گیلبرت که گفت او شده است تغذیه گربه های بی خانمان برای بیش از یک دهه می تواند رو به زندان هم پس از او اخیر در تماس با گیلبرت پلیس.

Paul Rodriguez, 64 ارائه شده است آب و غذا برای گربه وحشی برای 13 سال خود را با استفاده از زمان و پول را برای سفر به تغذیه مکان در سراسر شهرستان.

“در طول تاریخ همواره وجود داشته است ده ها تن از گربه ها در گیلبرت” گفت: رودریگز. “بسیاری از آنها جان سالم به در برد و حتی به عنوان شهر توسعه یافته است.”

اما گیلبرت گذشت یک فرمان در سال 2018 ممنوعیت گربه وحشی تغذیه در شهر املاک. به جای رودریگز گفت: این شهر قرار داده و آن ایمان به دام-خنثی-بازگشت برنامه به آن را کاهش می دهد, هوای آزاد, گربه جمعیت یکی گفت غیر انسانی است.

“توسط اینرو مردم آنها اساسا تلاش برای گرسنگی و گربه” گفت: رودریگز.

او گفت: شورای شهر مربوط نیست با او و یا هر گونه دیگر تغذیه داوطلبان قبل از تصمیم گیری.

“آنها گذشت این فرمان مشکوک در زمینه” گفت: رودریگز. “استدلال خود را کاملا احمقانه است.”

پس از فرمان تصویب شد رودریگز محدود شد به ترک غذا و آب تنها در مالکیت خصوصی و با کسب اجازه از صاحبان املاک که او ادعا می کند او. با این حال غرب, گاز, صفحه اصلی به یکی از رودریگز تغذیه, مکان, گفته پلیس آنها را به هر کسی اجازه دسترسی به خوراک felines در اموال.

“من اجازه” گفت: رودریگز. “این فقط بخشی از همان آزار و اذیت برنامه. جهل این مردم است که فراتر از رنگ پریده است. آنها در واقع در اطراف درخواست برای شکایت.”

در مه 11, 2019, رودریگز دستگیر شد و متهم ظن به پلیس اطلاعات نادرست اما او به زندان رفتن نیست. محاکمه او در اصل برنامه ریزی شده برای روز شنبه, اما آن را به عقب رانده و در حال حاضر در انتظار تغییر زمان.

در ضمن رودریگز ادامه داد: برای تغذیه گربه ها, جمع آوری استناد و چند 100 دلار جریمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im