از آن خواهد شد “این افراد که می خواهند به شما بازداشت اجتماعی فاصله.”

مهم: پیدا نیوز مکس تلویزیون در 70 میلیون ایالات متحده در کابل خانه در DirecTV Ch. 349, ظرف, Ch. 216, Xfinity, Ch. 1115 بهینه Ch. 102; U-آیه Ch. 1220 FiOS Ch. 615 طیف Suddenlink وای یا بیشتر سیستم های اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de