جولیانی: Barr ممکن است مورد خیانت در Comey برنان

رودی جولیانی پیشنهاد کرد که دادستان کل ویلیام Barr اطلاعات کافی برای ساخت یک مورد در برابر سابق FBI مدیر James Comey و سابق جمهوریخواه برای خیانت در تلاش خود را برای سرنگونی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

من “بی تجربه دادستان فرضیه … من فکر می کنم برنان زد این چیز لعنتی” مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل گفت: میزبان جان Catsimatidis در ظاهر در “گربه میزگرد” در AM 970 در نیویورک است.

“من به خصوص فکر می کنم برنان زد پاپادوپاولوس-کارتر صفحه بخشی از آن است. چرا که بسیار استادانه درست شده برنامه ضد جاسوسی. نوع یک احمق یک. برنان هوشمند است. اما اگر او به دریا می رود او باعث می شود بسیاری از اشتباهات به همین دلیل است که او دچار مشکل شد همه اش حرفه … که جهنم خواهد آن را انجام داده ام در CIA اما یک ابله مانند برنان?”

جولیانی نیز گفت Catsimatidis او فکر می کند Barr است و شواهد آن را می توانید در برابر Comey.

“من فکر می کنم آنها باید Comey,” او گفت:. “من باور دارم که دادستان کل بر صرفه جویی شد آن واقعا خوب در مورد این یکی می آید که بسیار نزدیک به خیانت است. به دلیل آنچه که آنها پس از [تهمت] انتخاب شد — من نمی گویم آن را خیانت به آن را به عنوان نزدیک به خیانت به عنوان شما می توانید دریافت کنید. آنها می خواستند را به طور قانونی انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده و آنها می خواستند به انجام آن توسط دروغ, ارسال کاذب گواهی حسن ساختگی با استفاده از شهود است. به عبارت دیگر آنها می خواستند به انجام آن شده است.

“آنچه که سرنگونی دولت غیر قانونی به این معنی است ؟ خیانت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر هفته گذشته اشاره کرد در انتشار اضافی DOJ اسناد که نشان می دهد سطح بالای دولت اوباما دخالت در ریشه های روسیه شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de