گیلبرت پیش دبستانی ‘بسیار متاسفم’ پس از ذکر شده 5 بار در ارتباط به فرار از نظارت کودکان نوپا

گیلبرت و پیش دبستانی پنج دریافت تقدیر نامه از آریزونا وزارت خدمات بهداشت و درمان در ارتباط با یک اکتبر حادثه که در آن یک گروه از کودکان نوپا بدون نظارت فرار از مرکز و نزدیک به برخورد با اتومبیل.

یک گروه هفت کودکان نوپا قادر به فشار علیه و شکستن یک, در بیرون دروازه چفت در کمی آفتاب تاتر و پیش دبستانی در حدود 9:45 صبح در اکتبر. 4, 2019, اجازه می دهد آنها را به راه رفتن و پردیس گیلبرت سخنگوی پلیس Sgt. علامت مارینو گفت: در آن زمان.

او گفت: یک دروازه است که “malfunctioned” بود که از نظر بزرگسالان, تماشای خاص که بازی در فضای منطقه است. دو فرزند ساخته شده راه خود را به یک دوچرخه خط در وال ویستا درایو مشغول شمال-جنوب جاده مارینو گفت.

ADHS به تایید آریزونا جمهوری در ماه نوامبر که آن را دریافت یک شکایت رسمی در مورد این حادثه و که در آن مشغول به کار بود با اجرای قانون محلی به آن آدرس.

یک Jan. 7 سند ارسال شده به مراقبت از بررسی یک پایگاه داده ارائه اطلاعات در مورد تسهیلات و ارائه دهنده کمبود اشاره کرد که هر یک از پنج اتهامات علیه تاسیسات اثبات پس از اتمام بررسی است.

هر چند وجود دارد در مجموع 11 استنادهای شامل تنها پنج نفر به طور مستقیم مربوط به کودکان نوپا’ فرار.

استناد مربوط به حفظ و نگهداری اسناد و مدارک از محل نگهداری کودکان و کارکنان مناسب-برای-کودک نسبت حصول اطمینان از سلامت و ایمنی و رفاهی از ثبت نام کودک قرار می گیرد در خطر آسیب و اطمینان حاصل کرد که یک عضو هیات نظارت هر ثبت نام کودک در همه زمان ها و داشتن دروازه است که در حال بسته نگه داشته در حالی که یک کودک در فعالیت های بیرون از منزل منطقه است.

دیگر استناد نیست به طور مستقیم مرتبط با حادثه شامل فقدان اسناد و مدارک است که “نیت تلاش” ساخته شده بود برای تماس با کارکنان عضو قبلی کارفرما کمبود اسناد و مدارک که از های مختلف کارکنان از تکمیل حداقل 18 ساعت آموزش سالانه و وجود آیتم های غیر ضروری در پوشک مناطق در حال تغییر.

يافته ها: فهرست اسامی نادرست و عدم اطمینان از سلامت و ایمنی

در اولین استناد مربوط به این حادثه مقامات مشخص است که کارکنان “شکست خورده به حساب برای هر غیبت موقت” از هشت فرزند در حالی که در زمین بازی بین 9 و 10 صبح آن روز رکورد گفت.

30 دقیقه نسبت به بررسی های انجام شده در 9 صبح نشان داد وجود 13 کودکان به دو تن از اعضای هیات رکورد گفت. صحیح نسبت باید 1-to-6, کارکنان, به کودکان است.

چکیده ای از درس فهرست اسامی درخواست کارمند برای تعیین Dec. 23 که فهرست اسامی واقعی را منعکس نمی کند تعدادی از کودکان در حال حاضر. بر اساس آن کارکنان مشاهدات وجود دارد شش فرزند در حال حاضر اما هشت ذکر شده به عنوان “در حضور” در فهرست. در دیگر کودک نو پا کلاس درس کودکان نه حاضر بودند اما 10 اشاره شد به عنوان “در حضور” در فهرست رکورد گفت.

در دوم استناد مقامات یافت کارکنان در سرزمین “اوز” کودک نو پا در کلاس موفق به حفظ مورد نیاز 1-to-6 نسبت کارکنان به کودکان در حالی که در زمین بازی بین 9 و 10 صبح رکورد گفت.

9:30 صبح نسبت تعداد بود نه مستند رکورد گفت.

یک سوم استنادی یافت کمی آفتاب “موفق به حصول اطمینان از سلامت و ایمنی و رفاه 8 ثبت نام کرده بودند قرار داده و نه در خطر آسیب” این گزارش گفت:.

آن را در ادامه به نقل قول از شاهدان که تجارب مستند شد در یک گیلبرت اداره پلیس گزارش. شاهدان توضیح داده شده دیدن دو فرزند در جاده و دیگران در پیاده رو با یک شاهد عینی گفت: یک خودرو “تا به حال تقریبا آمار کودکان در خیابان.”

استناد گفت: این مدرسه با ارسال یک ایمیل به پدر و مادر چهار روز بعد در اکتبر. 8 بیان کرد تحقیقات داخلی تعیین می شود “ما پروتکل ها و روش برآورده نشد.”

“ما گرفته تا آموزش همه کارکنان ما بر اهمیت حیاتی ما خط دید نیاز است که معلمان باید در خط مستقیم دید در هر کودک در همه زمان ها” ایمیل گفت: با توجه به ADHS رکورد.

که ایمیل در ادامه می گویند که مدرسه باز آموزی معلمان به اطمینان حاصل شود آنها در “موقعیت صحیح برای فعال کردن خط ما از دید سیاست اجرا شود.”

پلیس و ADHS گزارش در مورد حادثه اشاره کرد کارکنان مدرسه آگاه بود از آنچه که اتفاق افتاده است تا شاهد آمد به درب جلو از امکانات و گفت: آنها یک گروه از مراقبت کودکان در حال ترک مرکز.

زمان کارکنان مطلع شد که کودکان در حال حاضر پشت در نزدیکی مدرسه پرونده گفت.

شبیه جزئیات بودند رله در اثبات چهارم و پنجم استنادهای که با اشاره به نیاز است که ثبت نام کودکان در حال نظارت در همه زمان ها و دروازه ها بسته نگه داشته در حالی که یک کودک در فعالیت های بیرون از منزل منطقه است.

پنجم استناد هر چند اضافه شده است که این مدرسه گفت: در Oct. 8 ایمیل به پدر و مادر است که آن را به حال “بلافاصله” بدست دروازه بازرسی و ثابت شده است.

همچنین اشاره شده قبلی حادثه مربوط به دروازه که جمهوری اسلامی در گزارش ماه دسامبر است. در یک حادثه سپتامبر, کودکان خارج شد از طریق دروازه پس از کسی که در زمان زباله و دروازه نیست برای محکم نگاه داشتن یک “دلیل ناشناخته” این گزارش گفت:. کودکان نو پا تنها آن را به پیاده رو فقط در خارج از دروازه در این مثال.

“کارکنان اظهار داشت: آنها هنوز مطمئن شوید که چه دروازه باقی مانده بود unlatched,'” از ADHS گزارش گفت:.

کمی آفتاب را می گوید آن را “بسیار متاسفم’

مدیر بازاریابی کلی Yust در پیش دبستانی را میسوری دفتر شرکت ارائه بیانیه ای در روز جمعه در پاسخ به ADHS یافته.

در این بیانیه گفت: کمی آفتاب است “بسیار افتخار ما شرکت گسترده رکورد به طور منظم رعایت” در طول 18 سال در کسب و کار و اضافه کرد که این تیم به خود می بالد در حال “فعال در مقابل روند صنعت و جلوتر از همسالان ما.”

“ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که 4 اکتبر 2019 دروازه حادثه رو کل شرکت ما به مقدم ایمنی زمین بازی” بیانیه بخوانید.

آن را در ادامه می گویند که کمی آفتاب شد “بسیار متاسفم” در مورد این حادثه و این که آنها می دانند که نباید اتفاق می افتاد.

“ما و خانواده های ما فوق العاده خوش شانس هیچ یک از کودکان تحت مراقبت ما صدمه زده بودند ، “ما همچنین می دانیم ایمنی اولویت بالا است و متعهد به گرفتن آن را حق در همه زمان ها است.”

کمی آفتاب گزارش خود از این حادثه به ADHS کمتر از یک ساعت پس از آن اتفاق افتاد و فرستاده رهبری ملی به گیلبرت تسهیلات که آخر هفته برای نظارت بر تلاش برای رسیدگی و اصلاح این وضعیت ،

“به جای انتظار برای ADHS بررسی رخ داده است که در اواخر ماه دسامبر 2019 LSP (کمی آفتاب تاتر) در زمان فوری و بلادرنگ مراحل در روز” بیانیه ای گفت:.

این شرکت اجازه نمی دهد هر یک از فرزندان به عقب بر روی زمین در هر مدرسه در کمی آفتاب سیستم در سراسر کشور تا زمانی که پیشرفت های ساخته شده بودند.

کسانی که پیشرفت شامل بازآموزی کارکنان در زمین بازی نظارت نصب یک سخت سیمی زنگ است که به یک “صدا” با صدای زمانی که یک دروازه را باز کرد و افزود مکانیسم های ایمنی اضافی روی دروازه چفت و “اضطراری تنها” نشانه هایی در دروازه خود را به کاهش استفاده و شانس آینده اختلال در عملکرد و بهبود سیاست ها و روش های به “اطمینان از مناسب زمین بازی نظارت روزانه و محیط را بررسی می کند.”

گیلبرت پیش دبستانی به طور خاص به پایان رسید تا تعلیق و در نهایت شلیک دو معلمان درگیر در این حادثه. این مدرسه همچنین اضافه شده یک دوم دروازه در گوشه ای از ساختمان به “اطمینان از هیچ کودک نو پا خود را می توانید از خط چشم را از هر نقطه که در زمین بازی است.”

مدرسه تحقیقات نشان داد که “حوادث مانند این غیر معمول نیست” بیانیه ای گفت:.

“ADHS گزارش شده و بیش از 20 حوادث بدون نظارت و کنترل کودکان در خارج از دیگر امکانات مهد کودک پس از سال 2017 در آریزونا به تنهایی” بیانیه ای گفت:. “خبر خوب این است که LSP صرف منابع قابل توجه پرداختن به این موضوع در همه مدارس ما برای اطمینان از این حادثه باقی می ماند جدا شده یک و هرگز نمی تواند تکرار شود.”

جمهوری نمی تواند بلافاصله طور مستقل بررسی آمار ارائه شده در این بیانیه است.

این مدرسه گفت: این حادثه اجازه داده است آن را به تبدیل شدن به یک “بسیار قوی تر شرکت” را با “آنچه ما باور به امن ترین زمین های بازی در کشور است.”

کمی آفتاب را نیز باز یک دوم گیلبرت محل در دسامبر 2019 دو ماه پس از حادثه در محل برای اولین بار بود که در ملاقات با “مقدار زیادی پشتیبانی می کند.”

“ما در حال شرکت مؤمنان در انتهای خوشحال و خدا را شکر که در نهایت رخ داده است در اینجا” بیانیه ای گفت:. “ما مشتاقانه منتظر ادامه خدمت به همه ما ققنوس خانواده زده می شوند و به رشد حضور ما در جامعه در آینده ای نزدیک است.”

911 صوتی, بدن, فیلم دوربین

جمهوری به دست آمده 911 صوتی و پلیس فیلم مربوط به این حادثه که ارائه بینش بیشتر به واکنش شاهدان و پدر و مادر.

سامانتا دولا شدن یکی از رانندگان که شاهد این کودکان در خیابان و به نام 911.

“کودکان وجود دارد تمام راه را در وال ویستا, ماشین, بوق, swerving — پا (دور) از گرفتن آمار” دولا گفت: dispatcher.

او گفت: توزیع کننده وجود دارد بزرگسالان در حال حاضر باعث او و راننده دیگر برای کمک به گله بچه ها را بر روی پیاده رو و به پیش دبستانی. دولا توصیف “تپش” بر روی درب های پیش دبستانی برای گفتن کارکنان آنچه اتفاق افتاده است و اضافه کرد که کارمند او برای اولین بار به صحبت کرد بود “نگران است.”

بدن فیلم دوربین نشان داد افسر جاش جانسون ورود به ساختمان برای انجام یک رفاه را بررسی کنید. Janel کندی, که گفت که او یک سر معلم در مدرسه به کارگردانی او را به یک livestream از زمین بازی که در آن زمان نشان داد کودکان کوبیدن بر دروازه.

کندی معاف خودش را برای بررسی در کودکان و اطمینان از آنها نمی تواند از دروازه دوباره بعد از بازگشت و گفتن افسر دروازه دارای یک چفت در دو لکه ها و است که باید به درستی کار زمانی که کودکان فرار کردند.

او افسر گفت: در مورد اقدامات پیش دبستانی خواهد بود برای جلوگیری از حوادث مشابه در آینده از جمله بازآموزی و آوردن یک قفل ساز به چک دروازه و توصیف این حادثه به عنوان یک “بسیار ترسناک وضعیت است.”

دیگر فیلم نشان داد Johnson تماس شاهدان حادثه و پدر و مادر از کودکان ثبت نام در پیش دبستانی.

پدر و مادر خواسته جانسون که آیا این حادثه یک کودک خطر افتادن موضوع که جانسون گفت: آن را نمی خواهد چرا که مهد نمی عمدا به مخاطره می اندازد ،

هیچ اتهامات جنایی واصل شد در این حادثه.

ADHS بازگشته است جمهوری درخواست برای نظر بیشتر مورد استناد.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im