گیلبرت شهرداری نامزدها به اشتراک گذاری افکار خود را در این شهر بزرگترین چالش

سه شهرداری نامزدهای رقابت برای گیلبرت بالا انتخاب موقعیت هر یک با دیدگاه های مختلف از این شهر پیشرفت و آینده است.

لین کینگ اسمیت بنیانگذار بلیط شرکت نرم افزار و co-فضای کار در گیلبرت است به آسانی outraised مخالفان او. هر دو پادشاه اسمیت و مت نیلسن یک مدرسه منشور مدیریت اجرایی, آنها برای اولین بار نامزد. آنها چهره Brigette پترسون که در نشست شورای شهر تا زمانی که او استعفا داد و برای اجرا به شهردار در ماه مارس است.

اگر هیچ شهرداری نامزد می شود بیش از 50 درصد آرا در Aug. 4 اولیه انتخابات دو با بالا آرا را در انتخابات عمومی در نوامبر. 3. نیز وجود دارد یکی از نوشتن در نامزد شهردار جاشوا لیپسکام.

آریزونا جمهوری خواست هر نامزد تعدادی از سوالات در مورد اولویت های خود را و چگونه آنها را به حرکت گیلبرت رو به جلو است. اطلاعات بیشتر از شهرداری و شورای نامزدها در دسترس است در جمهوری آنلاین اولیه رای دهندگان راهنمای.

چه چیزی گیلبرت بزرگترین چالش ؟

شهر را تجربه کرده است رشد سریع و تغییر بیش از چند سال گذشته در آوردن ساکنان جدید, ترافیک تحولات و تراکم.

گیلبرت است پرجمعیت ترین “شهر” در کشور با بیش از 250 ، 000 ساکنان. این قارچ در هر راه که مهمترین آنها در جمعیت و گسترش و توسعه است که همراه با آن است. گیلبرت جمعیت بیش از دو برابر شده پس از سال 2000 با توجه به اداره آمار آمریکا.

رشد حمل و چالش با آن است. شهرداری نامزدهای وزن در بزرگترین چالش روبرو گیلبرت قبل از COVID-19 بیماری همه گیر.

پاسخ در بازه زمانی از رشد و تنوع به اندازه دولت به حمل و نقل است.

پادشاه اسمیت: محلی صاحب کسب و کار گفت که او “نگران طولانی مدت چشم انداز اقتصادی” برای گیلبرت. او گفت که او آماده است تا منجر گیلبرت به جلو توجه به تجربه کسب و کار و کسب و کار ارتباط با جامعه.

پادشاه اسمیت نیز گفت: گیلبرت “چالش تبدیل شدن به قوی و استقبال جامعه” پس از رشد سریع و به عنوان شهر روش ساخت. پادشاه اسمیت گفت: یکی از دلایل اصلی برای اجرا به شهردار این است که کمک به ایجاد یک “گیلبرت برای همه است.”

“تا زمانی که هر یک از ما ساکنان احساس می کند نشان شنیده و خوش آمدید ما باید کار را به انجام,” او گفت:. پادشاه اسمیت گفت: او پیوست اخیر راهپیمایی در گیلبرت برای حقوق مدنی و شنیده از افرادی که احساس دیده شدن توسط گیلبرت برای اولین بار. او گفت که او می خواهد به گیلبرت یک محل برای همه.

Nielsen: گیلبرت چالش های تنظیم اندازه دولت. “ثابت وجود دارد وسوسه به رشد دولت نه فقط از طریق مالیات و کارکنان بلکه از طریق قوانین و مقررات” او گفت:.

نیلسن گفت: گیلبرت به لحاظ تاریخی هم تراز با “بنیانگذار آمریکا اصول دولت و مالیات کم است.” اما او گفت که شروع به تغییر در سال های اخیر است.

“ما نیاز به تغییر مسیر به کوچک و کارآمد, پاسخگو, دولت,” او گفت:.

پترسون: در حالی که در شورای او گفت: بزرگترین شکایت او شنیده از ساکنان شد در مورد افزایش ترافیک و کندتر حرکت در گیلبرت با توجه به رشد جمعیت ،

“به عنوان شهر ما رشد کرده است به طوری که سطح ترافیک,” او گفت:. “من متعهد به پرداختن به رشد و در ادامه به طرح به صورت کامل buildout از شهر ما خواهد شد و این یکی از اولویت دارد.”

پترسون گفت: او را مدافع گسترش Vaughn خیابان به منظور به حرکت ترافیک بیشتر آزادانه از طریق مرکز شهر میراث های منطقه. او می خواهم کار را برای “تکنولوژی محور ترافیک راه حل” برای بهبود زمان بندی در تقاطع ها که او گفت: خواهد بود حیاتی به حرکت “مردم و محصولات خود را به خانه های ما و کسب و کار.”

شنیدن بیشتر از شهرداری و شورای نامزدها

برای اطلاعات بیشتر شهرداری و شورای نامزدهای پاسخ به طیف وسیعی از سوالات را ببینید اولیه انتخابات رای دهندگان راهنمای.

چهار نامزد در حال اجرا برای دو شورای صندلی که حمل یک دوره چهار ساله. نامزدها عبارتند از وقت اسکات اندرسون تایلر Hudgins, Busola Obayomi و کتی Tilque.

دو نامزد و دو نوشتن-ins در حال اجرا برای یک صندلی شورا که حامل یک دوره دو ساله است. Laurin هندریکس و لایحه اسپنس در انتخابات; گرت گلوور و رونالدو رویز در حال اجرا به عنوان نوشتن نامزدها.

یک داستان در مورد مسا یا گیلبرت? رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de