گیلبرت شورای شهر نتواند به پر کردن اردن ری صندلی خالی به عنوان انتصاب روند اصطبل

گیلبرت شورای شهر موفق به رسیدن به اجماع و تعیین جایگزینی برای اردن ری که استعفا از شورای جمعه برای اجرای عدالت از صلح.

پس از حدود دو ساعت بحث در یک بسته-درب جلسه شهردار Jenn دانیلز از سر جلسه عمومی و اعلام کرد توقف در انتصاب روند.

او گفت: هیچ جایگزینی توافق شد و این شورا را اعلام جدید روند انتخاب در جلسه بعدی خود را مارس 21.

دانیلز گفت: Arizona Republic او دلسرد شورا نمی تواند در رسیدن به یک تصمیم جمعی.

“این یک وضعیت وحشتناک برای ما به عنوان یک جامعه و من واقعا نا امید” Daniels گفت. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من می خواهم به می گویند, اما من نمی خواهد. در بهره بودن احترام من نمی خواهد بازی همان بازی است که برخی از همکاران من را بازی کرده اند.”

3 استعفای اما تنها 2 کرسی در حال حاضر پر شده

شورای قبلی انتصاب فرایند استفاده می شود برای دو تعویض در دو ماه گذشته — دریافت برخی از انتقاد از اعضای شورای. چند اعتقاد بر این است که غیر منصفانه و غیر اخلاقی برای کسانی که استعفا برای کمک به محدود متقاضی استخر خود را تعویض خواهد شد که در پایان باقی مانده خود را 2½-سال نظر.

این فرایند زمانی آغاز شد که سابق شورای ادی کوک استعفا داد و در ماه فوریه برای تبدیل شدن به Maricopa County assessor. دانیلز ایجاد یک فرآیند به جای کوک که در آن اعضا از جمله کسانی که با برنامه های به استعفا رتبه 105 برنامه و انتخاب هشت فینالیست برای مصاحبه.

طرح این بود که فینالیست مصاحبه برای طبخ صندلی خواهد بود در میان کسانی که برای اولین بار در نظر گرفته شده برای هر آینده استعفا. دو اضافی استعفا شد و انتظار می رود: از Brigette پترسون در حال اجرا برای شهردار و از ری که در حال اجرا است برای تبدیل شدن به JP برای Highland دیوان عدالت.

این شورا منصوب لایحه اسپنس برای پر کردن کوک صندلی پس از مصاحبه با هشت فینالیست 17 مارس است. اسپنس در حال اجرا است در پاییز امسال به امید خدمت کردن در دو سال باقی مانده از طبخ کند.

هفته گذشته این شورا با استفاده از برنامه ریزی فرایند تعیین اسکات سپتامبر یکی دیگر از فینالیست از ماه مارس به پر پترسون صندلی خالی. ماه سپتامبر بود و قسم خورده در روز سه شنبه. او را خدمت می کنند تا آوریل 2023 می کند و باید برای اجرا به موقعیت داده شده پترسون در اواخر استعفای تاریخ.

اسپنس جدید عضو شورای کسانی که شرکت نکردند در اصل رتبه بندی فرایند گفت که او “به طور کامل و به طور مستقل بررسی هر یک از 105 برنامه های کاربردی” به جای پترسون و احساس نمی محدود هفت فینالیست.

این تاخیر در نهایی انتصاب به معنی این شورا باید شش عضو به جای هفت تا حداقل اواخر ماه آوریل است. شورای اتحاد سالانه آن روز مالی عقب نشینی برنامه ریزی شده در آوریل 16. این احتمال وجود دارد که به ویژه مهم با توجه مکالمات در مورد چگونه coronavirus است تأثیر بودجه شهرداری.

دانیلز قبلا گفت که او امیدوار همه کرسی خالی خواهد پر شود سپس پس از کامل شورا می تواند قابل توجه کسانی که تصمیم گیری های مالی. داشتن شش هفت تصمیم گیرندگان است “وحشتناک” برای گیلبرت Daniels گفت.

دانیلز گفت: یک پتانسیل جدید روند مورد بحث قرار گرفت در اجرایی جلسه اما این بحث های عمومی خواهد شد مارس 21. او نمی خواهد به ارائه جزئیات بیشتر در این طرح ممکن. این معلوم نیست که آیا وجود خواهد داشت یک کل جدید نرم افزار فرایند یا همان اصلی متقاضیان به جای به طور خاص فینالیست خواهد شد در نظر گرفته شده برای این موقعیت.

ری استعفای نامه

در نامه استعفای خود را به شورای شهر ری گفت: خدمت در شورا برای بیش از نه سال بود “افتخار و فروتنی را تجربه کنند.”

“من فکر می کنم که پدر بزرگ من که متولد گیلبرت در سال 1924 افتخار خواهد بود از جایی که خانواده من تماس صفحه اصلی” ری نوشت. “من برای همیشه سپاسگزار برای این تجربه است که من تا به حال در طول زمان به عنوان یک عضو شورای.”

در سال خود را در شورای شهر ری به عنوان رابط به شهر بیمه سلامت, تخته, پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیره و توسعه زمین کد فرعی. او همچنین خدمت در تخته از شرق دره مشارکت و فینکس-مسا دروازه اقتدار به عنوان به خوبی به عنوان سفیر در گیلبرت مدارس هیئت مدیره.

ری گفت: او به نظر می رسد به جلو به خدمت گیلبرت و مسا در یک راه جدید در صورت انتخاب شدن عدالت از صلح.

دانیلز تشکر ری برای تعهد خود را به گیلبرت ساکنان و گفت که او به جلو نگاه به او به طور بالقوه در ادامه به خدمت جدید در انتخاب موقعیت.

دانیلز اعلام کرد در اوایل فوریه است که او نمی خواهد اجرا برای انتخاب مجدد.

یک داستان در مورد گیلبرت و یا مسا? رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im