GetUsPPE اعلام انتشار در مجله لانست در ادامه بهداشت و درمان PPE کمبود در ما

این بزرگترین مطالعه از PPE کمبود پس از شروع COVID-19 همه گیر و با استفاده از اولیه-منبع داده ها از GetUsPPE تقاضا داده Hub مرکزی مخزن آنلاین برای PPE درخواست از بیمارستان ها و دیگر امکانات بهداشتی. این GetUsPPE داده ها نشان می دهد خاص خود گزارش PPE کمبود از 6,169 از این امکانات ثبت نام در تقاضا داده Hub پس مارس 20, 2020. آن است که دقیق ترین quantitative real-time تصویر لحظهای از PPE نیاز در سراسر ایالات متحده.

امکانات ناکافی PPE لوازم گزارش جزئیات از نیازهای خود را از طریق یک فرم آنلاین دریافت. این داده ها در ارتباط با مجموعه داده برای تعیین ویژگی های ثبت شده در سازمان بهداشت و درمان مانند منطقه روستایی-شهری و وضعیت شهرستان در سطح داده ها. علاوه بر جمع آوری اطلاعات از امکانات که نیاز PPE, GetUsPPE همچنین جمع آوری اطلاعات از افراد و گروه های که می تواند کمک PPE. این مسابقات اهدا عرضه با درخواست از طریق الگوریتم های دستی و تطبیق. به تاریخ GetUsPPE فراهم کرده است بیش از 1.5 میلیون قطعه از PPE.

“حقیقت در مورد در دسترس بودن از PPE در طول COVID-19 بحران بی ارزش تبدیل شدن به یک موضوع جنجال” گفت: مگان Ranney, MD, MPH, گروه طب اورژانس دانشکده پزشکی alpert در دانشگاه براون. “اما وجود دارد هیچ اختلاف است. مقاله منتشر شده امروز در لانست است که بر اساس نیازهای واقعی گزارش به طور مستقیم از بیش از 6 ، 000 امکانات بهداشتی و این نشان می دهد که قابل توجه کمبود ادامه خواهد داد.”

نکات برجسته پژوهش
این مطالعه نشان می دهد که 6,169 بیمارستان و بهداشت و درمان و دیگر امکانات ساخته شده اند PPE درخواست از طریق GetUsPPE. سه مرکز انواع درخواست PPE شامل بيمارستان (27%), درمانگاه های سرپایی (15%) و پرستاری ماهر امکانات (9%). در میان مناطق بالای چهار منطقه شده اند جنوبی (32 درصد) و غرب (26%) شمال شرقی (23%) و میانه (16%). از تمام سازمان های نمایندگی درخواستی N95 ماسک (74%) جراحی, ماسک (64%) لباسهای (61%) و سپر (60%). مناطق شهری شامل 5,416 (88%) از درخواست. اطلاعات قابل توجهی نشان می دهد تفاوت بین PPE در دسترس بودن و سطح درآمد با درخواست equaling 3,990 (65%) که از شهرستانها با بالاترین چارک از درآمد متوسط. این ممکن است به دلیل requesters در آن مناطق بیشتر آگاه از GetUsPPE تقاضا داده Hub.

مقاله منتشر شده در مجله لانست را می توان در اینجا.

“این مهم است که ما باید اطلاعات واقعی خود گزارش PPE کمبود از کسانی که به اندازه کافی تجهیزات” گفت: علی رجا, MD, MBA, معاون اجرایی رئیس گروه پزشکی در بیمارستان عمومی ماساچوست. “حتی به عنوان رویکرد ما چهار ماه به این بیماری همه گیر از اولین مورد تایید شده در ایالات متحده است. به عنوان زنجیره تامین میکشد تا ما امیدواریم که که این وضعیت را بهبود بخشد اما داده ها نشان می دهد که PPE کمبود باقی می ماند یک مشکل جدی حتی در این مرحله از این بیماری همه گیر. این منحصر به فرد آنلاین منبع اطلاعات را فراهم می کند داده های کیفی است که به اثبات می شود یک منبع ارزشمند برای امکانات بهداشتی و کمک راهنمای ترمیم زنجیره تامین در سطح ملی.”

مکاتبات قطعات نشان دهنده دیدگاه های نویسندگان و لزوما دیدگاه های نوک تیز و یا هر لانست تخصص مجله. بر خلاف مقالات حاوی پژوهشی نیست و تمام مکاتبات در حال خارج داوری.

در مورد تجهیزات حفاظت شخصی (PPE)
تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) شامل مواردی از قبیل ماسک صورت, سپر, لباس سیاه و دستکش است که محافظت از کارگران از ذرات ویروسی در سطوح و در شرایط دیگر از نزدیک با بیمار تماس بگیرید. در هنگام درمان بیماران مشکوک به داشتن coronavirus مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر توصیه تماس و قطرات احتیاطی که نیاز به تنها یک رویه ماسک و دستکش و حفاظت از چشم. اما در حال ظهور تحقیقات [1] نشان می دهد “که ماندگار ویروس می تواند در شناسایی ذرات معلق در هوا تا 3 ساعت پس از aerosolization” – و پیشگیری از aerosolized (یعنی هوابرد) گسترش نیاز به یک نوع خاص از ماسک ماسک (N95) قادر به فیلتر کردن ویروس حاوی قطرات است. با این حال وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) تخمین زده است که ما تقریبا 1% از 3.5 میلیارد N95 ماسک های مورد نیاز برای مدیریت تمام عیار COVID-19 همه گیر [2]. یک افزایش قابل توجهی در PPE تولید بسیار مهم است: بهداشت و درمان کارگران به سادگی می تواند به کار با خیال راحت و بدون این حمایت.

مورد تقاضا داده Hub
تقاضا داده Hub یک مقصد آنلاین برای بهداشت و درمان کارگران به گزارش خود PPE نیاز دارد و به عنوان منبع معتبر برای PPE تقاضا داده است. توسعه یافته به طور مشترک توسط GetUsPPE و پروژه N95 تقاضا داده Hub شامل PPE درخواست از بیش از 7000 امکانات بهداشتی. با ارائه یک اعتماد و مخزن متمرکز برای PPE مورد نیاز داده های تقاضا داده Hub کاهش تکه تکه شدن داده ها را قادر می سازد که کارآمد تر و دقیق پاسخ به امکانات بهداشت و درمان که در حال تجربه PPE کمبود در طول بحران همه گیر. در علاوه بر این به کار خود را بر روی تقاضا اطلاعات هاب GetUsPPE و پروژه N95 ادامه خواهد داد به کار به طور مستقل به منظور توسعه راه حل های زنجیره تامین برای PPE برای فروش (پروژه N95) و اهدا PPE (GetUsPPE).

در مورد GetUsPPE
GetUsPPE (GetUsPPE.org) یک جنبش تاسیس شده توسط پزشکان اورژانس در خطوط مقدم از COVID بیماری همه گیر. امروز آن را تبدیل به یک پیشرو ملی تلاش های مردمی برای تجهیز خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران با تجهیزات حفاظتی آنها نیاز دارید. از طریق آن تقاضا داده Hub GetUsPPE را قادر می سازد اهدای ساخت و تحویل در حال حاضر در دسترس PPE به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و موسسات. بازدید www.GetUsPPE.org برای پیدا کردن چگونه شما می توانید اقدام امروز.

مقاله: https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)31038-2/متن کامل
[1] نامه به سردبیر, NEJM آنلاین چاپ شده در مارس 17, 2020, https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2004973
[2] https://www.cnbc.com/2020/03/04/hhs-clarifies-us-has-about-1percent-of-face-masks-needed-for-full-blown-pandemic.html

تماس با ما: دیو نزدیک یا آماندا Peery-Wolf, [email protected], 617-398-7521

منبع GetUsPPE

لینک های مرتبط

http://www.GetUsPPE.org

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im