معلمان از وال ویستا دریاچه ابتدایی در گیلبرت رژه محله در اتومبیل های خود را در صبح روز دوشنبه به تقویت روح مدرسه به عنوان دانش آموزان ماندن در خانه در میان coronavirus بیماری همه گیر. آریزونا مدارس تعطیل هستند حداقل تا مارس 10.

مدرسه ابتدایی ارسال شده در یک نقشه با مسیر رود در روز یکشنبه و تشویق خانواده ها و دانش آموزان به موج از خود وآمد به عنوان معلمان سوار در روز دوشنبه.

حدود 20 ماشین پر از معلمان و خانواده های آنان سوار در سراسر محله آفتابی صبح روز دوشنبه بوق می زدند به آنها منتقل گروه از چهره های آشنا.

دانش آموزان ایستاده در پیاده رو فریاد با سلام و تکان دادن علائم با سخنان مانند “ما از دست شما” و “شما بعد از دیدن تمساح.”

هر کامیون و ون یا SUV که گذشت تزئین شده بود با نام و streamers ها یا نشانه ها با پیام مانند “زنبور عسل “نوع” “خواندن” و “وایکینگ ها قانون است.”

پدر و مادر می گوید kindergartner بود “یخ زده” با شور و هیجان

پدر و مادر گفت: این رژه به معنای زیادی به خود بچه های جوان بسیاری از آنها شده اند از دست رفته خود را در مدرسه و جامعه است.

“بچه های من بسیار هیجان زده برای دیدن معلمان خود را به نقطه ای که من kindergartner بود کمی یخ زده” در نهایت به دیدن او معلم رانندگی توسط Kenneth Castillo گفت. “این است که به همه ما و آنها بوده ام از دست رفته مدرسه.”

استفانی Brooks دهکدهای سه تا از بچه ها در مدرسه. او گفت: آنها “فوق العاده” خود را برای دیدن معلمان و عاشق آب نبات پرتاب از اتومبیل علائم و تورم حیوانات از جمله حداقل یک اژدها و دو تک شاخ.

“آنها قطعا رفت و همه با تزئینات اتومبیل خود را و آن را بیش از من انتظار می رود آن خواهد بود” بروکس گفت.

برای نیکول تری این یک انتظار طولانی با کودک پیش دبستانی به عنوان معلمان زخم از طریق محله در نهایت قبل از رانندگی با محل سکونت در نزدیکی مدرسه حدود یک ساعت و نیم بعد.

او گفت که پسر او شروع به فکر می کنم شاید معلمان نمی آیند اما در نهایت آنها شنیده بوق شاخ و دیدم همه معلمان خود رویکرد — از کلاس درس معلم به گفتار درمانگر و روانشناس.

او “درخشان” را به عنوان او را دیدم او معلم اصلی تری گفت و او حتی به دنبال ماشین خود را. او تا به حال مشکل درک چرا او نبوده است, رفتن به مدرسه, تری گفت: پس از دیدن معلمان خود کمک زیادی.

رژه رسیده بسیاری — حتی سالمندان محله ساکن باز گاراژ ایستاده با واکر و موج به عبور معلمان است. رژه بزرگ آخر یک پسر بازی (درامز) در حالی که کشیده در بستر یک تریلر.

“ما فقط می خواهم بگویم با تشکر از شما به وال ویستا ابتدایی جامعه از کارکنان به معلمان به دولت” Castillo گفت. “این زیبا بود. واقعا زیبا بود و لمس و آنها واقعا مراقبت و ما آنها را دوست دارم برای آن.”

اصلی: دیدن نیست بچه های ما ‘نوع لطمه می زند’

تامی Richeson یک کلاس ششم معلم و با همکاری ستاد برگزاری این رژه گفت: آن زمان او را 5 تا 6 ساعت به نقشه مسیر, اما آن را به ارزش آن است.

“این فقط ما را متحد” Richeson گفت. “به عنوان جدا شده که ما ممکن است احساس کنید در داخل خانه ما و با تکنولوژی — ما همه FaceTiming — اما من فکر می کنم این به فرد-به-فرد جنبه تا آنجا که ما همه در این با هم.”

حتی سرپرست آموزش عمومی کتی هافمن chimed در به پشتیبانی بعد از دیدن تصویری از رژه کف مدرسه در توییتر برای “پیدا کردن چنین راه های خلاق به ماندن متصل. #ClosedNotClosed.”

پاتریک میلر اصلی در وال ویستا دریاچه ابتدایی با تاکید بر اهمیت دانش آموزان و کارکنان نیاز به دیدن یکدیگر چهره به چهره.

“این چیزی که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر نوع لطمه می زند” میلر گفت. “آنها خیلی دوست دارم فقط می آیند اما در همان زمان آنها می دانند که وجود دارد مسائل ایمنی و بنابراین ما می دانیم که آن را برای یک دلیل خوب. آن را فقط سخت است چرا که ما استفاده می شود برای اتصال یک به یک است.”

آلیسون Steinbach و چلسی هافمن هر دو گزارش در این داستان. رسیدن به هافمن در Chelsea.Hofmann@arizonarepublic.com و یا در توییتر @chofmann528 و رسیدن به Steinbach در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com و یا در توییتر @alisteinbach.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de