گیلبرت وال ویستا دریاچه مالکان انجمن حمایت کردن خود را تهدید به ساکنان خوب تا 250 دلار در روز برای توهین رسانه های اجتماعی پست با توجه به نامه ای از هیئت مدیره ها را وکیل.

حروف فرستاده شده به تعدادی از ساکنان در Jan. 28 به دنبال اولیه نامه Jan. 10 که تهدید به جریمه تا 250 دلار در هر روز و از دست دادن تسهیلات و امتیازات اگر آنها را حذف کنید و بس برای ارسال هر گونه “توهین به سفته یا اهانت نظرات” و یا نوشته است که “به هیچ وجه تاثیر منفی افراد خاص در انجمن و یا در هیئت مدیره است.”

ترین نامه اخیر گفت: هیئت مدیره نمی خواهد دنبال جریمه و یا امتیاز به حالت تعلیق در آورده اما هنوز هم هشدار گیرندگان در برابر منفی آنلاین, پست, با توجه به دو جمله نامه های مشاهده شده توسط Arizona Republic.

“هیئت مدیره قصد ندارد از منع مطلق خود را حق به بیان نظرات و انتقادات از هیئت مدیره, اما توهین آمیز اذیت و آزار و یا در غیر این صورت اظهارات خصمانه ممکن است افزایش انجمن مسئولیت” این نامه به عنوان خوانده شده.

وال ویستا دریاچه های مجلل در نزدیکی محله سبز و پایه جاده ها.

هیئت مدیره backpedals

کلینت سالار HOA وکیل با گودمن Holmgren قانون گروه در آخرین نامه, تماس, وال ویستا دریاچه “زیبا و متنوع جامعه که در آن هر کس باید برابر صوتی رایگان از ترس از تلافی آزار و اذیت.”

او هشدار وجود دارد “مسئولیت برای جلوگیری از ساخت اظهارات است که می تواند همه چیز را بدتر کند.”

او می گوید: در نامه ای که HOA وکلای اغلب مالکان و انجمن شکایت کرد برای جلوگیری از آزار و اذیت محل کار.

“آن را دوست دارم یا نه, این یک ادعا (در میان دیگران) است که می تواند علیه وال ویستا دریاچه ها و/یا شما زمانی که دیگر اعضای جامعه احساس مورد آزار و اذیت یا آزار واقع شدند” نامه می خواند.

این نامه به پایان می رسد با اصرار به “خودداری از ساخت اظهارات در رسانه های اجتماعی است که می تواند conflagrate در حال حاضر وضعیت فرار.”

هیئت مدیره و گودمن بلافاصله پاسخ به جمهوری درخواست برای نظر.

پرسکات مورد: ها می خواهد به بوت یتیم, نوجوانان از پدربزرگ و مادربزرگ’ خانه

انتخابات موجب جنجال

جنجال شروع پاییز گذشته در سرب تا HOA مدیره انتخابات گفت: اشلی Nardecchia مدیر یک جامعه Facebook صفحه.

وجود دارد آنلاین بحث در مورد نامزدها گذشته اعضای هیئت مدیره و چگونه اعضای هیئت مدیره صرف پول است. بحث شد در Facebook group — ساکنان VVL (که قبلا به نام وال ویستا دریاچه محله) — و همچنین به عنوان یک جامعه Facebook و همسایه برنامه.

این پست به نظر می رسد حذف شده از ساکنان VVL اما Nardecchia گفت: او نه حذف هر گونه. او نمایش پست ها به خوبی بحث است. نامزدها در حال اجرا برای هیئت مدیره در میان پوستر و نظر او گفت: بنابراین او معتقد است که طرف های متعددی ابراز شد.

چه اتفاقی می افتد ؟

Nardecchia و کیت فابر یک عضو سابق هیئت مدیره شرکت کننده در برخی از بحث گفت: آنها راضی نیست. آنها در میان حدود 11 ساکنان که آنها برآورد دریافت نامه.

فابر نگران است هیئت مدیره به حرکت به جلو با یک سیاست رسانه های اجتماعی است که شناور در ماه های اخیر.

هر دو می خواهند استعفا از بالای اعضای هیئت مدیره. Nardecchia آغاز شده است یک درخواست برای حذف رئیس جمهور هیئت مدیره و معاون رئیس جمهور. او گفت که او فکر می کند آنها نیاز 233 امضا اما او با هدف 300 و گفت: او در حال حاضر جمع آوری شده بیش از نیمی از آن است.

یک داستان در مورد گیلبرت و یا مسا? رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im