این Maricopa County هیئت سرپرستان منصوب شده است گیلبرت عضو شورای ادی کوک به عنوان Maricopa County assessor.

هیئت مدیره معلق سابق ارزیاب پل پترسن بعد از او دستگیر شد و به اتهام مربوط به بخش خصوصی به تصویب دادستان. پترسن برای اولین بار در اعتراض به تعلیق اما در نهایت استعفا داد و در ماه ژانویه به تمرکز بر روی خود دفاع جنایی.

پترسن التماس کرد گناه نیست به اتهامات در آریزونا و یوتا و آرکانزاس است.

زمان دولت مدیر لایحه Wiley به عنوان موقت ارزیاب در طول پترسن نبود. طبخ را پس از گیلبرت شورای شهر را قبول استعفای خود را که او برنامه ریزی شده برای اوایل هفته آینده.

او را در خدمت باقی مانده از پترسن اصطلاح که در دسامبر به پایان می رسد. 31.

برای مشترکین: آخرین آریزونا دولت پایگاه داده حقوق و دستمزد

طبخ هنوز ظ بیانیه ای از علاقه برای اجرای این موقعیت اما گفت که او برنامه را اجرا کنید برای موقعیت.

“من بسیار فروتن و افتخار” کوک گفت. “من بسیار هیجان زده و هیجان زده.”

طبخ خدمت در گیلبرت شورای شهر از سال 2011 است. او بر روی چند تخته و کمیسیون از جمله ایالتی آریزونا فناوری اطلاعات مجوز کمیته که به بررسی برخی از دولت بزرگترین آن پروژه است.

در بخش خصوصی طبخ خدمت کرده است در یک موقعیت رهبری برای یک شرکت فن آوری فراهم می کند که مبتنی بر ابر خدمات داده به فورچون 100 شرکت است.

او گفت: او شده است به دنبال به حرکت به بالاتر نقش سیاسی و ارزیاب باز “شتاب که” طرح. او فکر می کند خود را در زمینه تکنولوژی است و بخشی از دلیل او ارائه دهد.

“من احساس می کنم باور نکردنی مفتخر به سرپرستان به اتفاق آرا تصمیم برای من به حرکت به این نقش” کوک گفت.

کوک انتقال به شهرستان ارزیاب خواهد آمد با پرداخت دست انداز. گیلبرت اعضای شورا را $21,012 هر سال ارزیاب و حقوق و دستمزد است $76,606. اما کوک گفت: حقوق و دستمزد بود نه یک عامل.

“آن را بیشتر به چالش آسانسور من فراست سیاسی به انجام چیزی بیشتر از بودن در شورا و در حال حاضر من را وادار به انجام کاری countywide,” او گفت:.

طبخ اضافه شده است که او قصد دارد به نگه داشتن شغل روزانه خود را به عنوان او در طول نه سال در شورای.

دیگر متقاضیان برای انتصاب شد ند Chappell توماس گالوین, Rodney Glassman, Jack W. هارپر Laurin هندریکس Hos Hoskins, Lesley Kratz دارن راسموسن, ماری Soja و Karrie گیج کننده.

این به چه معنی برای گیلبرت?

طبخ استعفای یکی از بسیاری از تغییرات آینده به گیلبرت شورای شهر.

در فوریه. 3, شهردار, Jenn ساله اعلام کرد که او نمی خواهد اجرا برای دور دوم.

طبخ در آن زمان گفت: جمهوری او بود با توجه به در حال اجرا برای شهردار اما آن بستگی دارد که چگونه همه چیز رفت و با ارزیاب روند.

کوک گفت که او قصد دارد به طور رسمی استعفا از شورا در پایان روز سه شنبه جلسه شورای. “است که می تواند یک راه خوب برای من به سادگی می گویند من خداحافظی و تشکر از yous و یک راه خوب برای من قرار داده و بسته به این سفر در شورای.”

او را سوگند به عنوان ارزیاب در چهارشنبه, او گفت:.

یک ماه فوریه استعفا را ترک خواهد کرد به اندازه کافی زمان برای صندلی خود را برای اضافه کردن به اسد رای گیری. شهروندان علاقه مند قادر خواهید بود به درخواست برای اجرا به پر کردن باقی مانده خود را دو سال Town Clerk لیزا ماکسول گفت.

عضو شورای اردن ری نیز برنامه ای برای استعفا از مدت خود را بیش از دو سال اولیه برای اجرای عدالت از صلح برای Highland دیوان عدالت. او صندلی خالی پر خواهد شد توسط شورای انتصاب به عنوان او را ندارد استعفا دهد تا پس از او نوبت خود را در دادخواست خیلی دیر شده برای صندلی برای اضافه شدن به انتخابات ماکسول گفت.

و اگر Brigette پترسون حاصل با شهرداری پیشنهاد او صندلی شورا را نیز پر شود با تعیین وقت قبلی ماکسول گفت. او را مجبور به استعفا از پست خود پس از ارسال دادخواست برای شهردار که به دلیل بین 9 مارس و آوریل 6.

در علاوه بر این به کوک به زودی به صندلی خالی, دو, دیگر شورای کرسی هستند تا برای انتخابات سال جاری — که از اسکات اندرسون و Jared Taylor است که دوباره در حال اجرا.

با علاوه بر این از یک شهردار جدید وجود دارد بالقوه برای تا شش چهره های جدید در گیلبرت شورای شهر.

جسیکا بوهم را پوشش می دهد Maricopa. رسیدن به او را در jessica.boehm@gannett.com یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

آلیسون Steinbach را پوشش می دهد گیلبرت رسیدن به او در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im