گیلبرت شورای شهر منصوب اسکات سپتامبر روز پنج شنبه برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط Jesper پترسون که استعفا داد و روز سه شنبه به اجرا برای شهردار.

سپتامبر را در خدمت باقی مانده از پترسون مدت تا آوریل 2023. او نمی خواهد به اجرا برای صندلی این سقوط داده پترسون در اواخر تاریخ از استعفای.

سپتامبر 15 سال گیلبرت اقامت املاک و مستغلات استفاده از زمین و ساخت و ساز مدیر برنامه. تمرکز خود را منطقه است و ارتباطات و توسعه ارتباطات بی سیم سایت ها و شبکه های. او به خدمت در این شهر برنامه ریزی کمیسیون پس از سال 2018 است.

سپتامبر انتخاب شد و از میان یک استخر از هفت فینالیست بودند که در مصاحبه با این شورا در 17 مارس برای پر کردن سابق شورای ادی کوک خالی صندلی که او استعفا داد در ماه فوریه برای تبدیل شدن به Maricopa County assessor. این شورا منصوب لایحه اسپنس برای پر کردن کوک صندلی در 17 مارس است. اسپنس و هفت دیگر فینالیست انتخاب شدند و از اولیه متقاضی استخر 105.

این شورا باقی مانده در یک بسته-درب های اجرایی جلسه برای بیش از یک ساعت به بحث در مورد متقاضیان قبل از رای گیری برای تعیین سپتامبر به خدمت مانده از پترسون کند.

شهردار Jenn Daniels گفت که او خوشحال بود این شورا عمل کرده و به سرعت به پر کردن صندلی خالی. با توجه به افزایش نگرانی ها از coronavirus و سخت گیری های مالی پیش رو Daniels گفت: آن ضروری بود که به طور کامل شورا به آن انتخاب است.

Councilwoman Aimee Yentes در این نشست غایب بود به عنوان او تا به حال یک نوزاد در روز پنج شنبه صبح.

سپتامبر اولویت: تکنولوژی و مالی محافظه کاری

سپتامبر در مارس 17, مصاحبه مشخص شده اولویت های خود را برای گیلبرت.

“من باور دارم که من هستم صدای کسی که زندگی می کند و بالا می برد خانواده خود را در اینجا در گیلبرت و به نظر می رسد که در گیلبرت با لحاظ مالی رویکرد محافظه کار با یک چشم به سمت تکنولوژی” سپتامبر گفت: شورای.

او گفت: مهم ترین نقش شهر دولت این است که به ارائه امن و قابل اعتماد خدمات در کمترین هزینه ممکن در حالی که باقی مانده در پاسخ به نگرانی ساکنان را.

از نظر حمل و نقل و کاهش ترافیک یک کلید در اولویت سپتامبر گفت. او امیدوار است برای گسترش استفاده از فن آوری در برنامه ریزی حمل و نقل و بهبود جمع آوری داده ها برای ارزیابی پیشرفت و رانندگی جدید حمل و نقل راه حل.

از لحاظ مالی او گفت: اثرات این کروناویروس جدید هستند و در عین حال ناشناخته اما این شهر خواهد شد نیاز به کشف کردن که چگونه به در ادامه به ارائه خدمات در هزینه کم است. گیلبرت نیاز به تسلیم بسیاری از هزینه های غیر ضروری و باید در رسیدن به شهرستانها همسایه برای همکاری در راه حل و بهترین شیوه سپتامبر گفت.

سپتامبر گفت: گیلبرت باید همچنان به جذب کارفرمایان بالا بودن یک رهبر اقتصادی و توسعه نیروی کار. او از “متنوع گزینه های مسکن” از جمله استفاده از مخلوط تحولات به پاسخگویی به نیازهای یک “تغییر جامعه است.”

“به اعتقاد من این مهم است که برای حفظ ظاهر و احساس از جامعه ما پارک ها و شهر خدمات در حالی که پرورش مثبت و اندیشمندانه رویکرد به آینده توسعه اقتصادی رانندگان که در حمایت از این منابع” او گفت:.

3 شورای استعفا در 3 ماه

پترسون دوم به احتمال زیاد سه شورای شهر استعفا در بسیاری از سال.

عضو شورای اردن ری گفت: آریزونا جمهوری او برنامه ای برای استعفا در مارس 6, زمانی که او تسلیم دادخواست خود را به اجرای عدالت از صلح.

ری جایگزینی انتخاب خواهد شد از باقی مانده شش فینالیست, با این نکته که اسپنس و سپتامبر می توانید اضافه کردن بیشتر فینالیست از استخر بزرگتر از متقاضیان اگر آنها را انتخاب کنید.

“وجود دارد یک قوی بحث در اجرایی جلسه در مورد بسیاری از مردم” ری گفت: در متن پیام در مورد جلسه روز پنجشنبه وقتی پرسیده شد که اگر فقط هفت در نظر گرفته شد.

اسپنس گفت که او نه محدود به هفت فینالیست و “به طور کامل و به طور مستقل بررسی” مجموعه ای کامل از برنامه های کاربردی. “اسکات ماه سپتامبر بود که روشن و واضح انتخاب برای من,” او گفت: در یک متن.

باقی مانده شش فینالیست ها: کاتلین Dowler تاد Jorgenson, Yung Koprowski نوح Mme, Amanda Shaffie و Jän سیمون اگر چه دیگران نیز ممکن است در نظر گرفته شده برای ری را جایگزین.

منتقدان قبلا سوال انصاف پترسون و ری باریک استخر از متقاضیان خود را جایگزین. پترسون و ری شرکت کننده در رتبه بندی استخر زیادی از متقاضیان و کمک به انتخاب هشت فینالیست کسانی که به احتمال زیاد به پایان خود باقی مانده 2½-سال نظر.

پترسون سهام پیام

در یک Facebook پست پترسون منعکس شده در زمان خدمت گیلبرت و در coronavirus بحران است.

“من یک گیلبرت مقیم درست مثل شما رفتن روز به روز در انجام کارها دانستن وجود خواهد داشت یک روز که ما تمام خواهد شد به حالت عادی بازگشت,” او نوشت.

او ستایش Daniels شهر کارکنان و اولین پاسخ برای پرداختن به شدت همه گیر.

“همراه ما خواهد آمد از طریق این بحران است. ما را بازسازی شهر ما و رسیدن به سطح و حتی بیشتر از رفاه. و خود را به عنوان شهردار آینده من خواهد بود ایستاده side-by-side با شما در هر مرحله از راه” پست خوانده شده.

چهار نفر دیگر طرح برای اجرا به شهردار و همچنین: Gary Livacari مت نیلسن, ساندرا رینولدز و لین کینگ اسمیت.

یک داستان در مورد گیلبرت و یا مسا? رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de